Swat Jednotka Rychlého Nasazení Online

Popis: Nicholas Angel je nejlepší seržant, který kdy sloužil v řadách londýnské policie. Například počet zatčení, která osobně provedl, o 400 procent překračuje statistický průměr. Je prostě tak dobrý, že to vrhá špatné světlo na zbytek týmu. Proto ho nadřízení převelí do místa, kde svým talentem nebude kolegy ztrapňovat – do ospalého městečka Sandford, jehož statistiky zločinnosti se rovnají nule a jehož nejnapínavější událostí je každoroční zahradní slavnost. Podle toho také vypadá zdejší policejní oddělení. Nicholas vytvoří dvojici s obtloustlým dobrákem Dannym, který by mohl být vším, jen ne dobrým policajtem. Před totální frustrací ho zachrání až série zvláštních "nešťastných náhod", které naznačují, že pod idylickou pokličkou Sandfordu by mohl bublat pořádně ostrý guláš. Vpodstatě existují jen dvě možnosti – buď si Nicholas ze zoufalství začal vymýšlet zločiny tam, kde nejsou, nebo mu stojí v cestě nejchladnokrevnější zabiják, jakého ve své dosavadní kariéře potkal. Zobrazit více

Swat jednotka rychleho nasazeni online film

Swat jednotka rychlého nasazení online catalog

S. W. A. T. - Jednotka rychlého nasazení INFORMACE O FILMU Patří k nejlepším z nejlepších. Jsou elitou mezi strážci zákona. Nyní je čeká nejtěžší mise. S. je jednotka, jejíž členem se touží stát mnohý americký policista; její příslušníci jsou na své členství náležitě hrdí. Bývalý voják Jim Street (Colin Farrell) a jeho prchlivý parťák Gamble (Jeremy Renner) při rutinním zásahu v bance postřelí rukojmí. Jsou za tuto akci potrestáni nedobrovolným odchodem ze S. Gamble ve vzteku opustí policii, z Jima se stane zaměstnanec zbrojního skladu a doufá v novou šanci. Tu mu po několika měsících poskytne seržant Harrelson zvaný Hondo (Samuel L. Jackson), starý mazák, který se do jednotky vrací po několika letech, aby vycvičil svůj vlastní zásahový tým. Do něho se vedle Jima dostanou i Boxer, T. J., Deke a Chris Sanchezová. Po několika týdnech výcviku přichází čas prvních ostrých akcí. Jednou z nich je eskorta čerstvě zadrženého mafiánského bosse Alexe Montela do přísně střežené věznice. Náročnost úkolu zvyšuje narkobaronovo veřejné prohlášení, že svému osvoboditeli vyplatí 100 milionů dolarů.

Swat jednotka rychlého nasazení online hd

Vpodstatě existují jen dvě možnosti – buď si Nicholas ze zoufalství začal vymýšlet zločiny tam, kde nejsou, nebo mu stojí v cestě nejchladnokrevnější zabiják, jakého ve své dosavadní kariéře potkal. Scénář Jednotky příliš rychlého nasazení, na kterém se společně s režisérem podílel sám představitel hlavní role, je tak originální a zábavný, že po jeho přečtení s účastí ve filmu souhlasila všechna oslovená britská herecká esa, včetně držitele Oscara Jima Broadbenta, bývalého agenta 007 Timothyho Daltona a populárních komiků Martina Freemana a Billyho Nighyho. Coby třešničky na dortu mají ve filmu rozkošná camea i jedna oscarová herečka a v současné době velmi populární režisér (taky držitel Oscara) – nebudeme prozrazovat. Jednotka příliš rychlého nasazení vznikla poté, co její tvůrci zkoukli přes 200 "policejních" filmů, absolvovali rozhovory s desítkami mužů zákona a přežili jednu nefalšovanou honičku. Přesto se hravě vyhnuli banálním klišé, které jste už viděli stokrát, a naopak stvořili něco, co jste zaručeně ještě neviděli.

Swat jednotka rychlého nasazení online.com

  • Morový sloup olomouc
  • Swat jednotka rychlého nasazení online.fr
  • Chemické rovnice online de
  • Swat jednotka rychlého nasazení online gratis
  • RETRO ČS - Nakladatelství JOTA
  • Swat jednotka rychlého nasazení online catalog
  • Kohout na vine.co
  • Swat jednotka rychlého nasazení online latino
  1. Jaderná elektrárna temelín
  2. Králové
Převody jednotek délky příklady
June 17, 2020, 6:47 am