Martin Konvička Facebook

 1. Martin Konvička – Forum24
 2. Martin Konvička - Austrálie. Dva "mladíci", souzeni za... | Facebook

Ono je nakonec úplně jedno, co tím ti magoři sledují. Podstatné je, nenechat se promořit. Odpovědět na jejich šílené experimenty občanskou neposlušností. Nakonec nám stejně nezbyde, než …. Naznačovat samozřejmě nemohu, zkusím to říct písničkou. Autor: Martin Konvička, Jižní Čechy, ČR, 11. 4. 2020

Martin Konvička – Forum24

Tisíce lidí vyšly o víkendu do ulic v několika evropských zemích – Německu, Francii, Británii, Švýcarsku a Polsku, aby daly najevo nespokojenost s tím, jak si vlády počínají v koronavirové krizi, a především proti ochranným opatřením. 3MOŘÍ: Eurochalifát, obnova R–U, Trojmoří? Ruský komentátor V. často správně hodnotí světovou politiku jako akty globálního významu... V4NEWS: MAĎARSKO: Maďaři se brání! Aneb, kdo s čím zachází, tím taky schází... Když pomineme náhle zezelenavšího Vondru, tak: Které maso a mléko myslíte, že jako první podlehne unijní "redukci"? To málo efektivní, neintenzivní, leč pro krajinu a biodiverzitu přínosné z horských, podhorských nebo třeba středomořsko-aridních pastvin, nebo to poloprůmyslové a laciné, vyhnané na hormonech a řepkových pokrutinách? FRANCIE: Macronův pohyb směrem ke dnu Macronovo hnutí En Marché (Republika v pohybu), je opravdu v pohybu a rozpadá se... Já si říkal, proč se otevírají "všem". Teď je to jasné, promořencům, k nimž žel stále patří i Česko, se otevírat nebudou.

S naprosto lživými argumenty. Pominu-li nejistotu ohledně vzniku a trvání imunity na covid19, tak celý vtip s "promořením" je ten, že tato strategie by mohla mít smysl tehdy a jen tehdy, kdyby už virus nakazil značný podíl populace. Řekněme vyšší desítky (30+, spíše však víc) procent. Znamenalo by to, že beztak není cesty zpět, stejně se nakazíme všichni. Také by to znamenalo, že drtivé většině se nic extra nestalo, a ta dosavadní bídná stovka mrtvých, a směšných pár tisíc pacientů s příznaky, je jen nepatrný zlomek reálně nakažených. Že to je "rýmička", a když obětujeme dalších pár stovek, budeme všichni imunní a život, ekonomika, vztahy mezi lidmi, politika... se mohou vrátit kamsi do Února 2020. Alternativně je možné, že "promořených" je dosud málo. Pak ta stovka mrtvých a pár tisíc trpících nemocných znamenají značný podíl reálně nakažených, a další "promořování" prudce zvedne smrtnost i nemocnost. Je logické, že pokud je promořenost velmi malá, je správou reakcí karanténa - "nedat viru nažrat, zabránit mu v šíření".

A naopak. Snad i proto naplánoval bídák Prymula otestovat náhodný vzorek populace až PO velikonočním uvolnění, které samozřejmě zvýší promořenost. Bídák, protože skrz svou erudici musí vědět, že takto vlastně před výzkumem ovlivňuje data. Ve škole, kam chodím do práce, by ho za takový vědecký podvod hnali karabáčem. Jaká jsou tedy data? Z ČR je nemáme, ale testovací laboratoře na univerzitách, v nemocnicích a v ústavech AV ČR hlásily bez výjimek JEDNO AŽ TŘI PROCENTA POZITIVNÍCH PŘÍPADŮ - a to ne z náhodného vzorku, ale ze směsi příznakových pacientů, lidí z jejich okolí a rizikových skupin typu zdravotníků, potravinářů či policistů. Situace bude o trochu horší v Praze (nemám tam na nikoho telefon), výrazně lepší je na venkově. A pak je tu zcela nový průzkum rakouský (země mnohem promořenější, než my). Cílený výzkum s náhodným vzorkem, tedy to, co chce Prymula podniknout až po velikonočním promoření. Výsledek (zdroj zde: /less-than-1-of-austria-infect…? ) je jasný - MÉNĚ NEŽ 1 PROCENTO POPULACE.

Martin Konvička - Austrálie. Dva "mladíci", souzeni za... | Facebook

 1. Jak zhubnout břicho a nabrat svaly
 2. Česká databáze knih
 3. MARTIN KONVIČKA - www.novaburzoazie.com
 4. Avengers: Endgame (2019) - FDb.cz
 5. Hledejte: evangelium podle jana | Ulož.to
 6. Petra ptáčková eshop
 7. Máma mezi marťany online free
 8. Kdy se připisují peníze na účet čsob
 9. Ewa farna neznama znama download
 10. Tereza voříšková nahá
 11. Výpočet tepové frekvence

