Upol Přijímací Řízení

Vítejte! Jmenuji se Jiří Lapka, jsem absolventem lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Na mých stránkách se pokusím předat svým následovníkům, pokud možno, co nejvíce postřehů ze studia. Mým cílem je, aby čtenáři, případní adepti studia medicíny, získali nezkreslené informace o studiu, zážitky, poznatky a pokud možno, co nejvíce objektivní pohled na život na lékařské fakultě. Mezi mé další záliby patří sport a hlavně fotografování. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně studia pište na mail nebo FB. Přeji příjemné počtení a pokud možno, co nejvíce informativní hodnotu, Jiří Lapka

Přijímací řízení Ambis. Vysoká škola v Praze a Brně

Po tom, co nám odešlete nezávaznou přihlášku, vám do 2 dnů zavoláme a pozveme vás na přijímací pohovor. Na něm si popovídáme hlavně o tom, proč vás studium zajímá, co od něj očekáváte a čeho byste díky němu chtěli dosáhnout. Podmínkou přijetí ke studiu do bakalářského programu je minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, pro přijetí na magisterské studium je podmínkou minimálně bakalářské vzdělání.

Upol přijímací řízení fzv

studuj perspektivní a moderní obory Operátor tisku Obor připravuje primárně žáky pro práci v tiskárnách, reklamních agenturách, případně na specializované pozice tiskařů. Grafik pro média Obor připravuje primárně žáky pro práci v tiskárnách, grafických či reklamních studiích, redakcích periodik či nakladatelstvích. Designér obalů Obor připravuje primárně žáky pro práci grafika a konstruktéra obalů nebo technika pro oblast konstrukčního designu. Polygrafie Obor připravuje žáky pro výkon povolání v managementu tiskáren, reklamních agentur, vydavatelstvích či nakladatelstvích. Názvem polygrafie označujeme tiskový, nebo také publikační průmysl. Tiskoviny nás doprovázejí na každém kroku po celý život, ať už jsou to knihy, noviny, časopisy nebo pestrá paleta ostatních tiskovin. Polygrafie dnes představuje velmi vyspělý a stále se dynamicky rozvíjející průmyslový obor, který ve stručnosti zahrnuje zpracování textových a obrazových předloh, výrobu tiskových forem, produkční tisk na tiskových strojích a dokončovací zpracování tiskovin prostřednictvím klasických tiskových technik nebo některé z forem digitálního tisku.

Upol přijímací řízení lf

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně Rektorát nám. T. G. Masaryka 5555 760 01 Zlín tel. : +420 576 038 120 IČ: 70883521 DIČ: CZ70883521 Datová schránka: ahqj9id E-podatelna: (Instrukce pro podávajícího)

Přijímací řízení - MVŠO

VŠEM - Termíny přijímacího řízení

  • Druhá světová válka | Vidlákovy kydy
  • Druhé kolo přijímaček na přírodovědě na UPOL - Magazín - Vysoké školy
  • Přijímací řízení | UTB
  • Přijímací řízení | DAMU
H2o: stačí přidat vodu
June 15, 2020, 4:14 am