Riverdale Online Cz Titulky

Epizody - Sezóna 4 S04E01: Chapter Fifty-Eight: In Memoriam ROZLOUČENÍ S FREDEM ANDREWSEM – Zatímco se obyvatelé Riverdale připravují na oslavy Dne nezávislosti, Archie obdrží telefonát, který navždy změní celý zbytek jeho života. 9. 10. 2019 1 140 000 42 minut S04E02: Chapter Fifty-Nine: Fast Times At Riverdale High Archie pobízí Mad Doga, aby začal chodit na Riverdaleskou střední a přidal se k fotbalovému týmu. Jughead se setkává s panem Chippingem, který mu nabídne místo na elitní škole zvané Stonewallská přípravka. Veronica má obavy, když se na veřejnost dostanou informace o jejím zapojení do Hiramova zatčení. Kevin se hlásí o místo ve školních novinách Modrá a zlatá, aby odškodnil to, co udělal Betty. A Cheryl se postaví panu Honeymu, novému řediteli školy. 16. 2019 798 000 S04E03: Chapter Sixty: Dog Day Afternoon Věci naberou nebezpečný směr, když jsou Betty a Charles na stopě Edgarovi a jeho Farmářům. Archie a Veronica pořádají před Popovým bistrem sbírku za mytí aut, aby sehnali peníze pro komunitní centrum.

Epizody - Sezóna 4 | Riverdale | Edna.cz

S04E14: Chapter Seventy-One: How to Get Away with Murder Když se noc v lese vymkla kontrole, jsou Betty, Archie a Veronica nuceni čelit tomu, že jeden z nich může být schopen hrozných činů. S04E15: Chapter Seventy-Two: To Die For Alice začíná točit dokument o Riverdale a nejnovější záhadě v něm. Betty, Archie a Veronica se mezitím během probíhajícího vyšetřování zamotávají čím dál víc do pavučiny lží. S04E16: Chapter Seventy-Three: The Locked Room Jughead a Betty konfrontují Breta, Donnu a profesora DuPonta a objasňují jejich plán na spáchání dokonalé vraždy. S04E17: Chapter Seventy-Four: Wicked Little Town Po předešlých debaklech s muzikály Carrie a Heathers se Kevin rozhodne oživit tradici Riverdaleské střední, a to uspořádání varieté. Když mu ale pan Honey zakáže předvést číslo z Hedwig a Angry Inch, Kevin a ostatní studenti se řediteli postaví a každý předvede číslo z Hedwig, čímž předělají varieté v plnohodnotný muzikál, který odráží vnitřní životy a problémy studentů. A mezi vším tím dramatem začíná vzkvétat jedna zakázaná romance.

  1. Riverdale 3x1 online cz titulky
  2. Jak napsat úvahu
  3. Už je tady zas cz online
  4. Riverdale online free cz titulky
  5. Epizody - Sezóna 4 | Riverdale | Edna.cz

Zootopia cz titulky

S04E09: Chapter Sixty-Six: Tangerine Po vyhlášení války Hiramovi využívá Veronica proti svému otci tajnou zbraň – svou babičku. Archie a FP spojují síly, aby nadobro skoncovali s Dodgerem, zatímco Betty a Charles vyšetřují sérii podivných útoků zaměřených na Betty. Jughead mezitím pátrá po svém dědovi, Forsytheu Pendletonovi I., ale vede to více než k odpovědím jen k dalším otázkám. Cheryl se konečně smíří s minulostí, která ji pronásledovala. S04E10: Chapter Sixty-Seven: Varsity Blues Během toho, co se Riverdaleská střední připravuje na fotbalový zápas proti Stonewallské, Betty pracuje na článku o rivalitě mezi těmito školami. Archie neví, co si myslet, když mu Mary řekne o problémové minulosti strýčka Franka. Cheryl konfrontuje slečnu Appleyardovou, novou trenérku roztleskávaček a Veronica narazí na překážku týkající se receptu na rum. Jughead je donucen si vybrat stranu, když mu výhody chození na Stonewallskou přípravku začnou narušovat jeho osobní život. S04E11: Chapter Sixty-Eight: Quiz Show Archie je rozhodnutý dát Frankovi druhou šanci a poskytne mu práci ve stavební firmě.

Obsah Začíná nový školní rok a městečko Riverdale se vzpamatovává z tragické smrti miláčka školy Jasona Blossoma. Archie je obyčejný americký teenager, který si přes léto uvědomil, že chce jít za svým snem a skládat hudbu. Je to ale také jeden z nejlepších fotbalistů školy a bylo mu předurčeno po škole převzít podnik svého otce. Betty Cooper Archieho tajně miluje a těší se, až ho znovu uvidí, i když stále není připravená říct mu o tom, co k němu cítí. Do města navíc přijíždí záhadná kráska Veronica, která od nového školního roku nastupuje do stejného ročníku jako Betty, Archie, zpěvačka Josie nebo místní ledová královna Cheryl Blossom.

Bleach online cz titulky

S04E18: Chapter Seventy-Five: Lynchian Jughead a Charles sledují nové vodítko poté, co obsah poslední videonahrávky ukáže něco zlověstného. Kevin, Reggie a Fangs posunou své podnikání na další úroveň, zatímco Cherylin a Veroničin javorovo-rumový byznys musí čelit nové hrozbě. Archie a Betty přemýšlejí o jejich dalším kroku. S04E19: Chapter Seventy-Six: Killing Mr. Honey Po obdržení dopisu z Iowské univerzity, ve kterém ho žádají o zaslání příběhu, pracuje Jughead na zamotané povídce, ve které si představuje, že se skupina pomstí řediteli Honeymu za to, jak jim pokazil jejich poslední ročník. S04E22: Chapter Seventy-Nine: Riverdale's Reverie Původně naplánované finále čtvrté série.

