Srážka S Mimozemšťanem Online

Pokud máte nakoukané Hvězdné války, Blízká setkání třetího druhu, Vetřelce (ano, objeví se tu i Sigourney Weaver! ) a podobné kultovní sci-fi kousky, oceníte tuhle parodii dvojnásob. A pokud jste jen "obyčejní" příznivci humoru, nebojte, zasmějete se jakbysmet. Dva britští nadšenci do sci-fi Graeme Willy (Simon Pegg) a Clive Gollings (Nick Frost) se vydají do Ameriky navštívit putovní místa proslulá výskytem UFO. Po svém příjezdu však úplnou náhodou na skutečného mimozemšťana narazí. Paul ale není typický E. T., i když svým vzezřením obecné představy o mimozemšťanech zcela splňuje. Vedle toho ovšem hulí trávu, kleje, oživuje ptáčky, aby je vzápětí sežral, a vůbec si zkrátka nebere servítky. Uplynulých šedesát let byl držen na mega tajné vojenské základně, ale teď se protřelý vesmírný cestovatel rozhodne utéct a stopne si první auto, které má namířeno do města – půjčený karavan naší dvojky pozemšťanů. V patách má federálního agenta (Jason Bateman) a jeho dva neschopné poskoky a aby toho nebylo málo, unese naše trojice nedopatřením krásnou dceru nerudného náboženského fanatika, který se za nimi vydává s nabitou kulovnicí v ruce.

Srážka s mimozemšťanem online casino

 1. Cz tv online
 2. Důmyslný rytíř don quijote de la mancha
 3. 12 nejpirátěnějších nových filmů v Česku za rok 2019. Víme, kde si je můžete pustit online – AVmania.cz
 4. Katalog filmů podle zemí - Japonsko - Filmová databáze online FDb.cz
 5. Bojové sporty brno
 6. Srážka s mimozemšťanem online free

Mimozemšťanka se třemi ňadry? Vtípky na domnělé gay partnerství hlavních hrdinů? Jsem jediný, komu tohle všechno připadá jako dost slabý materiál? Další pokusy o vtip spočívají v tom že mimozemšťan s hlasem a osobností Setha Rogena je úplně stejný mimoň jako Greame s Clivem, rád si zahulí, mluví neskutečně sprostě, a aby byla jeho podoba s lidmi dokonalá, tak se jmenuje Paul. Smějete se už? Když se nad filmem zamyslím, tak o UFO nadšenectví a o lásce ke sci-fi moc nevypovídá, v podstatě je to jen nepříliš povedený obyčejný buddy road movie s Peggem, Frostem a Rogenem, přičemž poslední jmenovaný má lehce netradiční vzhled. ____ Přesto tu určitý potenciál byl, a právě jeho naprosté promrhání je to, co mě na filmu nakonec nejvíc mrzí. Frost a Pegg jako by nevěděli, co si s Paulem počít, a tak ho čas od času konfrontují s nějakou novou postavou, jako je fanatická křesťanka, dítě, nebo policajt, a doufají, že to bude sranda. Právě setkání s bláznivou kreacionistkou se mohlo stát ústředním motivem díla, protože podle scenáristů existence mimozemšťana jaksi automaticky dokazuje neexistenci boha.

Srážka s mimozemšťanem online game

Roland Emmerich naposledy útočil na zemi za pomoci mimozemšťanů a i když druhý Den nezávislosti zdaleka nedosahuje kvalit jedničky, Emmerich stále platí za krále destrukce. Je proto logické, že právě jemu na stole přistál Moonfall. Moonfall je připravovaný katastrofický blockbuster, v němž do Měsíce narazí asteroid, tím ho vychýlí z dráhy a "namíří" ho na Zemi. Aby nedošlo ke srážce, musí skupinka ztracených existencí navléct skafandry a vyrazit na Měsíc (takže v podstatě Armageddon, akorát s Lunou jako bonusem). Emmerich napsal scénář spolu s Haraldem Kloserem ( Útok na Bílý dům, Den poté) a na poli scenáristiky nepříliš zkušeným Spenserem Cohenem (unylá netflixovina o konci světa Extinction). Na projektu pracuje Emmerich již dobrých pět let a nyní se konečně ledy pohnuly a chystá se natáčení. " Pokud máte rádi moje filmy, bude se vám líbit i tenhle. Je to dost jako 2012 a Den nezávislosti. V podstatě je to jejich mix, jen bez mimozemšťanů. V určitou chvíli přijde nečekaný twist, ale ten nyní nechci prozrazovat.

Jenže film je ve svém tažení proti křesťanství záhadným a paradoxním způsobem až příliš urážlivý a sprostý, než aby to bylo ještě vtipné, ačkoliv je zároveň zaměřený na nejširší masy, a to mnohem víc, než předchozí díla Pegga & Frosta. ___ Slabou dějovou kostru by mohly pozvednout aluze a narážky na jiná díla, ale i těch je zde málo, a jsou použity bez nápadu. Divák se dočká obligátních odkazů na Star Wars, Star Trek, E. T., Blízká setkání třetího druhu, Indiana Jonese, Akta X nebo Vetřelce, ale jde o druhořadé vtípky, které téměř vždy působí tak nějak navíc. ____ Ve výsledku se jedná o smutný slepenec scének bez solidnějšího příběhu v pozadí, který by vše držel pohromadě. To by ještě nevadilo, kdyby jednotlivé vtipy tuhle chatrnou kostru držely nad vodou. Jenže místo toho se zde sází na sprostou mluvu a mimozemšťana, který kouří trávu. Nic slabšího si ani nedovedu představit. Paul je prostě pod Peggovu a Frostovu úroveň, a neomlouvá je ani to, že film údajně točili primárně pro Američany.

 1. Co ty jsi za číslo kukaj
 2. Spongebob v kalhotách online ke shlédnutí zdarma
 3. České dráhy plánované výluky
 4. Zastav a nepřežiješ 2.0
 5. Hodnosti policie čr
Převody jednotek délky příklady
June 8, 2020, 2:44 am