Můj T Mobile

Zatím nemáme žádné informace o tom, že by se něco takového plánovalo. Doporučujeme ale sledovat oficiální T-Mobile stránky a Facebook, kde se dozvíte víc. Ať cestujete kamkoli, o spojení se světem nepřijdete. Operátor dělí svět do 3 cenových zón. Všechny své výdaje si jednoduše zkontrolujete s aplikací Můj T-Mobile. Čerpání dat máte naprosto pod kontrolou. T-Mobile neúčtuje nic bez vašeho vědomí. Po vložení SIM karty T-Mobile do telefonu aktivujete služby operátora prvním uskutečněným hovorem. Pak si můžete užívat výhodné volání. Co je nového ve světě mobilních operátorů? Produkty T-Mobile získaly na základě 147 hodnocení Našli jste na stránce chybu? Dejte nám o tom vědět.

Můj t-mobile bleskový přehled

Hledáte svoje vyučtování na můj T-mobile, jak ho nalzenete se dozvíte v našem článku Můj T mobile vyučtování Pro Můj T mobile vyučtování, stačí kliknout zde Do aplikace Moje vyúčtování můžete vstoupit: a) Jednorázově Do formuláře napište Vaše telefoní číslo a přijde Vám smskou vstupní kód b) Zde se zaregistrujte a následně se přihlašujte vždy pod těmtito údaji. Můj T mobile vyučtování – Části vyúčtování a) Vyúčtování služeb (daňový doklad) – Obsahuje údaje potřebné pro platbu – částku, variabilní symbol, datum doporučené úhrady a číslo bankovního účtu pro úhradu. Souhrnný přehled služeb b) V této části najdete informace, v jakém rozsahu jste u svého čísla využíval hlasové, datové a jiné služby. c) Přehled služeb po číslech -Máte-li více čísel, obdržíte také přehled služeb po číslech. V něm najdete informace, v jakém rozsahu jste využívali hlasové, datové či jiné služby pro každé číslo. Podrobný výpis služeb (pouze po objednání) d) Máte-li zájem o detailní přehled uskutečněných hovorů, odeslaných SMS, datových spojení atd., můžete si objednat Podrobný výpis služeb.

Můj T-Mobile před nějakou dobou prošel redesignem a je ke stažení zdarma. Aplikace vypadá čistě, vzdušně a moderně. Nechybí ani podpora widgetů (Android) nebo živých dlaždic (Windows Phone), díky kterým uvidíte zbývající volné minuty přímo na úvodní obrazovce a nemusíte otevírat samotnou aplikaci. Všechna tato data jsou pak v bezpečí, jelikož si můžete nastavit, jestli je chcete chránit kódem PIN. Do aplikace jako takové se dostanete přes přihlašovací údaje, jednorázové heslo nebo třeba automaticky, pokud zrovna datujete v síti T-Mobile. Můj T-Mobile pro Android Čísla a statistiky A začneme, samozřejmě jak jinak než, počtem uživatelů, kteří mobilní aplikaci Můj T-Mobile využívají. T-Mobile nedělá rozdíly platformní a vzhledem k tomu, že je aplikace dostupná jak pro Android, iOS a Windows Phone zařízení, statistiky se dotýkají všech uživatelů komplexně. T-Mobile nám poskytl statistiky za celý rok, respektive od února 2014 počínaje, únorem 2015 konče. Ze statistik je jasně zřejmé, že aplikace se ze strany uživatelů těší poměrně velkému zájmu a každý měsíc začne aplikaci využívat několik tisíc uživatelů.

  • Můj t mobile phone
  • Můj t mobile truetone
  • Můj t mobile pro firmy

Můj T mobile vyučtování

Pro T-Mobile jistě radostná zpráva. Pokud bychom do statistik započítali i webovou verzi aplikace Můj T-Mobile, celkově by se počet uživatelů rapidně zvýšil. Jen pro zajímavost, celkově využívalo Můj T-Mobile (Android, iOS, Windows Phone, web) v měsíci prosinci roku 2014 necelých 385 000 uživatelů. Čistě mobilní verzi užívalo v tomtéž měsíci 87 122 uživatelů. Během měsíců leden a únor se k mobilní verzi přidalo dalších zhruba 14 000 uživatelů a celkově se tak počet ustálil na 101 626 uživatelů (únor 2015). Ve všech případech se samozřejmě jedná o unikátní uživatele, respektive uživatele s odlišným telefonním číslem. Další zajímavý graf se týká počtu stažení aplikací. T-Mobile opět nedělá rozdíly mezi platformami, do počtu stažení tak započítává uživatele Androidu, Windows Phone a iOS. Opět se jedná o unikátní uživatele. Jak si můžeme povšimnout, až na ojedinělé případy roste i počet stažení této aplikace. V T-Mobile mají radost jistě i z následujícího grafu. Ten ukazuje, že uživatelé se přestávají bát platit pomocí telefonu přímo v aplikaci Můj T-Mobile.

