Kam Doskáče Ranní Ptáče

Trochu bláznivá, trochu fantastická komedie pro děti: Působením blesku a dalších záhadných okolností se nadaný žák šesté třídy začne objevovat v dalších mutacích, které se od sebe charakterově liší... Director: Drahomíra Reňáková-Králová. Cast: Pavel Diviš, Luboš Diviš, Lenka Termerová, Jana Smrčková, Dana Homolová, Blažena Holišová, Josef Somr, Miloslav Šimek, Jiří Ornest, Ladislav Županič, Marek Eben, Roman Bednář, Dana Hlaváčová, Jan Vávra, Miroslav Laňka, Helena Lehká-Rejšková, Renata Mašková, Jiří Petr, Vladimír Klapka, Vlastimila Vlková, Dáša Deylová. Czechoslovakia, Barrandov, 1987. Language: Czech. Subtitles: Czech. Download Kam doskáče ranní ptáče. Kam doskáče ranní ptáče. 1987.

Kam doskáče ranní ptáče – Wikipedie

Kam doskace ranni ptace

A je neustále chytrej, jak rádio, až by ho človek praštil. Dobře radila sousedka jeho matce, i rákosku přinesla, ale co čekat od Lenky Termerový, že. Hlavní floutci v roli postrachů školy nejen že stěží ovládají základy úspěšný šikany, ale navíc si od toho malýho otravy nechají nejednou nabančit. No docela slabota. (27. 2. 2014) Rakosnicek77 "Musil ještěs málo zkusil" a nebo "Pane Mráz pane Mráz žena je nemocná" To jsou věty, které mi opravdu uvízli hluboko v paměti. Tento dětský film, byl něčím úplně jiným, oproti tomu co nám tenkrát televize běžně nabízela. Trošku mi to později připomínal film s Michelem Keatonem Jako vejce vejci:-) Nicméně tento dětský originál je rozhodně nezapomenutelný. Škoda jen, že repríz je tak málo a o filmu není nikde ani známky. (15. 12. 2015) - Když přibližně ve 45. minutě "originální" Pavel Musil (Pavel Diviš) sleduje televizi, zatímco jeho dvojníci uklízejí, na obrazovce běží český kriminální film Muž na drátě (1985), konkrétně scéna, kdy Jarda ( Boris Rösner) v šatně z legrace přiloží Evženovi ( Jiří Bartoška) k zádům maketu revolveru a řekne mu: "Ruce za hlavu, " což Evžena velmi vyděsí.

Kam doskáče ranní place.com

Obsah Docent Trčka z Výzkumného ústavu genetiky a biotransformací předvádí novinářům převratný objev. Za určitých podmínek lze z kusu živé tkáně stvořit jakýsi klon živého tvora. Před užaslými návštěvníky "vyrobí" z jednoho šimpanze další dva jedince. Po odeznění impulsu se však nové opice opět změní na gelovou hmotu. Trčkova asistentka doktorka Musilová budí telefonem dvanáctiletého syna Pavla. Je to bystrý kluk, talentovaný na techniku, ale trochu rošťák. Zatímco dál spí, matce odpovídá magnetofon předem nahranými poslušnými větami. Při zkoušení z dějepisu plave kamarád Mirek. Pavlova nahrávka ředitelova hlasu ze školního rozhlasu odvolá učitelku ze třídy. Na školním dvoře šikanují tři výrostci Čunderlík, Sedlák a Vrba prvňáka Piskáčka. Pavel se ho zastane ale chuligáni donutí ochránce propíchat klukův kopací míč. Domovnice Mrázová poprosí paní Musilovou, aby jí Pavel opravil televizor. Jenže ten jí za věčné hubování na schodech "převrátí" obraz vzhůru nohama. Pavla velmi zajímá maminčin výzkum.

