Zastav A Nepřežiješ 2

Šílený střih, chaotické snímání scén a nesmyslný děj, kterému se můžou vysmát i ty nejhloupější hry dneška. Crank 2 má jediné štěstí, a to že na plátně pobíhá ničitel Jason Statham a pořádná roštěnka v podobě Amy Smart (to musela být třecí scéna cenzurována po vzoru japonských porn? ). Raději se rychle opět podívám na první díl, abych na ten druhý co nejrychleji zapomněl.

Zastav a nepřežiješ 2 online

Zastav a neprezijes 2 Vysoke napeti 2009 CZ dabing 1. 33 GB {{ thumbsUp}} {{ thumbsDown}} Sdílet Parametry Titulky Nefunkční video Pro nahlášení souboru se prosím napřed přihlaste ke svému účtu Typ problému: Nejde přehrát video Nefunguje zvuk Zvuk je posunutý Video se seká Obraz je poškozený Nesedí titulky Jiný problém 0 0 Loading... Rozlišení 720*384 Trvání 1h 31m 16s Velikost 1. 33 GB Codec mpeg4 Bitrate 2043493 FPS 65534/2733 Audio codec ATSC A/52A (AC-3) Audio bitrate 448000 Titulky je možné zapnout kliknutím na tlačítko "CC" nebo na název titulků. Nahrát vlastní titulky (podporované formáty: WebVTT, SRT) Komentáře --name-- napsal: --time-- --message--

Zastav a nepřežiješ 2 - Crank 2 - Jason Statham - Aktuálně Foto: archiv reklama

  • Filmy o cestovani v case studies
  • Dědické skupiny a zákonná posloupnost dědiců: kdo bude dědit?
  • Zastav a nepřežiješ 2 online cz
  • Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí / Crank: High Voltage (2009) | ČSFD.cz

Video © Sony Pictures Entertainment Nastala chyba při přehrávání videa. Myslím, že tento film zcela dostál svému názvu. A dokonce jej i o "nějaké" to množství elektrických výbojů převýšil. Crank 2 je ultra hyper dynamicky adrenalinová ulítlá šílenost. Děj doslova jiskří od začátku do konce a za pomoci "zfetované" kamery přispívá k nezastavitelném tempu. Páni režiséři si zřejmě frčí na nějaké hodně stimulující droze, Jason Statham se nejspíš zbláznil, hází do sebe jeden elektrošok za druhým a Amy Smart s ním provozuje "hardcore porno" uprostřed dostihové dráhy, před tribunou plnou výskajících diváků, kteří byli jejich výstupem nadšeni. Aneb "Chev Chelios: Animal Trainer High Voltage - Do me in the middle of wild horses. ":) A nechápu, kde se v tomto ujetém, bizarním nářezu vzal Chester Bennington:) "Na kolena, synu", "Ty jsi ten nejzvrácenější zmrd, co dostal jinýho zvrácenýho zmrda. " (11. 3. 2012) Psema Cheliosova nekonečná nasranost má pořád něco do sebe, ale Neveldine s Taylorem vytáhli na světlo nejlepší nápady už minule a tentokrát jen recyklují, anebo naopak přitvrzují tam, kde to není vůbec třeba.

Zastav a nepřežiješ 2 online cz dabing

Hodnocení: 5 / 10 Přidáno: 25. 8. 2014 No tohle??? :-D tohle pripominalo Quentina Tarantina po pul rocnim tazeni po festacich a drogovych orgiich. Presto prese vsechno me to nejak bavilo, je to teda silenost nad silenosti, ale pobavi a i jsem se parkrat zasmal:-D Přidáno: 8. 3. 2014 Těžce přepálená dvojka se opravdu nepovedla místama opravdu nekoukatelný a to jsem se na ní po jedničce těšil Hodnocení: 10 / 10 Přidáno: 2. 2012 Začátek navazuje na konec prvního filmu. A zase akce i sranda. Nevím, někomu se to moc nelíbilo, někomu zase jo. Ale je hlavní, že se to líbilo mně a to stačí. Přidáno: 28. 4. 2012 crank 2 celkom dobri film sice musim uznat jednotka bola lepsia ale aj toto sa dalo. davam 8 z to aj srandu aj akciu da sa Hodnocení: 3 / 10 Přidáno: 31. 2012 Oproti předchozímu, který bylo možno brát vážně, tento film je už jen parodií sebe sama, všechno zesměšňuje a mnohé dotahuje do absurdností. Divím se, že kvůli tomu Statham zrušil jiné projekty. Některé z ukázek mezi závěrečnými titulky jsou zajímavé, ale tak blbě poskládané; proč nedali ukázky a pak titulky?!

V tomto vysoko-oktanovém pokračování čínská mafie ukradne Cheliosovo téměř nezničitelné srdce a vymění ho za bateriově poháněnou náhradu, která vyžaduje pravidelné dávky elektřiny, aby se udržela v chodu. Odhodlání získat své skutečné srdce zpět a touha po pomstě jsou jeho hnacím motorem. Chev Chelios se vydává na zběsilou honičku ulicemi L. A. a sejme každého, kdo se mu postaví do cesty. Hodnocení: 61% Podobné filmy Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.

Vše Filmy Seriály Sport Zprávy Zábava Dokumenty Dětem Přehrajte si film Zastav a nepřežiješ 2: Vysoké napětí online. Vyzkoušejte Lepší za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1434 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší již za 1 Kč! Trailer k filmu Zastav a nepřežiješ 2: Vysoké napětí Sledovat Zastav a nepřežiješ 2: Vysoké napětí online a 117 stanic za 1 Kč Žánr: Akční, Komedie, Krimi, Thriller Režie: Brian Taylor, Mark Neveldine Hrají a postavy: Jason Statham (Chev Chelios), Amy Smartová (Eve Lydon), Dwight Yoakam (Doc Miles), Efren Ramirez (Venus), Julanne Chidi Hillová (Dark Chocolate), Jose Pablo Cantillo (Ricky Verona) Země: USA Rok výroby: 2009 Popis: Ještě intenzivnější, ještě akčnější... Zastav a nepřežiješ 2 je adrenalinový šok, který vás nenechá vydechnout. Ve snímku Zastav a nepřežiješ byl nájemnému vrahovi Chevu Cheliosovi do těla vpraven jed, který ho zabije, pokud neudrží své srdce v nepřetržitém stresu.

Hodnocení: 2 / 10 Přidáno: 4. 2011 Věřím, že u natáčení musela být pořádná švanda, ale já jsem ráda, že jsem se znuděná a zhnusená propracovala až k závěrečným titulkům, které mě z toho celého pobavily nejvíc. 10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film Drak z chrámu Šaolin 2: Lehkomyslný bojovník (1980) Dian zhi gong fu gan chian chan Svědek (1976) [TV inscenace] Svědek Zlaté pometlo (1976) [TV inscenace] Zlaté pometlo Princ a já 4 (2010) [Video] The Prince & Me: The Elephant Adventure Vražedná terapie (2001) Session 9 Python (2000) [TV film] Python Hádej, kdo přijde na večeři (1967) Guess Who´s Coming To Dinner Zlaté rybky (1977) Zlaté rybky Katka (1949) Katka Štvanci (1979/1) The Passage

  1. Parkovani v brne opravneni
  2. Karel havlíček borovský epigram
  3. Světový pohár v biatlonu 2018/2012 relatif
Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
June 7, 2020, 12:18 am