The 100 Obsazení

Michael Beach Celé jméno: Michael Anthony Beach Místo narození: Roxbury, Massachusetts, USA Známé projekty: The 100, Third Watch, Aquaman Datum narození: 30. 10. 1963 (56 let) Jordan Bolger Celé jméno: Jordan Bolger Místo narození: Radford, Coventry, Anglie Známé projekty: Peaky Blinders, The 100 Datum narození: 9. 11. 1994 (25 let) JR Bourne Celé jméno: David J. R. Bourne Narozen: Toronto, Ontario, Kanada Známé projekty: Teen Wolf, Hvězdná brána Datum narození: 8. 4. 1970 (50 let) Thomas Cocquerel Celé jméno: Thomas Cocquerel Místo narození: Sydney, Austrálie Známé projekty: The 100, Kidnapping Mr. Heineken, The Divorce Party Datum narození: 5. 9. 1989 (30 let) Luisa D'Oliveira Celé jméno: Luisa D'Oliveira Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada Známé projekty: Motive, The 100, Cracked Datum narození: 6. 1986 (33 let) Mike Dopud Celé jméno: Michael Dopud Místo narození: Montreal, Québec, Kanada Známé projekty: SGU Stargate Universe, Continuum, Arrow Datum narození: 10. 6.

The 100 obsazení radio station

The 100 obsazení radio

Post-apo svět, který je sice levnou variantou mrtvého světa (odehrává se především v lesech, či interiérech budov) nabízí skupinu ze začátku hlavně mladých lidí, kteří se musí popsat se životem na zemi. Zde na ně číhá nejedno překvapení a nebezpečí. Děj si však nebere servítky a tak zde často někdo zemře. Samozřejmě hlavní postavy zde mají někdy i více životů než kočky, ale i na ty dojde a doopravdy je zde plno nečekaných zvratů. Děj má navíc spád, baví a nechává diváka v napětí a otazníky. Co seriálu také přidává jsou příběhové linky, kdy (ne)závazně na sebe sledujeme osudy postav v různých lokacích. Pokud tedy člověk překousne ze začátku zmíněné neduhy, bude se velmi bavit. O druhé řadě toto platí dvojnásob! (6. 7. 2015) Pajky3 1. série Musím se přiznat, že jsem k tomuhle seriálu přistupoval se značným despektem. I když mě od CW společně s Tomorrow People zaujal podle pilotu nejvíce. A kdybych si měl z těch dvou vybrat jeden, tak bych volil The 100 (stejně jako stanice). Příběh jako takový zní velice zajímavě a těšil jsem se na to, jak se s tím ta stovka popere.

Kdo jiný že.... v piči prostě. Ale kolem a kolem, docela dobrej seriál. 75% PeS: Nazi hlavní hrdinka je super, když se ji ve větru pohupují přednosti, to vždy slavím. (30. 3. 2015) zdepapepa Chtěl jsem napsat, jak je tento seriál příšerný, ale poté, co jsem viděl začátek 8. řady Walking Dead (a těch srovnání bude asi víc), tak jsem musel změnit názor. The 100 sice chvílemi je příšerný seriál, plný kýčovitých momentů a učebnicových dějových zvratů, vše v mezích YA žánru, najdou se ale i chvíle, kdy skvěle konkuruje Game of Thrones nebo Walking Dead v jejich nejlepších letech. Navíc jelikož to bylo šílené a hloupé už od začátku, tak nemusím nostalgicky vzpomínat, jak seriál byl kdysi dobrý, jako tomu je pro mě u Walking Dead a křivka oblíbenosti může vesele cestovat nahoru, protože dolů už není kam. Chtěl bych mít jejich kouzelné samoléčivé/rychloléčivé schopnosti. Chtěl bych mít jejich trvanlivé zbraně a jejich neomezený počet. Chtěl bych mít taky stealth matky Octavie, hlavně kvůli tomu jak své těhotenství utajila na Arše.

