Rebel V Žitě

Životní kronika legendárního spisovatele J. D. Salingera (Nicholas Hoult) detailně zachycuje jeho vztah s mladou hvězdičkou Oonou O'Neillovou, zkušenosti z bojišť druhé světové války a vznik jeho mistrovského díla Kdo chytá v žitě. Svět legendárního spisovatele J. Salingera působivě ožívá v tomto snímku odhalujícím detailní pohled do životních zkušeností, které formovaly jednoho z nejproslulejších, nejkontroverznějších a nejtajemnějších spisovatelů naší doby. Snímek "Rebel v žitě", odehrávající se v barvitém prostředí New Yorku poloviny 20. století, sleduje mladého Salingera (Nicholas Hoult), který se snaží hlasitě vyjádřit, udržuje bouřlivý vztah s mladou hvězdičkou Oonou O'Neillovou (Zoey Deutchová) a přežívá hrůzy druhé světové války na evropských bojištích. Právě tyto zážitky daly vzniknout jeho mistrovskému dílu Kdo chytá v žitě, které mu přes noc přineslo slávu (i neblahou proslulost) a přimělo jej stáhnout se na zbytek života z očí veřejnosti. Film, v jehož hlavních rolích se představují Kevin Spacey a Sarah Paulsonová, nabízí vábivou sondu do života a doby nepochopeného génia, který porušil pravidla a redefinoval americkou literaturu.

Rebel v žitě vs

Rebel v žitě 2017 Životní kronika legendárního spisovatele J. D. Salingera (Nicholas Hoult) detailně zachycuje jeho vztah s mladou hvězdičkou Oonou O'Neillovou, zkušenosti z bojišť druhé světové války a vznik jeho mistrovského díla Kdo chytá v žitě. Premiéra: 1. 1. 2017 Rebel v žitě online Tento titul bohužel není nikde online. Jakmile se objeví, hned ho najdeme a zařadíme! Rebel v žitě hodnocení Podobné filmy jako Rebel v žitě Short Skin Hrají: Matteo Creatini, Francesca Agostini, Nicola Nocchi, Bianca Nappi, Marianna Raschilla, Michele Crestacci, Bianca Ceravolo Online na: Edison Tarzan Mladý anglický lord se svou ženou se po tragickém ztroskotání lodi zachrání na neobydleném pobřeží Afriky. Postaví si nouzové přístřeší a čekají na příležitost... Google Play (český dabing)

Film je priamym dôkazom jedného, ale pokojne by to mohlo byť aj dôkazom státisícov vojakov, ktorí sa vrátili z vojny a nedokázali sa zaradiť do normálneho života. Aj Salinger obetoval potom všetko, svoju rodinu, bohatstvo ale aj priateľstvo. (25. 3. 2019) slunicko2 Jak vypadá aním. 1) Poněkud ňoumoidní vlažná atmosféra se po zapojení USA do války naštěstí změní. Válka je ztvárněna zajímavě. 2) 28letý Nicholas Hoult (Salinger) je sázka na jistotu, i když v této roli mě za srdce nechytil. 3) Snadný návod pro spisovatele: Představ si knihu, kterou bys chtěl číst a pak ji napiš. 4) Výstižný koment: Lacike**, Volodimir2*****. (6. 4. 2019) Pavlínka9 Film obsahuje mnoho témat, mnoho nevyřčených situací, které jen tak naťukne a ukazují osobnost, která vlastně za mě dost trpěla... Ať už v oblasti lásky, ze zkušeností z války, z tlaku společnosti.... A toho tlaku tam bylo opravdu hodněcméně - nedokážu se na daný snímek dívat zcela objektivně, jelikož jsem tam vnímala silnou podobnost s osobou, která si prochází něčím obdobný závěr jsem jen ráda, že J. D. Salinger zemřel tak, jak chtěl a dosáhl v životě aspoň trochu toho, čeho chtěl... (18.

Snímek "Rebel v žitě", odehrávající se v barvitém prostředí New Yorku poloviny 20. století, sleduje mladého Salingera (Nicholas Hoult), který se snaží hlasitě vyjádřit, udržuje... TIP: Nastavení pořadí obsazení si můžete nastavit zde >> Nejnovější komentáře k filmu Bez komentáře:-). Přidat komentář jako první. Poslední komentáře Ten dvanáctý (2017) Norský režisér Harald Zwart, pracující nějaký čas v Hollywoodu převážně na komediích, se vrátil do své vlasti a natočil snímek o více > Autor: | Hodnocení: 9 / 10 Milenec na záskok (2017) Láska, zklamání a spousty slz. Červená knihovna jak vystřižená z nějaké telenovely. Atmosfericky, scenáristky, výpravou, vizuálně i více > Autor: | Hodnocení: 5 / 10 Dogman (2018) O lidech, kteří teprve včera slezli ze stromu V hlavních rolích primitiv, pablb, dement, idiot, kretén, debil, násilník, narkoman, jakž takž inteligentních tam bylo snad jen pár psů. více > Autor: MambaX | Hodnocení: 4 / 10 Náhlý úder (1983) Zklamání Ve filmu je příliš mnoho dlouhých nudných pasáží prokládaných až příliš zběsilou opakovanou akcí, už se vám chce usnout a najednou více > Autor: Jerry77cz | Hodnocení: 2 / 10

