Radkin Honzák Přednášky

Záznamy z přednášek a seminářů psychiatra Radkina Honzáka. Video Radkin Honzák vypráví o lásce jako o interakci dvou organismů, v nichž probíhají zajímavé procesy. Někteří lidé mají zvláštní schopnost dělat nepříjemnosti. Nemusí to být projev špatné povahy. Naši psychiku ovlivňují bakterie žijící ve střevech. Dejte jim, co chtějí. Blbost rodičů se nejvíc podepisuje na prvorozených dětech, říká Radkin Honzák. Radkin Honzák za nás přemýšlí o věcech, kterým se my ostatní raději vyhýbáme. O co … Mnoho pacientů končí v péči Radkina Honzáka proto, že dávali některé ze svých rolí příliš … Dvě třetiny lidí mají mentalitu stáda. Chtějí být vedeni, podřizují se – vůdci nebo trendu. … Psychiatr Radkin Honzák vypráví o miniscénářích, jimiž se řídí naše životy. Který je ten váš? Radkin Honzák vypráví o nejzajímavějších experimentech 20. století. Radkin Honzák vysvětluje praktický význam nejdůležitějších psychologických experimentů. Emoce se odehrávají v těle, pocity ve vědomí. Jak se projevují při výběru našeho životního … Pro udržení, kultivaci či civilizované ukončení vztahu je nezbytné zpřehlednění jeho emoční složky.

Radkin honzak přednášky

 1. Hry pro ps4 move
 2. Psychiatr Radkin Honzák: Sny mě někdy vcucnou | Program
 3. CASTING: Přihlaste se do Prostřeno! – Prostřeno! | iPrima
 4. 7 nejotravnějších ženských postav, které se vyskytují v seriálech – G.cz
 5. Petr čech sport
 6. Seriál The Day of the Triffids / Den trifidů online ke zhlédnutí - Najserialy.to
 7. Životní číslo - Numerologie | Najdise.cz
 8. Hra o přežití (1994) - Surviving the Game - FDb.cz
 9. Jak vytáhnout klíště
 10. Radkin honzák přednášky 2019
 11. Radkin honzák přednášky 2020 brno

Radkin honzák přednášky

Radkin honzák přednášky 2019

Psychiatr Radkin Honzák: Sny mě někdy vcucnou | Program

Přednášky významných osobností v Paláci YMCA byly oblíbené už ve třicátých letech minulého století, kdy moderní budova sloužila jako ubytovna mladých mužů. "Chlapecký klub v Paláci YMCA navštívil například Edvard Beneš, tehdejší ministr zahraničí, " říká Petra Otřísalová. Šestipatrová, památkově chráněná budova postavená ve stylu moderního klasicismu byla otevřena v roce 1928. Kromě mnoha kanceláří, které si pronajímají různé firmy, se v paláci nachází sídlo pražské, české i evropské YMCA. Pro veřejnost tu funguje tu sportovní centrum s posilovnou, tělocvičnou, bazénem a od září letošního roku i nová finská sauna. V budově je také mateřská školka rodinného typu. A stále tu jezdí výtah páternoster, jeden z nejstarších v Praze.

Radkin honzák přednášky 2020

Mikrouti a my Jak střevní mikrobiom ovlivňuje naše chování a prožívání? Jaký je vztah mezi složením mikroorganismů v našich střevech a rozvojem civilizačních chorob? Jaká je spojitost mezi mikrobiomem a obezitou? A jaké potraviny konzumovat a kterým se raději vyhnout, aby byli mikrouti spokojení a pracovali pro naše dobro? I na tyto otázky odpoví Radkin Honzák ve své přednášce Ať žijou mikrouti. Ta nese stejný název jako jeho nedávno vydaná kniha, v níž se o mikrobiomu podrobně rozepsal a která bude na přednášce k prodeji. Psychiatr Radkin Honzák foto Ivan Kahún_repro zdarma "Pan doktor Honzák je uznávaným odborníkem ve svém oboru, a navíc je to člověk sečtělý, originální a vtipný, s širokým přehledem, jasným a zřetelně formulovaným světonázorem. A je to i skvělý rétor, takže se na jeho přednášky lidé jen hrnou. Vědí totiž, že se tam – poučeně a zábavně – dozví spoustu zajímavých věcí nejen o tématu, ale především o naší lidské podstatě, " uvádí Petra Otřísalová, ředitelka Paláce YMCA.

Kvalitní informace, špetka humoru, osobitý přístup k pacientům, studentům, odborníkům a posluchačům, takové devízy má psychiatr Radkin Honzák, který jede na vlně popularity už několik let. K tomu nový televizní pořad, blog napěchovaný informacemi, vyprodané přednášky, knihy a jeho rozhlasové Osudy, které vycházejí na CD ve vydavatelství Radioservis. Téma osudů je součástí vaší profese. Tomu se nevyhnete. U nás v psychiatrii jsou osudy lidí, se kterými se setkávám, velmi barvité. Pochopitelně ten život – chcete-li osud člověka – se odvíjí od života rodiny, jejich tradic, zvyklostí, zlozvyků a chorob - to vše si s sebou neseme. Jako psychiatr "sbírám" příběhy lidí, kteří vyhledávají pomoc a jsou zvyklí říkat všemu, co dělají, že je to normální. Je to taková floskule. Víte, oni si vyprávějí příběh po svém a my transakční psychologové hledáme příčiny jejich bolestí, lží a představ. Vycházíme z mytologií - z pohádek, které jsou o dobru a zlu, o vítězství, prohrách, jsou plné švindlů a podlostí.

Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
June 20, 2020, 11:55 am