Zoopark Na Hrádečku

Tradiční stanoviště se soutěžemi nyní nečekejte, ale každý obdrží vědomostní kvíz, na který naleznete odpovědi všude po areálu. Na každého... Zobrazit více Stále je co připravovat 👍 Do prázdnin bude ke stažení i naše nová mobilní hra, kde vyzkoušíte své vědomosti a zároveň se dostanete do příběhu, který bude stát za to! Fotky z příspěvku ZOO Na Hrádečku Dobře, ještě párkrát zkusíme zopakovat chování v zoologických zahradách, klidně 10x, 20x, 30x. Máte rádi své děti? Proč jim necháváte podlézat zábradlí, šlapat do rostlin, strkat... Zobrazit více Úsměv, protože zítra už je konečně pátek a po něm následuje víkend 😊 a než sedět doma, tak zajděte raději za námi do zoo. Vstupenky jsou již normálně k zakoupení na... Zobrazit více Jelikož jsme soukromé zařízení fungující bez dotací, vážíme si každé podpory okolí, ať už se jedná o podporu materiální, finanční či jinou.

Zoopark Na Hrádečku – Wikipedie

Komentované prohlídky Na komentované prohlídky není nutná rezervace. Prohlídky pro skupiny větší než 10 osob domluvte předem na telefonu +420 732 353 340. Od 28. 4. do 30. 6. komentované prohlídky s krmením pouze ve vypsané víkendové či sváteční dny. Délka: cca 1, 5 hodiny. NOČNÍ PROHLÍDKY Vychutnejte si večerní kouzlo zoo při komentované prohlídce. Během prohlídky se díky omezené kapacitě budete moci o zvířatech, která navštívíte, dozvědět mnoho zajímavých informací. Na závěr prohlídky opékaní buřtů pod kulisou zvuků usínající a zároveň probouzející se zoo. Opékání buřtů zahrnuto v ceně! Každý pátek (červen, červenec, srpen): 20:00 - 22:00 hodin. Vstupné dospělí: 150. -, děti: 100, - Nově v zoo V zoo se v lednu narodila mláďata surikat a tamarínů pinčích.

Zoopark Na Hrádečku Stát Česko Město Horní Pěna Zakladatel manželé Albrechtovi Datum založení 8. září 2011 Počet druhů 80 Rozloha 10 ha Souřadnice 49°6′27, 2″ s. š., 15°1′56, 84″ v. d. Zoopark na Hrádečku Oficiální webové stránky Zoopark Na Hrádečku je soukromý zoopark s rozlohou 10 ha. Nachází se mezi obcemi Horní a Dolní Pěna, asi 5 km jihovýchodně od Jindřichova Hradce. [1] Popis [ editovat | editovat zdroj] V současné době se zde chová asi 80 druhů zvířat a park se neustále rozrůstá. V říjnu 2016 získal zoopark licenci oficiální zoologické zahrady od MŽP ČR a stal se tak nejmladší zoologickou zahradou na jihu Čech. Pojmenování je odvozeno od historického názvu kopce, na kterém se zoopark nachází. Myšlenka vybudování zooparku se zrodila v roce 2010, přičemž základní kámen byl položen 8. září 2011. Ale již v roce 2007 se zde nacházelo mnoho druhů zvířat zejména terarijních a rok od roku se druhová rozmanitost začala rozšiřovat. Nyní zde naleznete 8 druhů drápkatých opic, lemury, pumy, lvy pustinné, hyeny skvrnité, velbloudy, lamy, klokany, osly, 3 druhy pštrosů, nosály, mývaly, dikobrazy, varany, krokodýla a další.. Zoopark je sice ve stádiu budování, ale od roku 2014 je veřejnosti přístupný.

Zoopark na hrádečku horní pěna

13 recenzí 0 otázek a odpovědí Vynikající 9 Velmi dobré 3 Průměrné 1 Špatné 0 Příšerné 0 Rodiny Páry Jednotlivci Obchodní cestující Přátelé Břez. – Květ. Červ. – Srp. Září – List. Pros. – Ún. Všechny jazyky Čeština ( 12) Angličtina ( 1) Hezky zařízená menší zoo s pěkně obstaranými výběhy, příjemným posezením u občerstvení. Zvířátka jako kdyby měla skoro nacvičené, že se mají přijít ukázat. Datum zážitku: říjen 2019 Velmi hezká zoo na místě trochu nečekaném, ale opravdu se nám tam líbilo. Zvířat tam je opravdu mnoho a zoo se stále rozšiřuje. Datum zážitku: září 2019 Vybrali jsme si zoo Na Hrádečku pro uskutečnění akce předání dárku - adopce zvířete. Paní majitelka je naprosto úžasná. Od začátku skvělá komunikace, lidskost, vstřícnost naprosto ve všem. Díky ní se celá akce vydařila, jak měla. Zoo s nádhernými zvířaty s příběhem, příjemné … Datum zážitku: červen 2019 Moc hezká menší zoo, s velice příjemnou "rodinnou atmosférou". Krásné posezení s hřištěm pro děti, ceny za občerstvení příjemně překvapily.

