Sněženky A Machři Po 25 Letech Herci

Sněženky a machři po 25 letech navazuje na kultovní " jedničku ". Herci a jejich postavy jsou o 25 let starší, v jejich postavách se odráží to, co za ta léta zažily a prožily, a to se samozřejmě odrazí i ve filmu samotném. Film je zimní nostalgická komedie v tom nejlepším smyslu slova. Sněženky a machři jdou ve stopách životů hlavních hrdinů v době, která všechno změnila. Jak prošli jejími nástrahami a jaké šrámy to na nich zanechalo? Kam chtěli jít, kam došli a kam ještě dojdou? Jsme opět na horské boudě, kde se všichni po letech scházejí a opět zažijí mnoho nezapomenutelných chvil. Na horách se setkávají někdejší spolužáci, aby se viděli, aby si zavzpomínali a aby sami sebe ujistili v tom, že to s nimi ještě není tak hrozné, protože ty někdejší holky a kluky si stále nesou v sobě. Opět se zde setkáme s instruktorem Viky Cabadajem, knihkupcem Radkem Převrátilem, moderátorem Karlem Máchou, profesorem Kardou, herečkou Marikou nebo učitelkou Hankou. Co na tom, že už uběhlo mnoho let, co na tom, že se změnil svět i všichni účastníci někdejšího lyžařského kurzu, z něhož se časem stala legenda mezi českými filmy.

Sněženky a machři po 25 letech herci movie

Typ: film Motto: Co uděláte, aby se Vaše 25 let stará platonická láska stala skutečnou? Žánr: komedie Délka: 100 min Země: Česká Republika, Slovensko, 2008 Hodnotil: Co uděláte, aby se Vaše 25 let stará platonická láska stala skutečnou?... Možná všechno a možná nic, možná zjistíte, že to, co se za 25 let nestihlo, se už nezvládne… Zůstalo u nenaplněných přání z let teenagerovských, přání, která provází každého hrdinu našeho filmu a každého z nás. Náhlé setkání profesora Kardy, Vikiho Cabadaje a Mariky Kardové vede ke svolání "staré party Sněženek a machrů" do horského střediska v Peci pod Sněžkou a spustí nové humorné příběhy, reflexe a reminiscence Karla Máchy, Radka Převrátila, profesora Kardy, profesorky Hanky a samozřejmě Mariky Kardové a Vikiho Cabadaje. Hlavní aktéři už nejsou sami, ale mají své potomky. Jana Cabadajová a Petr Mácha. Každý se z jiného důvodu ocitne v Peci a tvoří novodobý pohled mladé generace na svět rodičů. Mezi samotnou "tzv. zlatou mládeží" vychovanou generací Sněženek a machrů a samozřejmě mezi ní a jejími rodiči je dusno, přeskakují jiskry a tvoří se tak prostor pro smršť vtipných situací.

Poznámka: Nemám ráda CineStar. Ti *** mi 45 minut před začátkem představení oznámili, že moje lístky v horní řadě prodali někomu jinému, a tak jsem si musela vystačit s krásnými sedadly v první řadě uprostřed. V tu chvíli se mi to zdálo rozumnější, než jet zas hodinu MHD domů... Po shlédnutí musím konstatovat, že odchod by nebyl tak úplně od věci. Ať žije Cinema City, kde sice nevedou sladký popcorn, a Sněženky a machři před 25 lety! (19. 2008) 2-Xtreme Sněženky a machři sú presne taký, akých som očakával a aký sa "predstavili" v teasery. Obdobie 25-tich rokov sa prejavilo nie len na výzore hl. hrdinov, ale hlavne na ich životoch, pádoch či úspechoch. A presne o tom to celé je. Zatiaľ čo boli prvé/ý Sněženky a machři komédia o lyžiarskom a o všetkom čo sa tam dá zažiť(dva čaje, štyřy rumy) dvojka sa uberá iným smerom. Názov.. 25 rokoch je viac než výstižný a samotné zobrazenie tejto myšlienky je žiaľ pravým opakom toho čo sa dialo pred spomínanými dvadsiatimi rokmi. Smiech a komédiu vystriedala depresia a zobrazenie tej druhej strany (krutej)reality.

