Policejní Akademie 5

  1. Policejní akademie 5 online cz dabing
  2. Policejní akademie 5 online cz
  3. Policejní akademie 5.1
  4. Policejní akademie 5
  5. Policejní akademie 5 herci

Hledat video, audio, obrázky a další soubory Nahrát soubory Zpět Menu Stahovat rychle Darovat kredit Můj účet Přihlásit Registrovat Česky Slovensky English Polski Tmavý / Světlý režim Jste starší 18 let? Ano, jsem Ne, nejsem Vše Video Obrázky Archivy Audio Dokumenty Buď svá Machr Zobrazit seznam Řazení: Relevance Nejnovější Hodnocení Od největšího Od nejmenšího Zapamatovat filtry reklamní sdělení

Policejní akademie 5 online cz dabing

Obsah filmu Policejní akademie 4: Občanská patrola Mahoney, mohutný Hightower, střelec Tackleberry, bláznivý Zed, imitátor Jones, dračice Callahanová, nesmělá Hooksová i další jejich ztřeštění kolegové se tentokrát musí postavit nové výzvě, před kterou je postaví jejich velitel Lassard. Tou je program Občané na hlídce. Myšlenka celé akce je prostá: jedinou cestou, jak se lze vypořádat s pouliční zločinností, je angažovat prostého občana. Lassard se tedy rozhodl přivést vybrané dobrovolníky na policejní akademii, kde by se cvičili v technikách sebeobrany a boji proti zločinu po boku uniformovaných policistů. I tentokrát má však Lassard proti sobě a své občanské "domobraně" zarputilého... TIP: Nastavení pořadí obsazení si můžete nastavit zde >> Nejnovější komentáře k filmu Hodnocení: 6 / 10 Přidáno: 27. 2. 2016 Spíše slabší díl této policejní série, celkově asi lehký nadprůměr a jako plus zde beru malé role mladé Sharon Stone a skateboardistů Tonyho Hawka a Steva Caballera. Hodnocení: 5 / 10 Přidáno: 6.

Policejní akademie 5 online cz

Policejní akademie 5.1

Policejní akademie 5

Policejní akademie 5 herci

  1. Policejní akademie 5 online zdarma
  2. Policejní akademie 4: Občanská patrola (1987) - Police Academy 4: Citizens on Patrol - FDb.cz
  3. Policejní akademie 5 freefilm

10. 2015 Slabota Mahoney vedel proc uz do dalsich dilu nesel. Ctyrka uz je takova upachtena a az na par typickych forku (Modra ustrice) uz to neni ono. Zaverecna honicka v jsem nesledoval ani poprve. Hodnocení: 8 / 10 A opět je tu Mahoney - ttenberg, a vedle něj tentokrát půvabná Sharon Stone, jako policisté v Policejní akademii 4. Tento díl patří ještě svými komickými zvraty a zápletkami k těm lepším, takže příjemnou zábavu... Přidáno: 5. 8. 2014 Tento díl je už vzdor opětné přítomnosti Harrise na plátně o něco slabší. Ač nemá tak zdlouhavý závěr jako předchozí, v kratší stopáži je tudíž i míň fórů, což nespasí ani mladičká Sh. Stone. Hodnocení: 10 / 10 Přidáno: 19. 1. 2012 Dustojné pokračování i tento díl je plný dobrých gegů a výborných psotav(např, Swinchuck) podle mne jeden z tech nejlepších dílů série. Přidáno: 21. 7. 2010 Mě se v tomto díle rozhodně nejvíc líbil Zed, ten mě prostě dostával do kolen. Ať žije poezieeee!!!! Hodnocení: 7 / 10 Přidáno: 12. 11. 2009 V tomhle dílu začíná kvalita série viditelně upadat.

Převody jednotek délky příklady
June 27, 2020, 11:01 pm