Raiffeisenbank Kreditní Karta

  1. Kreditní karta EASY - Raiffeisenbank a.s. - Měšec.cz
  2. Raiffeisenbank kreditní karta life

Z nákupu nazpět sice dostanete peníze, maximálně to však bude jen 250 Kč za měsíc. Podmínky kreditní karty: Minimální věk 18 let České občanství Pravidelný příjem Kontaktní telefonní číslo Reprezentativní příklad: Získejte s kreditní kartou DE LUXE částku 40 500 Kč. Při splátkách rozložených na 12 měsíců vám bude udělena úroková sazba 23, 99% a hodnota RPSN 40, 14%. Platit budete měsíční poplatek 199 Kč a měsíční splátky v průměru od 3 574 Kč do 5 125, 85 Kč. Celkem zaplatíte částku 48 150, 81 Kč.

Kreditní karta EASY - Raiffeisenbank a.s. - Měšec.cz

Další služby - změna PIN Aktualizace Údaje aktuální k 24. 4. 2019 Redakce pravidelně kontroluje aktuálnost dat. Toto je datum poslední kontroly. Nahlásit nepravdivé nebo zastaralé informace

  • Raiffeisenbank kreditní karta hai
  • Vlastní čísla matice
  • Raiffeisenbank kreditní karta berlin

Raiffeisenbank kreditní karta life

Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a. s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.

Další výhodou jsou asistenční služby Nonstop Alarm Centra, které vám pomohou při rezervaci hotelu nebo restaurace, v případě havárie v domácnosti nebo na silnici. Podrobné informace o produktu Vlastnosti a výhody kreditní karty STYLE Neustálý přehled o platbách díky SMS službě Kredit info. Po každé transakci se dozvíte, kolik ještě můžete z karty čerpat. Budete mít přehled o tom, kdy, kam a kolik doplatit za poslední účtovací období, a za jediný paušál získáte neomezený počet informačních SMS zpráv. V ceně karty máte i balíček pojištění KOMFORT. Poskytne bezpečí vám, vašim nákupům i osobním věcem. Služba 3D Secure je v rámci karty zdarma a zabezpečí vaše platby kartou na internetu. Pokud provádíte platbu u obchodníka, který podporuje 3D Secure zabezpečení, pak pro její potvrzení obdržíte jednorázový kód na váš mobilní telefon. Vrátíme vám až 1% z vašich nákupů Nakupujte doma a v zahraničí, plaťte kartou i na internetu a získejte peníze zpět. Prémie se připíše na kartu automaticky každý měsíc, maximálně 150 Kč za měsíc.

Pokud provádíte platbu u obchodníka, který podporuje 3D Secure zabezpečení, pak pro její potvrzení obdržíte jednorázový kód na váš mobilní telefon. Míle za používání ČSA kreditní karty Za každou platbu kartou získáváte míle do věrnostního programu OK plus Českých aerolinií. Získané míle proměníte v odměny: bonusové letenky, lepší cestovní třídy, dovolené, pronájmy vozů, pobyty v hotelech, lekce na letovém simulátoru a další lákavé služby. Za každých 100 Kč získáte 4 míle. Dále získáte vstupní bonus 10 000 mil za první platbu nebo výběr hotovosti, další bonus 10 000 mil za prvních 5 000 Kč utracených ČSA kreditní kartou v prvním měsíci po vydání karty a také výroční bonus 5 000 mil, když budete mít průměrný měsíční obrat na kartě alespoň 15 000 Kč. Čím více budete ČSA kreditní kartu používat, tím více mílí a odměn dostanete. Tyto míle jsou navíc započítávány do vašeho nároku na získání Stříbrné, Zlaté nebo Platinové karty OK Plus (tzv. "SkyTeam míle"), a to až do výše 15 000 mil za kalendářní rok.

zavřít panel Toto pole je povinné Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky? Stačí zadat město nebo adresu. Možná, že hledáte...

Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 22, 2020, 10:32 pm