To oceníte, pokud hledáte něco konkrétního a nechcete jednotlivé menu jedno po druhém procházet. Prostředí aplikace: kde jsme to už viděli... Pokud využíváte k přístupu do služby Můj T-Mobile webové rozhraní ve vašem mobilním internetovém prohlížeči, bude se se vám prostředí aplikace znát povědomé, či spíše zcela identické. Ano, je to tak, aplikace patrně funguje jen jakýsi "kontejner", který zobrazuje mobilní verzi stránek Můj T-Mobile. Osobně mi to nevadí, pokud bych webovou verzi Můj T-Mobile neznal, ani bych to nepoznal. Grafické zpracování je ostatně povedené, a toto jednoduché řešení zajišťuje kompatibilitu s co největším množstvím přístrojů. Je spousta jiných aplikací, které fungují úplně stejně. Můj T-Mobile (Android) Přihlášení: klasicky nebo SMS kódem Pro přihlášení do aplikace Můj T-Mobile máte dvě možnosti. Buď použijete vaše stávající jméno a heslo, co používáte ve webové verzi nebo si necháte zaslat SMS kód s jednorázovým přihlášením. Po úspěšném přihlášení budete vyzváni k zadání čtyřmístného PIN kódu dle vašeho zadání, díky kterému se později můžete do aplikace přihlašovat bez nutnosti jména a hesla nebo SMS kódu.

Přehled Požadavky na systém Recenze Související Popis T-Mobile teď snadno strčíte do kapsy. S Můj T-Mobile si ťuknutím prstu zkontrolujete účet nebo nastavíte své služby – jednoduše a bez čekání. Kdykoliv vám ukáže, jaký máte tarif, kolik kreditu nebo volných jednotek vám ještě zbývá a snadno pomůže s jejich navýšením. Na papírové faktury už si ani nevzpomenete. Přímo v aplikaci totiž vidíte platební údaje ke svému Vyúčtování a pokud máte po ruce platební kartu, můžete ho rovnou v aplikaci zaplatit. Jako na dlani prostě máte všechny své výdaje, služby a jejich nastavení. A abychom nezapomněli, používání aplikace vám v Česku v síti T-Mobile ani v zahraničí nespotřebovává data. No, co vám budeme povídat, nejlepší je přesvědčit se na vlastní kůži (v tomto případě doporučujeme tu na prstech):-) Novinky v této verzi Odstranění programu Našim pro radost Drobné interní úpravy Další informace Vydavatel: T-Mobile Czech Republic a. s. Autorská práva Copyright 2018 T-Mobile Czech Republic, a. s.

Operátor T-Mobile aktualizoval svoji "mobilní samoobsluhu" pro obě nejpoužívanější mobilní platformy (ke stažení zdarma pro Android a iOS). Soustředil se hlavně na designové a funkční inovace. Aplikace nyní působí moderněji a má vylepšené animace. Po funkční stránce byly přidány užitečné drobnosti. TIP: T-Mobile vyzývá: Dobíjejte online. Je to bezpečnější a dostanete 50% kreditu navíc Vylepšení se dočkala lišta menu umístěna ve spodní části – přináší nejen více položek, ale došlo i k jejich trvalému označení. Nebudou tak již odlišovány jen ikonami. Aplikace nabídne přehlednější rozložení prvků, například v sekci pro správu připojeného čísla. Složka Inbox nově zahrnuje také notifikace z aplikace. Správci rodinného zvýhodnění Magenta 1 mají k dispozici nástroj pro rozdělení sdílených dat (až 15 GB). Nově si mohou zákazníci zobrazit své zařízení na splátky a mohou rovnou doplatit zbývající cenu. Struktura menu se nezměnila a všechny stávající funkce zůstaly zachovány. Do konce dubna chystá operátor novinku v podobě tmavého režimu a přehlednější grafiky pro historii vyúčtování.

  1. Ubytování
  2. Czc slevovy kupon
  3. Hračky od 2 let
Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
June 22, 2020, 9:16 pm