Smrtonosná Zbran2 Online

Byl jeden z nejlepších. Nyní se rozhodl skončit a věnovat se tomu, co kvůli práci musel odsouvat na vedlejší kolej – své rodině. Vždy se totiž dokázal efektivněji postarat o nebezpečné zločince než o svou dceru. Jeho manželka Christine odjíždí pracovně do Londýna a Ethan má poprvé sám na starost svou dospívající dceru Zoey. Netuší, že bývalý zaměstnavatel s ním má jiné plány... Tajná služba se na něj obrací s poslední zakázkou. A protože v sázce je nejen osud světa, ale i Ethanův život, tenhle úkol Ethan nemůže odmítnout. Má tři dny na to, aby zneškodnil světově nejhledanější teroristickou organizaci a zároveň se osvědčil jako dokonalý a starostlivý otec. 61% 4263 Act of Valor Popis: Mariňák - ten tvrdý chleba má. Chceš, nechceš, jedeš kam tě pošlou. A možná se nikdy nevrátíš. Tvé ženě pošlou úřední dopis s frází "padl v boji", zasalutuje ti pár oficírů… a konec. Jsi minulost. Nejinak je tomu s hrdiny Act of Valor, členy U. S. Navy Seals, kteří při záchranné misi agenta CIA objeví, že v sázce jsou nejen další tisíce nevinných životů, ale i souboj s mnohem horšími nepřáteli - vlastními pochybnostmi a slabostmi, které jako rez naleptávají integritu týmu.

Smrtonosná zbran2 online cz

  • Rychle a zběsile 7 / Furious 7 (2015) | Galerie | ČSFD.cz
  • Rychle a zběsile 8 český dabing
  • Prodej domu brno bez realitky
  • Materiál Didaktika prvopočátečního čtení a psaní – Primát.cz
  • Smrtonosná zbraň 2 online film (1989) | bombuj
  • Bmi u dětí
  • Smrtonosna zbran 3 online serial
  • Kdo homme
  • Seriál Smrtonosná zbraň (2016-2018) online | Lepší.TV

- 1989 - Komedie / Krimi / Akční / Thriller REŽISÉR: Richard Donner HERCI: Mel Gibson, Danny Glover, Joe Pesci, Joss Ackland, Patsy Kensit, Mark Rolston, Steve Kahan, Nestor Serrano, Grand L. Bush, Sherman Howard, David Marciano, Tommy Hinkley, Dean Norris, Jenette Goldstein, Kenneth Tigar, Jack McGee, Mary Ellen Trainor Los Angeles. Policisté Martin Riggs a Roger Murtaugh jsou na stopě pašeráků drog. Sledování účetního Lea Getze, který zpronevěřil mafiánské peníze, je přivádí k jihoafrickému diplomatovi Ruddovi. Oba detektivové mají dostatek důkazů, ale Rudd a jeho zabijáci pod rouškou diplomatické imunity nerušeně pracují dál. Riggs, přezdívaný "Smrtonosná zbraň", se uchyluje k nevybíravým metodám. Využije proti Ruddovi i jeho přitažlivou sekretářku. Mezi gangstery a oběma policisty vypukne nevyhlášená válka. Murtaugh se štěstím unikne nastražené bombě a Riggsův karavan se po setkání s Ruddovými muži změní v rozstřílenou trosku. Nezničitelní detektivové však pomalu získávají převahu a Rudd se chystá k ústupu.

Smrtonosná zbraň 2 / Lethal Weapon 2 (1989) | ČSFD.cz

A protože rodina je pro něj vším, nechá se zaměstnat na nákladní lodi, která má být prostředkem k uskutečnění mimořádně riskantní operace. Pravděpodobnost úspěchu se blíží nule, zvlášť když se k netrpělivým a vznětlivým narkobaronům, zvídavým členům posádky a příslušníkům pobřežní stráže přidá i naprosto nečekaný nepřítel. Život Chrisovy ženy a jeho dětí visí na vlásku, a pokud nevymyslí skutečně geniální plán, je možné, že ani včasné doručení zásilky nebude na jejich záchranu stačit. 66% 5247 Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí Popis: V tomto vysoko-oktanovém pokračování čínská mafie ukradne Cheliosovo téměř nezničitelné srdce a vymění ho za bateriově poháněnou náhradu, která vyžaduje pravidelné dávky elektřiny, aby se udržela v chodu. Odhodlání získat své skutečné srdce zpět a touha po pomstě jsou jeho hnacím motorem. Chev Chelios se vydává na zběsilou honičku ulicemi L. A. a sejme každého, kdo se mu postaví do cesty. 54% 4809 3 dny na zabití Popis: Ethan Renner celý život pracoval jako agent tajné služby.

