Vikingové 2 Série Online

Vše Filmy Seriály Sport Zprávy Zábava Dokumenty Dětem Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Vikingové online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1434 tituly. Získejte svou Lepší ještě dnes jen za 1 Kč! Sledovat Vikingové online a 117 stanic za 1 Kč Žánr: Akční, Drama, Historický, Válečný, Thriller, Dobové Režie: Ciaran Donnelly, Ken Girotti, Johan Renck Hrají a postavy: Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Katheryn Winnicková (Lagertha Lothbrok), Clive Standen (Rollo), Jessalyn Gilsigová (Siggy Haraldson), Gustaf Skarsgard (Floki), Nathan O'Toole (Bjorn Lothbrok) Země: Irsko, Kanada Rok výroby: 2013 Popis: Byli to krvežízniví skandinávští bojovníci a umělečtí řemeslníci. Od Newfoundlandu po Kaspické moře loupili a obchodovali s jemnými kožešinami, klenoty, otroky a zbraněmi: všechno něco stojí.

Seriál Vikingové (2013) online | Lepší.TV

Otevřeli nové obchodní stezky, jež se používají dodnes, založili úchvatná města jako Kyjev nebo Novgorod a obsadili starodávné uzly jako York, Neapol nebo Cařihrad. Angličtí Sasové se jich báli, ale také se jim posmívali kvůli jejich pečlivé péči o vzhled. Zkrátka to byli piráti se stylem. Série sleduje Vikingy všude, kam přišli, odhaluje nové skutečnosti a objevy a vypráví jejich neuvěřitelný příběh očima předních odborníků na vikingské válečnictví a způsob života. Hodnocení: 86% Sledujte na: Seznam epizod Podobné seriály Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.

Vikingové 2 série online sa prevodom

Vikingové 2 série online store

  • Ženy v běhu online zdarma
  • Vikingové 2 série online store
  • Vikingové 2 série online cz

Vikingové 2 série online.com

Vikingové 2 série online casino

1. série Vikingové 1x1 Rites of Passage 1x2 Wrath of the Northmen 1x3 Dispossessed 1x4 Trial 1x5 Raid 1x6 Burial of the Dead 1x7 A King´s Ransom 1x8 Sacrifice 1x9 All Change Seriál je inspirovaný příběhem Norsemen. Hlavní roli má viking Ragnar Lothbrok, který má být potomkem samotného Odina. Jeho snaha je bojovat v neznámých vodách a poskytnout své rodině a přátelům novou zem plnou bohatství. Z farmáře se přes nevěřící pohledy stává dobyvatelem, objevuje další svět, na který vede nájezdy a posouvá hranice stále dál a dál.

Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 7, 2020, 3:21 am