Tam A Zpět

Vždycky jsem si chtěla psát deník. No, bohužel mi to nikdy dlouho nevydrželo. Zrovna nedávno jsme objevila své staré deníky ve skříňce v pokoji. S úsměvem jsem otáčela stránky a připomněla jsem si, co se vlastně v té době dělo. Některé stránky byly plné štěstí, některé zase plné smutku. Ale pořád to byl kus mě. Lákala mě myšlenka, že bych si opět nějaký deník psala a nad touto myšlenkou jsem přemýšlela několik dní. Asi o týden později jsem se rozhodla, že se na internetu po nějakém deníku kouknu. Ve vyhledávání mi vyskočil právě i deník Tam a zpět. Velmi mě na něm zaujalo to, že je pětiletý, a tak jsem neodolala a musela jsem si o něm přečíst víc. A právě teď, když píšu tento článek, vedle mě deník leží a já si ho musím pořád prohlížet. Přišel mi v krásné krabičce, ve které byl deník schovaný společně s krásným vzkazem od Jany. Hned na první pohled jsem věděla, že tenhle deník je ten pravý, který mě donutí zapisovat si myšlenky každý den. Za pár let se určitě ráda ohlédnu za minulostí a uvidím, jak se mění mé myšlenky a názory.

Deník Tam & zpět - 125 x 165 mm, modrý - Tam & zpět

Pracovní... Jana Valíčková pro 7. 6. 2019 | Jana Valíčková je mladá úspěšná žena, která vystudovala chemickou fakultu, obor chemie potravin a při vysoké škole pracovala rok v marketingové agentuře jako projektový... Adéla Kalusová: 5 důvodů, proč začít psát deník 14. 5. 2019 | Adéla Kalusová "Nikdy mi psaní deníku moc dlouho nevydrželo. " "Kdybych si psala deník, tak by to bylo šílené drama. " "Z psaní deníku jsem prostě vyrostla, teď mě to mrzí. " "Je to... Rozhovor s Janou Valíčkovou, autorkou deníku Tam & zpět 3. 10. 2018 | Kvalitní Můžete nám, prosím představit Váš projekt Tam & zpět, pětiletý deník? Tam & zpět je pětiletý deník s jedinečnou otázkou na každý den. Odpovědi na otázku daného dne... Petra Scholzová: Kapky deště a plující myšlenky 3. 2018 | Petra Scholzová Domem linoucí se vůni Sprinkled Sugar Cookie od Yankee Candle doprovází kapky deště, které o sobě dávají díky dopadnutí na okap vědět svým typickým zvukem. Dokonale konejšivá... Jana Valíčková: Lítaly mi hlavou myšlenky: "A co když to nevyjde? "

Prodejny Place Store nejsou výdejním místem eshopu.

 • Zpět, nebo spět? - Proofreading.cz
 • Tam a zpět deník
 • Legenda o vášni
 • Trabantem tam a zpět online free
 • Spoření pro děti 2020
 • Trabantem tam a zpět online
 • Dopisy pro julii online bombuj
 • Otevírací doba agentury - Velikonoce 2019 | Agentura STUDENT s.r.o.
 • Kadeřnictví jablonec nad nisou wikipedia
 • Zaokrouhlování dph 2019

Je čas se zastavit a zamyslet. Právě teď, ve výjimečné době 29. 4. 2020 | Jana Kellnerová Co bylo včera, není dnes, a co bude zítra, nemá nikdo zdání. Svět se nám mění před očima rychlostí, jakou si nikdo z nás nedokázal měsíc či dva zpět představit. A tak... Vánoční edice deníků vybrala 100 000 Kč na podporu seniorů 20. 2020 | Jana Kellnerová "Kup dva, obdaruj tři" - dva deníky jako dárek a 100 Kč jako pomoc Pamatujete na naši loňskou vánoční dvojici deníků Tam & zpět? Při zakoupení vánoční limitované edice... Potřebovala uchovat vzpomínky. Do jejích deníků si dnes zapisují desítky tisíc lidí 28. 2. 2020 | Forbes Zážitky. Jana Kellnerová jich během svých cest po světě posbírala tolik, že hledala způsob, jak je uchovat. Její představě nevyhovoval žádný produkt, a tak si vymyslela... Pět nápadů od manažerky kariérního centra ČVUT, jak využít Tam & zpět v práci! 31. 7. 2019 | Iva Peláková Deník Tam a zpět mě provází v mnoha směrech mého života. V tom soukromém si stejně jako vy zapisuji svoje postřehy a myšlenky a sleduji jejich vývoj.

