Rezidence U Jezera

Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek. Zákazník je povinen informovat Portál o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně. Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení. Reklamace služeb Portálu je možná písemně elektronicky na emailové adrese nebo korespondenčně na adrese a. s., Řeznická 7, 460 01 Liberec. V případě rozporu storno podmínek ve VOP a v OP platí storno podmínky Ubytovacího zařízení. 6. Osobní údaje 6.

Rezidence u jezera srub

  1. Petra hřebíčková csfd dead
  2. Rezidence u jezera recenze
  3. Rezidence u jezera booking
  4. Výročí 17. listopadu: Na Václaváku se koncertovalo, na Národní bylo 40 tisíc lidí - tn.cz
  5. Zubní ordinance brno
  6. Rezidence u jezera majitel
  7. Rezidence u jezera foto

Kontakt Rezidence u Jezera levné ubytování Písečná kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Proces objednání služeb a jejich úhrady 4. Objednání Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi). Cena služby Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem (zaslání Ubytovacího poukazu). Platební podmínky Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací je Ubytovacím zařízením nebo Portálem požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu.

Rezidence u jezera - Písečná objekt č. 5608 1 až 8 osob | 4 ložnice Mimořádně atraktivní chalupa 50 m od soukromého rybníka koupání na písečné pláži na samotě u lesa sbírání hub 7 km od lázeňského města Jeseník v Jeseníkách. K objektu náleží soukromý rybník (bývalá pískovna, vodní plocha 4 ha) majitele objektu s možností koupání a chytání ryb (kapr, lín, amur, sumec) - povolenka k rybolovu v ceně chaty. Možnost zapůjčení vodního skůtra za poplatek, zdarma veslice kajak. Virtuální prohlídka chaty na stránce nalov. cz Zákaz Psů. Ubytování na chalupě Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 8 osob ve 4 ložnicích. Ložnice a pokoje: 3 krát ložnice, kuchyň, společenská místnost. Sociální zařízení: 3 krát toaleta 2 krát koupelna. Vytápění: Podlahové, krb, kachlová kamna. Doprava, parkování: Parkování u objektu. Stravování Restaurace 50 metrů. Obchod 500 m. Vybavení chalupy Vířívá vana pro čtyři osoby. Americká lednice s výrobníkem ledu, mikrovlnka, trouba, el. vařič, myčka... Výlety, atrakce, zábava Nejbližší možnost koupání v rybníce u objektu, koupaliště v Jeseníku 2 km, lázně Karlova Studánka 30 km (bazén se slanou vodou 32 - 34°C, vodoléčebné atrakce, whirlpool, sauna).

Provozovatel také nahrává telefonní hovory z důvodu zkvalitňování služeb a prokázání tvrzení zákazníků spojené např. s uplatněním práv z vadného plnění. Takové nahrávání a tedy zpracování osobních údajů je možné z důvodu oprávněného zájmu provozovatele a umožňuje ho čl. 6 odst. 1 písm. f) Nařízení. Proti takovému zpracování máte možnost vznést námitku provozovateli, buďto přímo v rámci telefonického hovoru anebo dodatečně na kontaktní emailovou adresu provozovatele: Provozovatel uchovává telefonní hovory po dobu nezbytně nutnou, a) V případě dosvědčení uzavření smluvního vztahu po dobu 3 let, b) V případě zkvalitnění služeb po dobu 10 dní, c) V případě obrany práv a povinností – zejména uplatnění práv z vadného plnění po dobu 3 let.

Prohlášení o ochraně Osobních údajů a souborech cookie Portál používá soubory cookie a zpracovává Osobní údaje způsobem, který je popsán v samostatném dokumentu Prohlášení o ochraně soukromí na stránce. Zasílání obchodních sdělení Na e-mailovou adresu nebo telefonní číslo mohou být z portálů provozovaných společností a. s. (,, ) zasílána zákazníkovi obchodní sdělení nabízející obdobné nebo navazující služby, pokud s tím zákazník nevysloví nesouhlas. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese, případně obchodní sdělení odhlásit prostřednictvím odkazu v něm zakotveném. E- mailová adresa bude zpracována po dobu 3 let od objednávky služeb prostřednictvím portálu 6. Nahrávání telefonických hovorů Telefonické hovory s provozovatelem jsou z níže uvedených důvodů nahrávány. Zákazník je na takové nahrávání na začátku hovoru upozorněn a má tedy možnost proti takovému nahrávání vznést námitku. V případě, že dochází k objednání služby prostřednictvím telefonního hovoru, provozovatel nahrává tento hovor za účelem dosvědčení, že došlo k vyjádření souhlasu s obchodními podmínkami a tedy i k uzavření smluvního vztahu.

7. Platnost a účinnost 7. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25. 2018 7. Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle Portálu a je zveřejněno na webových stránkách

Nejbližší lyžařská střediska: Příčná, Červenohorské sedlo, Ramzová. Výlety do okolí: rašeliniště Rejvíz, Zlaté Hory, zřícenina hradu Edelštejn, Karlova Studánka (lázně), Praděd. Možnosti koupání: rybník Florian, bazén Česká Ves, bazén Jeseník - Priessnitz, koupaliště Jeseník, lom Rokliny, lom Rampa, lom Žulová - Brankopy, Arcibiskupský lom, lom Vycpálek, Zlaté Jezero, lom Kaolinka, koupaliště Zlaté Hory Bohema, lom Štachlovice, lom Žulová, koupaliště Velká Kraš. Blízká lyžařská střediska: Jeseník - Na Smrťáku, Jeseník - Lázně, U Pekina - Dolní Údolí, Horní Údolí, Lázeňský vrch, Zlaté hory - Příčná. Písečná - tipy na výlet Ceník ubytování / pronájmu kapacita 1 až 8 osob - 4 ložnice Minimální délka ubytování 3 noci. Ceny za noc za celou chalupu Zimní sezona: 5500, - Kč Letní sezona: 5500, - Kč Cena za víkend za celou chalupu Zimní sezona: 11000, - Kč Letní sezona: 13000, - Kč Silvestr - máme ještě volno 6800, - Kč minimum 5 nocí Vánoce 6800, - Kč minimum 5 nocí Velikonoce 6800, - Kč minimum 4 noci Provoz, poplatky, ceny Provoz celoročně.

H2o: stačí přidat vodu
June 18, 2020, 1:24 pm