Zvládneme to zaplatit pane Lorenc? S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů. Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby. Detail filmu Komedie / Rodinný / Sci-Fi Země původu: Československo Natočeno v roce: 1987 Délka: 85 min Režie: Drahomíra Reňáková-Králová Hrají: Pavel Diviš, Luboš Diviš, Lenka Termerová, Jana Smrčková, Dana Homolová, Blažena Holišová, Josef Somr, Miloslav Šimek, Jiří Ornest, Ladislav Županič, Marek Eben, Roman Bednář, Dana Hlaváčová, Jan Vávra, Miroslav Laňka, Renata Mašková, Jiří Petr, Helena Lehká-Rejšková Filmový záběr Skutečnost - fotografie Místo na mapě Čas záběru od začátku filmu: 00:05:24 Popis děje na záběru: Pavel Musil sjíždí po zábradlí. Autor záběru: caukys Skutečnost - fotografie (2) Čas záběru od začátku filmu: 00:06:13 Popis děje na záběru: Mirek čeká na Pavla a kope si s míčem.

Kam doskáče ranní ptáče 1987

"Musil, ještěs málo zkusil... " Nejznámější hláška z jednoho z těch lepších dětských filmů, jakých koncem 80. let vznikly. Nejdříve byla želatina, pak se párkrát zablesklo a začali se dít věci. Vznikla identická postava, takový přesný klon toho, kdo byl nablízku. A byl to Musil a naklonoval se dokonce dvakrát a pokaždé s jiným charakterem. Dvojčata Pavel a Luboš Divišovi předvedli obdivuhodný výkon, který se jen tak nevidí. Potěší i Miloslav Šimek v roli ředitele školy. Sci-fi příběh plný hlášek, které ve své době zlidověli a které se už pozapomněli, protože televize nějak nemají zájem tento vynikající snímek vysílat. A je to ohromná škoda. Takové filmy se dnes už netočí. Snímek má spád a jedinkrát neškobrtne. I dramatický nástup tří výrostků stojí za to. I s těmi si Musil (klon) hravě poradí. "Čundrlíci, dejte ty pazoury pryč, nebo na vás hupnu! " Nezapomenutelné.

1. 2015 Kdybych film viděl jako dítě určitě bych byl jinak nadšen a hodnotil, ale v dospělosti už film trochu ztratil své kouzlo. Přesto fajn Hodnocení: 5 / 10 Přidáno: 19. 10. 2014 Proč musí být dětské filmy tak uřvané? Nebýt toho, mohl dobrý nápad vyžadující odvahu na vymýšlení jednotlivých situací zaujmout. Takhle mě uječený kluk od obrazovky rychle vypudil. Hodnocení: 4 / 10 Přidáno: 7. 2. 2014 Vzhledem k tomu, že je film určen především dětskému divákovi, nebyl zase až tak špatný. Ačkoli ke konci mi už lezl na nervy ustavičné opakování jedné věty "hodného" klonu, dal se celý film zhlédnout v pohodě a skoro bez přejíždění. Nemohu hodnotit z hlediska dítěte, mně tenhle snímek nějak minul. Takže v dobrém úmyslu dávám dobrých a slušných 40%. 141120118350/8509 Přidáno: 29. 9. 2013 "Musil, ještěs málo zkusil... " Nejznámější hláška z jednoho z těch lepších dětských filmů, jakých koncem 80. let vznikly. Nejdříve byla želatina, pak se párkrát zablesklo a začali se dít věci. Vznikla identická postava, takový přesný klon toho, kdo byl nablízku.

 • Kam doskace ranni ptace
 • Staré české filmy youtube et dailymotion
 • Strážci galaxie 2 online bombuj
 • Vývojová psychologie langmeier pdf to word
 • Temný rytíř online cz
 • Pásový opar na noze tv
 • Golden Movies Tester: Kam doskáče ranní ptáče. 1987.
 • Hledejte: Kam doskáče ranní ptáče | Ulož.to
 • Kam doskace ranni ptace - Watch online
 • Film Kam doskáče ranní ptáče (1987) | TV Program
 • Comeback pomáhat a chránit
 • Knihkupectví václavské náměstí
Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
June 30, 2020, 3:02 pm