<< předchozí 1 2 následující >> Photo © Black Label Media Nicholas Hoult Sarah Paulson, Nicholas Hoult Kevin Spacey, Nicholas Hoult Zoey Deutch Kevin Spacey Zoey Deutch, Nicholas Hoult následující >>

Svět legendárního spisovatele J. D. Salingera působivě ožívá v tomto snímku odhalujícím detailní pohled do životních zkušeností, které formovaly jednoho z nejproslulejších, nejkontroverznějších a nejtajemnějších spisovatelů naší doby. Snímek "Rebel v žitě", odehrávající se v barvitém prostředí New Yorku poloviny 20. století, sleduje mladého Salingera ( Nicholas Hoult), který se snaží hlasitě vyjádřit, udržuje bouřlivý vztah s mladou hvězdičkou Oonou O'Neillovou ( Zoey Deutchová) a přežívá hrůzy druhé světové války na evropských bojištích. Právě tyto zážitky daly vzniknout jeho mistrovskému dílu Kdo chytá v žitě, které mu přes noc přineslo slávu (i neblahou proslulost) a přimělo jej stáhnout se na zbytek života z očí veřejnosti. Film, v jehož hlavních rolích se představují Kevin Spacey a Sarah Paulsonová, nabízí vábivou sondu do života a doby nepochopeného génia, který porušil pravidla a redefinoval americkou literaturu. (Cinemax) Životná kronika J. Salingera, jedného z najvýznamnejších spisovateľov 20. storočia, približuje začiatky jeho umeleckej kariéry a búrlivý vzťah s mladou hviezdičkou Oonou O'Neillovou.

  1. Rebel v žitě (2017) - Popis / Obsah - FDb.cz
  2. Hledejte: chlapec v pruhovaném pyžamu | Ulož.to
  3. Rebel v žitě na Cinemax| TV program – programy více než 100 televizních stanic
  4. Rebel v žitě watch
  5. Rebel v žitě (2017) online ke zhlédnutí - Filmy.najserialy.to

HBO Europe Nový publicista: Nelíbí se vám tento obsah? Chcete napsat lepší? Tak neváhejte a klidně napište

O filme Úvod 71% Dráma Životopisný Svět legendárního spisovatele J. D. Salingera působivě ožívá v tomto snímku odhalujícím detailní pohled do životních zkušeností, které formovaly jednoho z nejproslulejších, nejkontroverznějších a nejtajemnějších spisovatelů naší doby. Snímek "Rebel v žitě", odehrávající se v barvitém prostředí New Yorku poloviny 20. století, sleduje mladého Salingera (Nicholas Hoult), který se snaží hlasitě vyjádřit, udržuje bouřlivý vztah s mladou hvězdičkou Oonou O'Neillovou (Zoey Deutchová) a přežívá hrůzy druhé světové války na evropských bojištích. Právě tyto zážitky daly vzniknout jeho mistrovskému dílu Kdo chytá v žitě, které mu přes noc přineslo slávu (i neblahou proslulost) a přimělo jej stáhnout se na zbytek života z očí veřejnosti. Film, v jehož hlavních rolích se představují Kevin Spacey a Sarah Paulsonová, nabízí vábivou sondu do života a doby nepochopeného génia, který porušil pravidla a redefinoval americkou literaturu. (Cinemax) [zdroj:]. Režisér: Danny Strong Herci: Nicholas Hoult, Zoey Deutch, Kevin Spacey, Sarah Paulson, Lucy Boynton, Hope Davis, Victor Garber, Eric Bogosian, James Urbaniak, Brian d'Arcy James, Jefferson Mays, Bernard White, David Berman, Naian González Norvind, Andrew Polk, Amy Rutberg, Adam Busch, Kristine Froseth, Anna Bullard, Keenan Jolliff, Will Rogers, Bernie McInerney, Caitlin Mehner, Evan Hall API

Film Profil | Obsah (1) | Zajímavosti (0) | Ceny (0) | Chyby (0) | Hlášky (0) | Externí recenze (0) | Festivaly (0) | Výroba Obsazení Obsazení (53) Fotogalerie Fotogalerie (0) | DVD obaly (0) | Fotky z akcí (0) | Fotky z festivalů (0) | Tapety (0) Videa Trailery (0) | Soundtrack (0) DVD & TV & KINO VHS / DVD / Blu-ray (0) | TV (45) | Kino (0) Komentáře Komentáře (0) | Hodnocení (8) | Diskuze (0) | Odkazy (0) Další Bibliografie (0) | Články (0) | Tiskové materiály (0) | Kniha (0) | Přehlídky (0) | Akce (0) | Audio press (0) | Tisk | Akt. Obsah filmu Rebel v žitě Životní kronika legendárního spisovatele J. D. Salingera (Nicholas Hoult) detailně zachycuje jeho vztah s mladou hvězdičkou Oonou O'Neillovou, zkušenosti z bojišť druhé světové války a vznik jeho mistrovského díla Kdo chytá v žitě. Svět legendárního spisovatele J. Salingera působivě ožívá v tomto snímku odhalujícím detailní pohled do životních zkušeností, které formovaly jednoho z nejproslulejších, nejkontroverznějších a nejtajemnějších spisovatelů naší doby.

  1. Tři bratři online ke shlédnutí
  2. Citáty o čase
H2o: stačí přidat vodu
June 7, 2020, 7:34 pm