Divadlo Na Šantovce

Také Barbra Streisand se tímto filmem příliš netrápila. Ani jej údajně neviděla celý. Přiznala to v rozhovoru. Nechala si jen od produkce poslat kazetu se svými scénami, schválila je a dál si prý tehdy užívala lázeňský pobyt ve Švýcarsku. Ukázalo se, že Ben Stiller a Owen Wilson, který hraje Kevina, bývalého přítele Pam, spolu hráli už v devíti filmech. A Fotři jsou lotři byl jejich desátý. Herečka Nicole DeHuff, která ve dvou předchozích filmech hrála Pamelinu sestru Deborah, se ve třetím pokračování už neobjevila. V roce 2005 zemřela poté, co jí třikrát za sebou lékaři nedokázali správně diagnostikovat zápal plic. Každý z "fotrovských" filmů má jednu scénu u rodinné večeře. A pokaždé se při ní stane něco moc legračního. V prvním filmu spadne čínská váza z krbové římsy, v níž je nasypán popel zesnulé matky taťky Jacka Byrnese. Ve druhém spadne omylem do rozpáleného tyglíku na fondu kousek předkožky po malém Gregovi. A můžete se těšit i na trojku. Co se stane tentokrát? Režie: Paul Weitz Scénář: John Hamburg, Larry Stuckey Kamera: Remi Adefarasin Hudba: Stephen Trask Hrají: Robert De Niro, Ben Stiller, Owen Wilson, Dustin Hoffman, Barbra Streisand, Blythe Danner, Teri Polo, Jessica Alba, Laura Dern, Kevin Hart, Daisy Tahan, Colin Baiocchi Rok uvedení: 2010 Komedii Fotři jsou lotři si pusťte v pátek 20.

Divadlo na santovce olomouc

Deník princezny INFORMACE O FILMU Režisér Garry Marshall se proslavil komedií Pretty Woman, jakousi pohádkou pro dospělé, v níž se Julia Roberts převtělila v moderní Popelku. Pohádkový příběh prožívá i Mia (Anne Hathaway), mladičká hrdinka nové Marshallovy romantické komedie. Mia je nenápadná, inteligentní a mile ztřeštěná studentka střední školy. Žije v San Francisku se svou matkou, svobodomyslnou umělkyní (Caroline Goodall). V neslušivých brýlích, s nemoderním účesem i oblečením jako z bazaru je tak trochu outsiderem mezi spolužačkami, které myslí jen na zábavu, parádu a na to, jak Miu zesměšnit. Ta marně vrhá zamilované pohledy na fešáckého třídního playboye Joshe (Erik von Detten). Josh si ale "ošklivého kačátka" Mii ani nevšimne. Pak se najednou objeví na scéně babička odkudsi z Evropy (Julie Andrews), kterou nikdy neviděla, a sdělí dívce šokující novinu. Její otec, kterého vůbec nepoznala, byl panovníkem malé evropské země, a protože nedávno zemřel, stává se Mia dědičkou trůnu. Babička – královna slibuje, že z ní udělá princeznu jak má být.

Další informace o zpracování údajů firmou LMC s. r. o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů, resp. jsou dostupné na.

Divadlo na šantovce olomouc

Ostrava je město, které žije. Ať už toužíte po kultuře, zábavě, sportu, dobrém jídle a pití, přírodě nebo odpočinku, v Ostravě máte vše na dosah. Ostrava žije Navštivte divadla, kluby, festivaly Beats for Love, Colours of Ostrava nebo studentský Majáles. Od ruchu města si můžete odpočinout v ZOO Ostrava. Chcete rychle zapadnout mezi Ostraváky? Nastudujte si v mapě USE-IT, kam chodí za kulturou, sportem nebo na pivo. Mapa USE-IT Ostrava je sportovní město Zajít si můžete na hokejové, fotbalové či jiné zápasy, atletický mítink Zlatou tretru, pravidelně se zde koná derby v hokeji mezi dvěma ostravskými univerzitami. Ostrava je dopravní tepnou kraje – nabízí dobré spojení vlakem, autem nebo autobusem, v blízkosti města je Letiště Leoše Janáčka, studenti využívají MHD, která jezdí i v nočních hodinách (dá se zde platit kartou či ODISkou). Ostrava je zelené město a Beskydy máme blízko Máme krásnou přírodu ve městě i jeho blízkosti. Je tady 233 kilometrů cyklostezek a parků, můžete ale i sjíždět řeku Ostravici nebo se vydat na túru do Beskyd či trochu vzdálenějších Jeseníků.

Divadlo na santovce

  1. Dhl mladá boleslav
  2. Seriál Námořní vyšetřovací služba NCIS - epizody online | Casino-Arena.cz
  3. Kanárské ostrovy, aktuální zdravotní rizika při cestování
  4. Hledá se nemo online cz dabing
  5. Upíří deníky 2x01
  6. Intern propedeutika táborský
  7. Všesportovní hala české budějovice
  8. Nákladové nádraží žižkov

Opar je běžná nemoc, kterou známe snad všichni. Málokdo si ale pod pojmem opar představí něco víc než běžný opar rtu, nebo třeba pásový opar. Početná skupina herpetických virů však může způsobit řadu dalších více či méně závažných chorob. Co se tedy za výrazem opar skrývá? Opar Opar, odborně herpes je infekční onemocnění kůže a sliznic, které patří k celosvětově nejrozšířenějším infekcím, postihujícím lidi všech věkových kategorií, bez rozdílu pohlaví nebo rasy. Opary jsou způsobeny herpetickými viry, které při aktivaci vytváří na kůži nevzhledné, puchýřnaté onemocnění, jenž bývá provázeno silnou bolestivostí. Ačkoliv je skupina herpetických virů početná, obsahuje osm virů způsobujících mnohdy zcela rozlišná onemocnění, blíže si popíšeme jen některé z nich. Původcem, toho veřejnosti dobře známého oparu je virus herpes simplex, který se vyskytuje ve dvou variantách HSV I a HSV II. HSV I neboli herpes simplex virus 1. typu je zodpovědný převážně za vznik oparu na rtu. Druhý typ viru způsobuje infekce v oblasti genitálu a konečníku, které označujeme jako genitální opar.

Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 7, 2020, 8:12 am