Smrtonosná zbraň 2 (1989) - Online, recenze, novinky | FILMTORO

84% Lethal Weapon 2 Žánr: akční / krimi / komedie Země: Spojené státy americké Premiéra v ČR: 14. 8. 1992 Délka: 114 min. "Detektivové Mel Gibson a Danny Glover znovu v akci, tentokrát proti pašerákům drog. " Tentokrát se pouští do boje proti pašerákům drog vedeným jihoafrickým konzulem Ruddem. Policistům se jen vysmívá, protože on i jeho pistolníci využívají výhod diplomatické imunity a jsou tak pro ně nedosažitelní. To však zdaleka neznamená, že by se muži zákona vzdali, a to ani navzdory skutečnosti, že se stali cílem konzulových zabijáků. Ti měli původně zabít jen nesnesitelně upovídaného bankovního úředníka Lea Getze, který pral špinavé peníze z Ruddových obchodů. Zejména pro horkokrevného Martina Riggse se však stane případ osobní záležitostí, když zjistí, že to byl Ruddův sadistický pobočník Vorstedt, kdo před čtyřmi lety zabil jeho milovanou manželku, a navíc znovu krutě zasáhne do jeho života, když zavraždí půvabnou Riku, s níž Riggs prožil krátký milostný románek. Opět se z něj stává nelítostná smrtonosná zbraň, která se nezastaví dřív, než budou všichni zločinci mrtví.

Velvyslanec Han objevil pravou identitu jedné z nejnebezpečnějších osob v širokém okruhu zločinců, kterou byl pevně rozhodnut zveřejnit. To se ale nepodařilo, protože byl umlčen jedním z triádských zabijáků. Triády by udělaly cokoliv, aby jejich tajemství zůstalo ukryto před světem, a proto zde je pouze jedna naděje na jejich zastavení. To léto se losangeleský detektiv Carter a čínský inspektor Lee vydávají do Paříže, aby zastavili spolčení kriminálních gangů a zachránili tak život staré přítelkyně, nyní již dospělé dcery velvyslance Hana, Soo Yung. Ani jeden z nich nezná město, jazyk a přesně ani neví, co hledají, ale jejich úkol je provede napříč celým městem. Dostávají ze samého podzemí Paříže až do neuveřitelných výšek Eiffelovy věžě, kde bojují za vítězství nad nebezpečnými kriminálníky a pro záchranu ostatních lidí... 59% 20818 Křižovatka smrti Popis: Policejní detektiv ve službách FBI pátrá po unesené dcerce čínského velvyslance. Na pomoc mu přichází velvyslancův přítel, který považuje za svoji povinnost pomoci při její záchráně.

Schyluje se k rozhodujícímu střetnutí v docích losangelského přístavu... (oficiální text distributora) zdroj: 87%

Smrtonosná zbraň 2 | Sledujfilmy.online - online filmy zadarmo

Danny Glover, Mel Gibson - Scéna Riggse s pistolí v přívěsu se natočila celá naráz a hned napoprvé. Slzy Mela Gibsona v ní, jsou pravé aniž by použil jakýkoliv slzný sprej nebo gel. Richard Donner později řekl, že cítil, jak Gibson scénu prožíval, a proto je trochu kratší, než původně zamýšlel. Gibson nikdy neprozradil na co při natáčení myslel. ( KyleReese) Při destrukci Riggsova karavanu je zničena i lahvička kolínské "Hero. " Když vidíme Riggse poprvé vcházet do karavanu, běží v televizi reklama právě na tuto značku. ( HellFire) Scéna, ve které Mel Gibson připojí kabely k domu na kopci a shodí jej dolů stála půl milionu dolarů. ( Kulmon)

Ale akcia je veľká a drsná, Gloverovi to s Gibsonom pristane a na niektoré scény nezabudnete (bomba na WC, igelit s Markom "Drakeom" Rolstonom, zvieracia kazajka, reklama na kondómy). Bohužiaľ producent Joel Silver dovolil do série dvojkou preniknúť patetickým dialógom, Joeovi Pescimu a nevhodnému sitkomovému televíznemu humoru (ktorý v trojke a štvorke ešte podstatne narástol a ktorý sa podľa mňa do tejto série vôbec nehodí). (2. 2004) Dever Soundtrack Michael Kamen: 1. Cheer Down - George Harrison, 2. Still Cruisin' - Beach Boys, 3. Knockin' On Heaven's Door - Randy Crawford/Eric Clapton/David Sanborn, 4. Riggs, 5. The Embassy, 6. Riggs and Roger, 7. Leo, 8. Goodnight Rika, 9. Stilt House, 10. The Shipyard/Knockin' On Heaven's Door (9. 5. 2011) sheen Tuhle ústřední dvojici fakt žeru, nejlepší policejní dvojka, jaká byla kdy na plátně k vidění. Ti dva se hledali až se našli, parádně se doplňují, černý polda, co má par let do penze a bílý šílený psychouš xD Jejich hádky jsou ještě brutálnější a ostřejší, ti dva jsou prostě k sežrání.

režie: Charlie Picerni koordinátor kaskadérů: Charles Picerni, Mic Rodgers, Charlie Picerni kaskadér: Gary McLarty, Gregory J. Barnett

H2o: stačí přidat vodu
June 18, 2020, 8:19 am