Jazyk deníku: Český Slovenský Vínová Zelená Béžová Dárkový poukaz Perfektní dárek Malý - 125 x 165 mm Velký - 167 x 225 mm Deníky jsou obsahově totožné, liší se pouze velikostí. Ještě osobnější deník! Přidej na desky iniciály nebo celé jméno majitele deníku. Text na hřbetě deníku 1-2 znaky: 99 Kč 3-7 znaků: 139 Kč Text na předních deskách 1-2 znaky: 99 Kč 3-30 znaků: 149 Kč Váháš mezi barvami deníků? Gravírování na denících tmavších barev vynikne více! Více informací Pětiletý deník plný otázek a odpovědí o tvé životní cestě Tam & zpět je pětiletý deník s jedinečnou otázkou na každý den. Odpovědi na otázku daného dne jsou rok za rokem psány pod sebou a přehledně mapují cestu každého autora "tam a zPĚT". Kým jsi byl/a? Kým jsi teď? A kým se chceš jednou stát? Staň se autorem své životní kroniky! 365 jedinečných otázek na každý den 1 825 osobních odpovědí na jednom místě Unisex – pro holky, kluky, ženy i muže Začít můžeš kdykoliv v průběhu roku Dárkové balení a dárková karta pro osobní vzkaz Výběrový materiál a odolná vazba Pět důvodů proč Poznej lépe sám sebe Každá z tvých odpovědí tvoří den za dnem obraz o tom, kým skutečně jsi a co všechno na své cestě životem zažíváš.

Objednávky zpracováváme v co možná nejkratším časovém termínu a doba doručení se pohybuje do tří pracovních dnů. Necháváš-li si deník(y) vylepšit gravírováním (monogramem či jménem), doba doručení se může prodloužit na pět pracovních dní. Deníky jsou po našem e-mailovém potvrzení objednávky předány dopravci k okamžitému odeslání. Využíváme služeb Zásilkovny, PPL a prostřednictvím Zásilkovny spolupracujeme také s Českou Poštou, DPD a nově také s "Nejlepším dopravcem". Díky této službě Zásilkovny ti vybereme ideálního dopravce za nejpřívětivější cenu. Spěcháš-li s koupí deníku/ů, je možný také osobní odběr v Brně na ul. Řípská 18a (PO-PÁ 8-18 h) po předchozí telefonické domluvě (nefungujeme jako prodejna) nebo si můžeš deník zakoupit v prodejně Place Store v Praze, v Brně, v Táboře, v Uherském Hradišti či v Olomouci. Nově nás najdeš také v Place Store mimi ve Zlíně.

Tvůj život, tvoje cesta. ostatní Tam & zpět je pětiletý deník s jedinečnou otázkou na každý den. Odpovědi na otázku daného dne jsou rok za rokem psány pod sebou a přehledně mapují cestu každého autora "tam a zPĚT". Kým jsi byl/a? Kým jsi teď? A kým chceš jednou stát? Staň se autorem své životní kroniky právě dnes! MINT: Brno Fashion Market 34 15. 12. 18

Tam & zpět | pětiletý deník (@tamzpet) • Instagram photos and videos

 1. Práce klášterec nad ohří hd
 2. Slepice v nouzi
Mentalista online ke shlédnutí zdarma
July 13, 2020, 2:24 pm