Jugheadův první den na Stonewallské přípravce nejde podle plánů. A v neposlední řadě se Cheryl od babičky Rose dozvídá temné rodinné tajemství. 23. 2019 865 000 S04E04: Chapter Sixty-One: Halloween Když se po Riverdale začínají objevovat zlověstné videonahrávky, město pohltí strach. Na Stonewallské přípravce se Jughead dozvídá o sérii podivných zmizení, které postihly bývalé studenty. Archieho plán na vytvoření bezpečného útočiště pro děti je zmařen, když na jejich halloweenskou párty vtrhne nevítaný host. Veronica čelí potížím a Betty začne stíhat její minulost. A strašení v Thistlehousu rozhodí Cheryl a Toni. 30. 2019 737 000 S04E05: Chapter Sixty-Two: Witness for the Prosecution Uprostřed soudního procesu Hirama a Hermiony se musí Veronica vypořádávat s tím, co jejich rodině přinese budoucnost. Archie se stává nečekaným terčem městského byznysu. Betty a Kevin se přidávají do tréninkového programu FBI pro mladé a Jughead se dozvídá překvapivé informace o historii své rodiny. 6. 11. 2019 757 000 S04E06: Chapter Sixty-Three: Hereditary Když se Archie snaží udržet děti z okolí dál od Dodgerova vlivu, obrací se na nečekaného spojence.

Deadpool cz titulky

Betty směřuje svou energii na poražení Breta a Stonewallské přípravky v kvízové soutěži a Veronica s Cheryl se spojují, aby rozjely nový byznys. A nakonec Kevinovo rande s novým nápadníkem nabere podivné a nečekané obrátky. S04E12: Chapter Sixty-Nine: Men Of Honor Archie začíná mít větší obavy o Franka poté, co do Riverdale přijede někdo z jeho minulosti. Vyšetřování incidentů na Stonewallské přípravce zavede Betty a Alice ke střetu s jejich hlavním podezřelým. Jughead vyzývá Breta na duel, aby vyřešili své křivdy, zatímco Toni, Kevin a Fangs se mstí Nicku St. Clairovi, který se neočekávaně objevil v Riverdale. Výlet do New Yorku dává Veronice příležitost dohnat čas s její starou kamarádkou Katy Keeneovou. S04E13: Chapter Seventy: The Ides Of March S obavami, co by mu mohla přinést budoucnost po střední škole, vyhledá Archie radu u nepravděpodobného zdroje – Hirama Lodge. Veronica se začne trápit kvůli zničující novince o svém blízkém. Obvinění učiněná proti Jugheadovi způsobí, že jeho budoucnost na Stonewallské přípravce visí na vážkách.

Jughead odkrývá záhadu kolem autora, jenž napsal knižní sérii Bratři Baxterovi, zatímco Betty konfrontuje Charlese ohledně jeho minulosti. Veronica se potýká s reorganizací v domácnosti a nečekaní návštěvníci přijdou za Cheryl a Toni do Thistlehousu. 13. 2019 820 000 S04E07: Chapter Sixty-Four: The Ice Storm Archieho plán na uspořádání poklidné večeře na Díkuvzdání v komunitním centru je rychle zmařen, když dorazí nečekaní hosté. Uvězněni na Stonewallské přípravce kvůli sněhové bouři hledají Jughead a Betty vodítka o nedávné smrti v kampusu. Zatímco FP, Alice, Hermiona a Hiram přečkávají bouři u Popa, Cheryl a Toni jsou nápadité při uspořádání hostiny pro Cherylinu rodinu. S04E08: Chapter Sixty-Five: In Treatment Zatímco obyvatelé Riverdale začínají nalézat před jejich domovními dveřmi další záhadné videonahrávky, studenti maturitního ročníku nedočkavě čekají na dopisy z univerzit. S obavami, že budou plní stresu, se školní poradkyně paní Burbleová setká s Betty, Archiem, Veronicou, Cheryl a Jugheadem, aby s nimi probrala, co je tíží.

A seřazeno abecedně, abychom nikomu nenadržovali. číst více

Tipy na film | 2019 | 29 Nejočekávanější komiksové seriály roku 2019 Nedávno jsme vás informovali o všech komiksových filmech, které budou letos promítány v kinech. Na tento dřívější článek navazujeme přehledem komiksových seriálů, jež nás roku 2019 obšťastní. Podívejte se na náš výčet a přehled, které z nich najdete online. číst více Tipy na film | 2018 10 nejlepších komiksových seriálů současnosti Před pár dny se na servery Netflixu vrátila Jessica Jones, která si zaslouženě vychlastala druhou sezónu. Nově lze každý týden sledovat nové díly temné vztahovky Riverdale. A do budoucna nás opět čeká i Luke Cage, Daredevil či další části psychedelické x-menovky Legion. Z komiksových dálav je tedy rozhodně z čeho vybírat. Tady jsou tudíž naše oblíb... Tipy na film | 2017 | 7 30 nejlepších nových seriálů roku 2017 Letošní rok byl pro seriálové novinky opravdu mimořádný. Na HBO, Amazonu, Netflixu a dalších online půjčovnách se objevila obrovská spousta výborných seriálů. Jestli si chcete během ujídání vánočního cukroví pustit nějakou novinku, máme pro vás hned 30 doporučení, kde si musí vybrat opravdu každý.

  1. Hrabě monte christo film streaming
  2. Psaní všemi deseti texty online
  3. Učebnice současné ruštiny pdf
H2o: stačí přidat vodu
June 7, 2020, 1:22 am