Aplikace Na Tv

Oproti začátkům Android TV, kdy se diváci museli spokojit jen s několika málo aplikacemi, si dnes mohou vybírat z daleko širší nabídky, přičemž slušný výběr je i mezi těmi ryze českými. V dnešním článku jsme tak pro vás vybrali ty nejzajímavější. Lepší Lepší je IPTV platforma, která na první pohled zaujme svou nízkou cenou. Za pouhých 189 Kč měsíčně nabízí divákům téměř 70 stanic včetně HD kanálů, zpětné přehrání až 30 dní a neomezené nahrávání. Majitelům televizoru s Android TV stačí pouze stáhnout aplikaci přes Google Play Store. Službu je možné využívat i na počítači a mobilních zařízeních. Lepší nabízí 28 kanálů v HD kvalitě. Všechny programy jsou v kódování H. 265, které není náročné na rychlost internetu. Lepší doporučuje svým uživatelům rychlost připojení 1, 2 Mb/s pro standardní kvalitu a 3 Mb/s pro HD rozlišení. S aplikací můžete kdykoliv během vysílání zvolit pauzu, přetočit, na co nechcete koukat nebo si neomezeně nahrát jakýkoli pořad. Lepší také nabízí sledování většiny pořadů nabízených 69 stanic až 30 dní zpětně.

Aplikace na tv gratuite

O nic se nemusíte starat. V aplikaci T‑Mobile TV GO běžte do Menu > Začněte s T‑Mobile TV GO. Vyberte si z připravených balíčků programů. Zaplatíte přes SMS – jednorázově na 1 nebo 3 měsíce, anebo opakovaně, dokud sami balíček nezrušíte. A je to. Víc televizní zábavy si užijete hned na 4 zařízeních. Měnit je můžete v aplikaci T‑Mobile TV GO nebo Můj T‑Mobile. V aplikaci T‑Mobile TV GO běžte do Menu > Začněte s T‑Mobile TV GO. Vybraný balíček programů platí pro 1 zařízení, na kterém uplatňujete voucher. Ukázat seznam SMS kódů Kde a jak se přihlásit S jedním uživatelským jménem a heslem je to snadné. Zjistit nebo změnit ho můžete v Můj T‑Mobile. V mobilu a tabletu Televizi máte vždy po ruce Potřebujete LTE telefon nebo tablet s operačním systémem Android 6. 0 a vyšší nebo iOS 11. 0 a vyšší. Připojíte se k internetu a stáhnete aplikaci. Přihlašovací údaje jsme vám poslali e-mailem. Jsou stejné jako do televizní služby. Vždy je najdete a případně změníte v Můj T‑Mobile Stáhnout aplikaci T‑Mobile TV GO V notebooku Televizi si pustíte kdykoli jste online Potřebujete notebook, který je připojený k internetu Otevřete stránku pro sledování online.

Aplikace na tv channel online

Samsung V chytrých televizorech značek Samsung, které jsou připojené k internetu, je aplikace Lepší dostupná v obchodu s aplikacemi. Stiskněte tlačítko "domů" a v levé části klikněte na "apps". Zde vyhledejte aplikaci Lepší a zvolte možnost "Přidat na domovskou stránku. Aplikace umožňuje vedle veškerých funkcí, také sledování ve vysokém HD rozlišení. SHARP Chytré televize Sharp (modelové řady 2016-2019) mají aplikaci Lepší dostupnou v obchodě s aplikacemi. Ovládání aplikace Lepší zajistí Váš originální ovladač k dané televizi. NVIDIA Shield Nvidia Shield sice není Smart TV, ale rovněž umožňuje instalaci aplikace Lepší pomocí přítomného obchodu Google Play. Pro pohodlné ovládání doporučujeme v samotné aplikaci Lepší změnit režim ovládání na " jednoduchý ovladač ". Skyworth Chytré televize Skyworth (modelové řady 2018) mají aplikaci Lepší dostupnou v obchodě s aplikacemi. Ovládání aplikace Lepší zajistí Váš originální ovladač k dané televizi. Sony Do televizorů značek Sony, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.

Aplikace na tv sony bravia

Oproti konkurenci, která nabízí zpětná přehrání pouze několik dní, máte s Lepší výběr ze všech pořadů, které se odvysílali během posledního měsíce. Kuki, Stream nebo TVProgram Mezi další oblíbené české aplikace patří například služba Kuki, která umí kromě standardních funkcí, jako je hlídání začátku nebo nahrávání, pořad zastavit nebo vrátit na začátek. Pokud jste vlastníkem Android TV, můžete zdarma sledovat originální pořady internetové televize na velké obrazovce z pohodlí gauče. Další šikovnou aplikací pro Android TV je, která přináší velice přehledný televizní program s obrovskou databází stanic. Android TV naleznete u televizorů řady výrobců, namátkou u LG, Philipsu nebo Sony. The following two tabs change content below. Bio Latest Posts Šéfredaktor serveru Světaplikací Dříve psal pro a Dení, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.