Filmové recenze, novinky v kinech 2016, filmová databáze, české filmy, trailery, upoutávky a jiná videa, filmové hlášky – Technické problémy prosíme hlašte na support Své podněty a připomínky pište na redakce Partneři Press Staré stránky

Štáb proto musel vymyslet klín, který přibyl na její lyže a zasadil je do sněhu, až potom do nich obouvali herečku! Václav Kopta při castingu lhal! Jedna z podmínek přijetí byla schopnost samostatně lyžovat, on však na lyžích nikdy nestál. Když už byl přijatý a režisér to zjistil, musel pro něj shánět dablera! Tehdejší honorář pro tři nejhlavnější postavy byl 10000 korun pro každého…

Sněženky a machři po 25 letech herci number

V roce 1982 natočil režisér Karel Smyczek film, který se postupem let dostal mezi nejoblíbenější a nejvíce reprízovaný film u nás. Komedie o studentech na lyžarském výcviku se vryla do srdcí mnoha divákům. Jak ale vypadají hlavní hrdinové dnes? Šíp pro vás vytvořil galerii, kde můžete porovnat, jak se na hercích podepsal čas. Někteří už dokonce nejsou mezi námi… Než se vrhnete do naší galerie, přečtěte si ještě pár zajímavostí z natáčení, které jste možná nevěděli! Evu Jeníčkovou museli předabovat! Hlas jí tehdy propůjčila Ilona Svobodová. V druhém díle, Sněženky a Machři po 25. letech už Eva dabing neměla. Film byl vydán za komunistického režimu. Jelikož v něm nezletilí pijí alkohol, vedoucí tajemník KSČ v Ostravě vydal zákaz promítání snímku v Severomoravském kraji! Ačkoliv Smyczek neměl rád improvizace a během natáčení ho netoleroval, věta "Viky ty máš ale péro, " vznikla spontánně a nakonec je to jedna z nejlepších hlášek z filmu! Valentina Thielová, která hrála Boženku se strašně bála stát na lyžích.

…zobrazit stručný popis

Sněženky a machři po 25 letech herci

  • Sněženky a machři po 25 letech herci 2016
  • Sněženky a machři po 25 letech herci number
  • Sněženky a machři po 25 letech herci d
  • Sněženky a machři po 25 letech herci de

Poslední komentáře Ten dvanáctý (2017) Norský režisér Harald Zwart, pracující nějaký čas v Hollywoodu převážně na komediích, se vrátil do své vlasti a natočil snímek o více > Autor: | Hodnocení: 9 / 10 Milenec na záskok (2017) Láska, zklamání a spousty slz. Červená knihovna jak vystřižená z nějaké telenovely. Atmosfericky, scenáristky, výpravou, vizuálně i více > Autor: | Hodnocení: 5 / 10 Dogman (2018) O lidech, kteří teprve včera slezli ze stromu V hlavních rolích primitiv, pablb, dement, idiot, kretén, debil, násilník, narkoman, jakž takž inteligentních tam bylo snad jen pár psů. více > Autor: MambaX | Hodnocení: 4 / 10 Náhlý úder (1983) Zklamání Ve filmu je příliš mnoho dlouhých nudných pasáží prokládaných až příliš zběsilou opakovanou akcí, už se vám chce usnout a najednou více > Autor: Jerry77cz | Hodnocení: 2 / 10

10. 2009) Allien. 9 Neskutečně úžasný film o životě a nenaplněných snech. Nejdepresivnější film roku, nejdepresivnější film desetiletí a za mě čistých 5* (vlhké oči, knedlík v krku, thoughts). Oproti tomu původní "Sněženky a machry" hodnotím pouze třemi a půl hvězdami, neboť sledovat nesympatického a oprsklého Cabadaje je takové malé předpeklí. ;-) (22. 11. 2009) - Samu sebe si v roli lyžařské instruktorky zahrála Kateřina Neumannová. ( hippyman) "Sneženky a Machry 2" se snažil Jan Antonín Duchoslav, představitel Vikiho, zrealizovat několik let. ( Pumiiix) K natočení kvůli počasí zvláště "nenatočitelné" scény č. 49 byly použity sněhové svíce za 50 tisíc korun. ( hippyman)

Video © Pragofilm a. s. Nastala chyba při přehrávání videa. Příjemné překvapení. Zatímco se očekává trapná stařecná řachtanda, je to docela obstojná, velice dobře a profesionálně natočená stařecná depka. Chytrý scénář si dělá legraci z postav a jejich představitelů (kdo ví, zda to Jeníčková vůbec pochopila), vlastně i sám ze sebe ("Neopakujeme se trochu? " "Oni si snad pamatujou každou větu, která tehdy padla! "). Ačkoliv je pár momentů zbytečně zabitých, pár postav dost nedůležitých (i když jedna má alespoň zajímavou sviňáckou pointu), byl jsem až nečekaně překvapený, jak je to zajímavý film. Není to legrace jako původní Sněženky. Je to spíš film o tom, že když je vám přes 40, váš život už je úplně jinde a můžete se snažit jak chcete vrátit se do mladých let, nebude to fungovat. Jak říkám, depka. (11. 12. 2008) StarsFan Parta přerostlých puberťáků dokola opakuje své hlášky z dětství v příběhu, který se za 100 minut téměř nikam neposune a který si svým závěrem nejspíš zadělal na nějaké ty "Sněženky a machry po 26 letech".

H2o: stačí přidat vodu
June 10, 2020, 7:10 am