"Argumentuje tím, že jakákoliv opatření ničí ekonomiku země, a volá spíše po jejich rušení. Ministra zdravotnictví Luize Henriqueho Mandettu z čela resortu odvolal kvůli jeho přístupu k boji s koronavirem. Mandetta opakovaně vyzýval k omezení pohybu na veřejnosti či dodržování bezpečné vzdálenosti, Bolsonaro jej kvůli tomu obviňoval z hysterie a zbytečného přehánění... " Pořád stejný příběh. Může mi být líto, že takhle zločinně a tupě se zachovali bývalí "lidoví" politici typu Johnsona, Trumpa a Bolsonara, nebo se můžu uklidňovat, že úplně stejně ("nic se neděje, choďte to divadel, panika je horší") začínali poskoci globalistů typu Macrona, Merkelbáby nebo kohokoli, kdo vládne ve Švédsku. VŠICHNI si mysleli, že ignorováním tisícileté zkušenosti s epidemiemi "zachrání ekonomiku", a VŠICHNI mají v hajzlu ekonomiku, rozvrácený politický systém a nejspíš i pramalou naději na vítězství v příštích volbách... pokud nějaké volby budou. "Západní civilizace" (kam možná nepatří Brazílie, ale kam patří její bílé elity), její pravice i levice, se prostě ukázala jako zamořená, protože chamtivá, pyšná a imbecilní, žumpa světa.

Antiislámista, entomolog a docent působící na Jihočeské univerzitě a překladatel z angličtiny.

Zasloužíme si to. /brazilie-je-pred-kolapsem-nakazeny…? Zobrazit víc "Promoření = státem řízená genocida starších a nemocných", říká k tomu jinde Tomáš Tyl, a já nemohu, než to jeho hodnocení kopírovat. Rozkošné a spravedlivé na tom je, že ekonomika té země jde do hajzlu ještě rychleji, než ekonomika lidštěji se chovajících zemí, a že se Švédů štítí - doslova, tj. nepustí je k sobě, ruku jim nepodají - i v sousedních zemích typu Finska nebo Dánska. /svedsko-koronavirus-covid-19. A200520… PETR HAMPL: Proč nevznikl jednotný evropský národ Krach Unie: Proč se EU nestala státem? Začínám mít dojem, že "Evropan" je jeden z nejtupějších tvorů na planetě. Marně přemýšlím, co by mohlo být nedovtipnější... Vombat? Krtek? Blboun nejapný už vyhynul, jihoameričtí obří lenochodi taky... /tisice-evropanu-demonstrovaly-za-n… Tisíce lidí vyšly o víkendu do ulic v několika evropských zemích – Německu, Francii, Británii, Švýcarsku a Polsku, aby daly najevo nespokojenost s tím, jak si vlády počínají v koronavirové krizi, a především proti ochranným opatřením.

Zobrazit víc Drobní hlodavci prostě cyklují. Po vrcholu přichází pád. (A aplikovat jed ve vrcholné fázi cyklu může ten pád odložit. ) Je fajn, že v přírodě aspoň něco funguje tak, jak nás učili už na gymplu... Vladimír Melichar pro ekosystems eu Hraboší kalamita na jižní Moravě skončila, přesně jak zoologové předpověděli V týdnu 4-8. 5. 2020 jsem prováděl terénní průzkumy zahrnující sledování výskytu drobných obratlovců na řadě míst jižní Moravy (Brno, Sokolnice, Rajhrad, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Čejč aj. ). Opakovaně, přesně po roce. Výsledek je naprosto jasný. Počty hrabošů jsou na minimu. Tam, kde loni na jedné linii bylo za noc odchyceno 30 hrabošů, letos s bídou 1 či 2. Zkoumal jsem pole s obilím, kukuřicí i řep... kou, příkopy, ruderální stanoviště i přirozené stepi. Všude je to stejné. Hraboší populace zákonitě zkolabovala, přesně jak jsme přepovídali (viz třeba můj příspěvek ze dne 14. 8. 2019). Úroda na polích letos asi nebude vysoká, vegetace schne kvůli nedostatku vláhy, ale hraboši za to nemohou!

Tato webová stránka používá soubory cookies za účelem poskytování svých služeb, přizpůsobení reklam a analýzy návštěvnosti. Informace, které se týkají vašeho používání webové stránky, sdílíme se společnostmi Google, Facebook a Seznam. Prohlížením této webové stránky souhlasíte s používaním souborů cookie.

11. dub, 2020 Bizarní obrat "odborníků" směrem k "řízenému promoření populace" získal v médiích sluchu v posledním týdnu... Že je to genocidní šílenství si nemusíme vysvětlovat - čtenáři jen mírně gramotnému stačí kouknout na výsledky zemí jako Británie, Francie nebo Švédsko (tam všude "promořovali") a srovnat je s Českem, Maďarskem, Ruskem nebo Řeckem (tam všude se viru snažili či snaží bránit). Vláda - a lid - si ovšem promoření vzal k srdci. Otevřené hobby-markety a povolení "nenosit masku při sportu" povede, v kombinaci s dlouhými svátky a velikonočními návštěvami rodin, k vzestupu případů, více úmrtím a pokud nebudeme mít obrovské štěstí, tak k Lombardii či New Yourku někdy v polovině května. Přál bych si, abychom štěstí měli, ale to je vše, co s tím mohu udělat. Promořování je ale obrovská lež i z hlediska odborného, z pohledu dostupných dat. A je skoro neuvěřitelné, kolik se v médiích objevilo "epidemiologů", "biologů" či "známých lékařů" (s profesí typu psychiatr), kteří se za proměřování postavili.

 1. Inkubační doba salmonely
 2. Ordinace v růžové zahradě 2 910
Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
June 28, 2020, 7:26 pm