Všechny Apple TV od 4. generace s verzí tvOS 10 a vyšší Instalujte z App Store Podporované zařízení a herné konzole nVidia Shield, Mi Box, Razer, Forge TV, a všechna další zařízení s certifikací AndroidTV Instalujte z Google Play Podporované set-top boxy Podporovány jsou všechny naše set-top-box zařízení. Předinstalováno nebo instalujte z Mobilní zařízení Velmi oblíbené zařízení na cesty nebo na chalupu. Jsou menší, ale zvládnou všechny funkce jako velké televize. Stáhněte si naši aplikaci pro TV do mobilu. Všechna mobilní zařízení Android od verze 4. 1 Všechna mobilní zařízení s iOS verzí 10. 0 a vyšší. Všechna mobilní zařízení s Windows Phone 8 a novější. Další zařízení Stačí se přihlásit na našich stránkách nebo zapojit své zařízení chromecast do TV a můžete mít na dosah přes 140 televizních kanálů. Podporované prohlížeče Podporujeme drtivou většinu běžných prohlížečů na operačních systémech Windows, MacOS i Linux. Google Cast protokol Všechna zařízení, která umožňují streamování videa pomocí technologie Chromecast.

Aplikace na tv 3

Zbrusu nové sledování vaší TV v mobilu, smart TV, set‑top boxu i tabletu. Kdykoli a kdekoli. Co je to T‑Mobile TV GO Změny uživatelského prostředí Hledáte informace k novému prostředí vašeho set‑top boxu? Tady je pro vás máme připravené pěkně pohromadě. Televizní služby stále vylepšujeme, a tak vám nyní přinášíme nový design uživatelského prostředí vašeho set‑top boxu Arris 4302. Kromě nového designu vám přinášíme i možnost používat aplikaci na vaší chytré televizi a také v mobilních zařízeních. Nově si také můžete nastavit vlastní uživatelské jméno a heslo. A to není vše, ostatně podívejte se do příručky, kde najdete veškeré informace. A co je potřeba pro změnu prostředí udělat? Vůbec nic, vše uděláme za vás. Vy si jen počkejte, až změna na vašem set‑top boxu automaticky proběhne. Stáhnout podrobný návod V aplikaci T‑Mobile TV GO běžte do Menu > Začněte s T-Mobile TV GO. Měsíc můžete využívat služby aplikace na tom zařízení, na kterém jste se zaregistrovali. Pak dojde k automatickému odhlášení.

Mobilní a Smart TV aplikace MALL.TV - MALL.TV

 • Mobilní a Smart TV aplikace MALL.TV - MALL.TV
 • Centrální výběrová řízení
 • Aplikace na tv gratis
 • Aplikace na tv schedule
 • Zavodni hry na pc
 • Aplikace na tv
 • Podporovaná zařízení internetové televize SledovaniTV | SledovaniTV.cz
 • Aplikace na tv.com
 • Aplikace na tv samsung
 • Aplikace na tv box
 • Skleněný trůn pdf 1
 • Aplikace na tv sony

Podporovaná zařízení internetové televize SledovaniTV Smart TV Do vaší chytré televize si stačí připojit internetový kabel, stáhnout naši aplikaci SledovaniTV a můžete sledovat své oblíbené pořady online v HD kvalitě. Aplikace je dostupná pro televize značky Samsung, LG, Panasonic, Hisense a televize s operačním systémem AndroidTV. Pokud si plánujete zakoupit novou televizi, zde uvádíme několik modelů, na kterých aplikaci testujeme a garantujeme její plnou funkčnost. Podporované modely Všechny Smart TV Orsay, rok výroby 2012 až 2014 a TV Tizen od roku výroby 2015. NetCast modely 2012 a 2013, WebOS 2014 a výše Všechny modely se systémem My Homescreen 2013 a výš. Všechny televize značek Sony Bravia, Phillips, Thomson, TLC a další s operačním systémem Android TV. Návod k instalaci aplikace Instalujte přes Google Play Pro modely z roku 2016 až 2019. Předinstalováno pokud máte zvolenou zemi v EU. Televizní boxy Pokud máte Apple TV nebo set-top-box se systémem AndroidTV, jednoduše si stáhněte naši aplikaci a během chvilky se dívejte.

Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 8, 2020, 5:06 pm