Kudy z nudy - Zoopark Na Hrádečku

 • Zoologická zahrada u Jindřichova Hradce
 • NIKEE Big Bang Theory - Teorie velkého třesku online
 • Zákon o spotřebních daních
 • Zoopark na hradecku
 • Ticketportal výdejní mistake
 • Zoopark na hrádečku vstupné
 • Ticketportal výdejní místa ostrava
 • Zoopark Na Hrádečku v Horní Pěně - Městské informační centrum Jindřichův Hradec
 • Soš a sou hustopeče
 • Harry potter a kámen mudrců (film)
 • Zoopark na hrádečku facebook

09. 2015 Druh zábavy: veřejné dětské hřiště Doporučený věk dětí: 1+ Adresa: Na Sadech 375, Třeboň, Česká republika Jindrova naučná stezka u Jindřichova Hradce 26. 2018 Jižní Čechy - výlety s dětmi Trasa výletu: vlakem z Jindřichova Hradce do Malého Ratmírova, poté pěšky Jindrovou naučnou stezkou do Jindřiše a odtud vlakem zpět do Jindřichova Hradce Celková délka trasy: 8 km (při návratu vlakem) Terén: mírně kopcovitý Vhodné pro kočárky: ne Vhodné pro odrážedla a odstrkovadla: ne Naučná stezka zdraví Třeboň - Hradeček 05. 2020 Trasa výletu: okruh naučnou stezkou zdraví od Hradecké brány v sousedství Masarykova náměstí v Třeboni Celková délka trasy: 4 km Terén: rovinatý Vhodné pro kočárky: ano Vhodné pro odrážedla a odstrkovadla: ano Výlet do lázeňského města Třeboň 26. 2019 Trasa výletu: po zajímavých místech a aktivitách s dětmi v Třeboni Celková délka trasy: 9 km Terén: rovinatý Vhodné pro kočárky: sportovní do terénu, golfky Vhodné pro odrážedla a odstrkovadla: ano Zobrazit mapu v plné velikosti Po otevření podrobné mapy a kliknutí na vybraný symbol se zobrazí úvodní informace s odkazem na článek s podrobnostmi.

01. 2016 Redakce Jižní Čechy - koupání, plavby lodí a vodní sporty Druh zábavy: koupání v pískovně Místo ke koupání: pískovna Pláže: písečné, travnaté, částečně nudistické pláže Adresa: pískovny Tušť, Majdalena, Suchdol nad Lužnicí, Česká republika Cyklistický okruh z Třeboně k pískovnám Tušť a Majdalena 11. 07. 2019 Jižní Čechy - cyklostezky a cyklotrasy pro děti Trasa výletu: z Třeboně přes NPR Stará a Nová řeka, kolem rybničních soustav, k pískovnám Tušť a Majdalena u Suchdola nad Lužnicí a přes obec Branná zpět do Třeboně Celková délka cyklotrasy: 45 km Terén: rovinatý Vhodné pro cyklovozíky: ano Cyklistickou naučnou stezkou Okolo Třeboně a rezervací Stará a Nová řeka 18. 12. 2017 Trasa výletu: z Třeboně přes obce Nová Hlína a Stará Hlína, k Stříbřeckému mostu a odbočka k pomníku Emy Destinové, přes NPR Stará a Nová řeka na rozcestí Novořecká Bašta, návrat do Třeboně lesem přes rozcestí U Mlýnské stoky Celková délka cyklotrasy: 22 km Terén: rovinatý Vhodné pro cyklovozíky: ano Dětská hřiště v Třeboni 25.

U každého tipu je stručný popis, umístění na mapě a odkaz na oficiální stránky provozovatele, kde se dozvíte podrobnější informace například o otevírací době nebo vstupném. V případě, že máme k dispozici fotografie, popis je doplněn o fotogalerii. Tipy kam s dětmi v Jindřichově Hradci a okolí Beachvolejbalové hřiště u penzionu Za humny, Libořezy 22. 02. 2016 Jižní Čechy - dětská hřiště Druh zábavy: beachvolejbalové hřiště Doporučený věk dětí: 10+ Adresa: Libořezy 7, Stříbřec, Česká republika Zoologická zahrada Na Hrádečku u Jindřichova Hradce 11. 05. 2020 Romana Jižní Čechy - ZOO, farmy a jízda na koních Druh zábavy: zoologická zahrada Doporučený věk dětí: 1+ Adresa: Horní Pěna 51, Horní Pěna, Česká republika Houbový Park Ráj Skřítků, Roseč u Jindřichova Hradce 09. 03. 2016 Houbový park Jižní Čechy - muzea a výstavy pro děti Druh zábavy: park s interaktivní stezkou, lanovkou a víceúčelovým hřištěm, hra Cesta za pokladem, herna při nepřízni počasí, muzeum fosilií, výtvarná díla Doporučený věk dětí: 3+ Adresa: Roseč 3, Roseč, Česká republika Tušť, Majdalena - pískovny u Suchdola nad Lužnicí 13.

Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
May 28, 2020, 3:30 pm