Herci | The 100 | Edna.cz

I proto jsem s ním ještě vydržel. Nesmrtelnost hlavních postav stále trvá a s ním i všechny nešvary, kterými seriál trpěl předtím. A protože se jede pořád podle stejné šablonky, tak se to moc ani nedá vytýkat. Konec mi přišel jako takové pěkné zavření cyklu a mohl sloužit i jako konec celkový. Jenže se tak nestalo a 100 tady bude i za rok. Tak třeba už to vyjde... *** 5. série I pátá řada je pořád dokola to samé - nový nepřítel, zrada střídá zradu a nakonec všichni "důležití" záhadným způsobem přežijí. Jestli nějaký seriál vysloveně volá po krvavém ukončení, tak je to 100. Doufejme, že už to brzy přijde. přeci to nemůžou natahovat do nekonečna nebo jo? (6. 2014) Pilot (S01E01) Photo © The CW Television Network Bob Morley, Marie Avgeropoulos - Spoiler: Podľa knižnej predlohy Wells Jaha ( Eli Goree) nezomrel. ( SimaLeera) Jazyk Trigedasleng, ktorým rozprávajú seriáloví "grounders", vytvorila presne tá istá osoba, ktorá vymyslela jazyk Dothraki pre seriál Game of Thrones (2011). ( mivr) Stanice Archa (The Ark) je složená z 12 jednotek původně patřící těmto státům: Austrálie, Kanada, Francie, Japonsko, Velká Británie, Uganda, Brazílie, Čína, Indie, Rusko, USA a Venezuela.

Video © The CW Television Network Nastala chyba při přehrávání videa.

  1. Prolhané krásky 1x19
  2. Herci | The 100 | Edna.cz
  3. E-kniha: Nejbohatší muž v Babylóně | Knihy.ABZ.cz
  4. The 100 obsazení cast
  5. Výměna manželek (TV pořad) (2005) | ČSFD.cz
  6. Pohádková karta | Dráčik
  7. Kure na paprice

The 100: Prequel postapokalyptické sci-fi nabírá obsazení | Fandíme Seriálům

Jediná linka, která mě úplně nezajímala byla ta Jahova pouť, ač se na konci ukázalo, že právě ona bude mostem pro další sérii. Právě závěr série mě opět nechal v napjatí a v očekávání, co přijde příště, takže si za rok "Stovku" určitě pustím znovu a s chutí. *** 3. série A po nadšení z druhé řady přichází drsné vystřízlivění v řadě třetí. Ale vážně. Za 16 epizod stihli ti lepší 16 změnit stranu a podrážet své přátele. Navíc nechápu to rozhořčení po smrti Lexy, jako jedna z mála věcí mi její smrt (na rozdíl od závěrečného návratu) dávala smysl a posunula děj kupředu. Možná by si zasloužilo zemřít mnohem víc "hlavních" postav, ale mají tendenci být nesmrtelné, což je škoda. Tahle série pro mě neskončila s nálepkou "skvěle" a obávám se, že by to za rok mohlo být ještě horší. Aby se tomu předešlo je třeba nebát se odstraňovat postavy, které nemají co nabídnout a představit záporáka či hrozbu, která bude skutečně "dobrá". *** 4. série Nebudu lhát, čekal jsem (a doufal jsem), že čtvrtá řada bude pro seriál poslední.

Kompletní obsazení seriálu Hlavní postavy Vedlejší postavy Režie Scénář Hudba Kamera Tvůrci

Je to past. Ze začátku jsem byl u obrazovky, protože jsem chtěl vidět, jak moc to bude absurdní (a částečně taky proto, že jsem chtěl vidět zmutovanou planetu Zemi, protože mám v oblibě Černobyl,, opuštěné, zarostlé civilizace, atp. ). Pozdější díly sice taky sleduji jen abych viděl, jestli to dokáže být ještě absurdnější (dokáže, stačí se podívat na tohle video [Basically, Finn; Spoilery na S02E04-S02E08]), ale po konci druhé série však musím přidat alespoň jednu hvězdičku. V budoucích dílech třeba i více. Hloupé, ale velký potenciál pro guilty pleasure? Ha! Už vím, kde jsem tento recept viděl předtím. (1. 11. 2017) iampatrik 85% Nenechte se zmást. Říkáte si - seriál ze stanice CW, který ve většině případů míří na mladší generaci s ne vždy propracovaným příběhem, plný vztahů, příběhových nedokonalostí a jednoduchostí, či scénaristických berliček a zkratek. Jak to může dopadnout tady? Jo, výše zmíněné rysy taky má. Ale! Pokud občas divák přivře oči, bude nad míru bavit. Po dvou řadách jsem nadšený.

Převody jednotek délky příklady
June 12, 2020, 3:20 am