Knihovna Havířov Katalog

Městská knihovna Havířov Havirov town library Stát Česko Poloha Havířov, Svornosti 86/2 Souřadnice 49°46′59″ s. š., 18°25′22″ v. d. Založena 1955 Knihovní fond Knihovní fond 225 939 Webové stránky multimediální obsah na Commons Některá data mohou pocházet z datové položky. Městská knihovna v Havířově [1] je příspěvková organizace města Havířova. Knihovna je tvořena ústřední knihovnou v centru města na ulici Svornosti, 8 pobočkami v městských částech, Městským informačním centrem a Výstavní expozicí. Od roku 2006 je knihovna pověřena výkonem regionálních funkcí v Moravskoslezském kraji pro knihovny v Bohumíně a Orlové [2]. Knihovna je členem profesní organizace SKIP ČR (Svaz českých knihovníků a informačních pracovníků). Knihovní provoz je plně automatizován (knihovní systém Clavius), od výpůjčního protokolu až po katalog knihovny, který je on-line na internetu. Historie [ editovat | editovat zdroj] Stručný přehled [ editovat | editovat zdroj] Před samotným vznikem Městské knihovny Havířov působily na území města knihovny v původních obcích.

Knihovna havirov katalog 2018

  • Knihovna havirov katalog 2015
  • Sedm ran egyptských 4
  • Knihovna havirov katalog 5
  • Online katalog - Městská knihovna Jihlava -

Knihovna havirov katalog di

Koncepce čerpá z modulace terénu a snahy propojit dům materiálově i tvarově s okolní krajinou, částečně připomíná severský typ domů stavěných jednoduše, v čistých liniích v souladu s přírodou, nijak výrazně na sebe neupozorňujících. Toto navozuje i použití zelené zatravněné pultové střechy na části domu viditelné od komunikace. Dům, vzhledem k modulaci terénu je schovaný pohledům kolemjdoucích a působí jako kamenné zdi zasazené v zeleni, ztrácí se v travnatém koberci. Ze severní strany působí dům uzavřeně s horizontálními dělenými dřevěnými okny, je uzavřen garáží a krytým přístřeškem pro auto, kamennou opěrnou zdí, na jižní a západní stranu se otvírá do okrasné části zahrady s výhledem dolů ze svahu prosklenými francouzskými okny z pokojů a dveřmi na terasu z prostoru obývacího pokoje a výrazným prosklením zimní zahrady.

OTEVŘENO OD 11. 5. OTEVŘENO OD 4. 5. pondělí 10, 00 - 12, 00 13, 00 - 17, 00 úterý zavřeno středa čtvrtek 10, 00 - 13, 00 pátek 13, 00 - 17, 00

Knihovna havirov katalog 2016

  1. Pravidla stolního tenisu
  2. Tablet s klávesnicí android
Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 30, 2020, 2:35 pm