Fack Ju Pane Učiteli

Fakjú pán profesor Fack ju Göhte 2013 (28. 08. 2014) 117 min | AAANetu | Komédie Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho "úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového "kolegy" se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost – zbytky jeho vlastní morální integrity. (CinemArt CZ)

Fack ju pane učiteli online

Obsah filmu Fakjů pane učiteli Komedie ze školního prostředí Fakjů pane učiteli je druhým celovečerním filmem režiséra Bory Dagtekina a o její úspěšnosti mluví nejen více než šest milionů diváků v německých kinech, ale i avizované pokračování Fack ju Göhte 2. – Zekiho Müllera právě pustili z vězení. Vedle Goetheho gymnázia, kam jeho přítelkyně, striptérka Charlie, zakopala ukradené prachy, mezitím vyrostla nová tělocvična. Aby se Zeki dostal k lupu, nastoupí na školu jako falešný učitel. Zatímco se ve dne svérázným drsným způsobem potýká s problematickými adolescenty, v noci tajně hloubí pod tělocvičnou tunel. Jeho protipólem je idealistická novopečená profesorka Lisi,... Související odkaz TIP: Nastavení pořadí obsazení si můžete nastavit zde >> Nejnovější komentáře k filmu Hodnocení: 1 / 10 Přidáno: 17. 5. 2020 Vím, že nejsem cílová skupina pro tento film a respektuji, že dnes se lidé baví u něčeho jiného než před 20 či 30 lety ale pořád si myslím, že dokážu rozeznat dobrý film od špatného a tenhle rozhodně patří do té druhé skupiny.

9. 2014) Handle Když zavřu obě oči, tak teda 3*, ale jak to tu může mít proboha červenou barvu, tak to fakt nechápu. Scénář je blbost a klišé na druhou a ZAS TAK vtipné to taky nebylo. Nevím, čím je to taková pecka a z jakého důvodu se to tady vynáší do nebes, protože filmařsky mi na tom nepřišlo nadprůměrné nic a jako "zábavná cool bomba" to podle mě funguje spíš tak pro kluky a holky od 10 do 15 let. Ale ať tu jen nebuzeruju, tak se na to dá koukat bez problému (překousneme-li absurdnost) a párkrát jsem se přeci jen zasmál. Jen chci říct, že je to naprostý průměr, tak mezi 2 a 3*. (25. 2014) - Danger ( Max von der Groeben) zmiňuje ve filmu planetu Pandora ze snímku Avatar (2009). Chantal ( Jella Haase) pak mluví o Jurském parku (1993) a jeho druhém díle s názvem Ztracený svět: Jurský park (1997). ( hansel97) Keď Zeki Müller ( Elyas M'Barek) v závere volá s prostitútkou, tak na mobile spoločníčky jasne vidieť, že nikam nevolá. ( domco10) Vo filme si kriminálnika a kamaráta pána Müllera ( Elyas M'Barek) zahral známy nemecký raper Farid Bang.

Po Manitouvě botě od Bully Herbiga další důkaz o tom, že se Němci dokázali oprostit od tupého humoru dvou nosáčů a Tyroláků s koženými kalhotami a jejich švédskými kamarádkami. Film je trochu prvoplánový, občas trochu přes míru, ale rozhodl se nás hlavně bavit a to se mu bohatě podařilo. Hodnocení: 5 / 10 Přidáno: 17. 11. 2015 No, čekal jsem větší maso a možná i nějakou bezvýchodnost vztahu mezi učitelem a školní mládeží, ale film byl dost převýchovný, takže směřoval ke šťastnému konci. Romantická linie mě moc nebrala, zápletka s penězi pod tělocvičnou mohla být využita vtipněji. Nejlepší moment byl, když se "učitel" chystal vykrást banku a na okénko auta mu zaťukali žáci, jestli by neudělal recesistický vtípek paní ředitelce, aby alespoň jednou udělal něco zakázaného... Celkově to je trochu lepší komedie pro puberťáky. Hodnocení: 6 / 10 Přidáno: 28. 12. 2014 Docela dobrá komedie, která si s ničím neláme hlavu a valí se kupředu. Dobré vtipy, hlášky, scény, nějaká ta romantika atd. Akorát myslím mohlo to být kratší a mělo by to větší údernost.

Žádné herecké představení se zde nekoná a kromě hlavního hrdiny jsou postavy naprosto nesympatické a nezajímavé. Nějaké vtipné náznaky se občas najdou, ale bohužel nejsou ničím originální a spíše jen kopírují. Film lze shrnout jako balast trapných a nevkusných vtípků, pod kterými se skrývá podprůměrný příběh. [25%] (5. 11. 2015) Wacoslav1 Fakjů tenhle film. Milý pane učiteli a to mělo být jako vtipné pane učiteli? tohle trapné infantilní pubertální nic??? a ještě 78% k tomu?! No asi jste tu všichni patrně větší znalci než já. tím to bude. Já totiž zastávám názor, že skopčáci komedie nikdy točit neuměli a tenhle patvar na tom nic nezměnil. a to jsem byl ještě lákán na projekci ufff ještě, že jsem nešel... To bych odcházel asi z hodně kyselým ksichtem. nevím proč, ale jestli mi tenhle film něco připomněl tak to byla scéna ze školy ze South Parku: Jak by se vám líbilo vylízat mi prdel? Co jsi to říkal??? Ehh promiňte já jenom... JAK BY SE VÁM LÍBILO VYLÍZAT MI PRDEL PANE GARISSONE?! 20% (7.

+3 Kodek: MPEG-4 part 2 Bitrate: 0kbps Počet snímků za vteřinu: 24 Audio Kodek: ATSC A/52A (AC-3) Bitrate: 438 kbps Počet kanálů: 6 Klíčová slova: fakju pane uciteli 3 fack ju gohte 3 KOMENTÁŘE K SOUBORU 01:59:33 4 GB 01:59:33 1. 3 GB 01:59:33 1. 4 GB 01:59:33 10 GB 01:59:33 1. 3 GB

  1. Hačikó - příběh psa 2009 - video | Online videa, 3gp videa, freevideo , youtube videa, celebrity, seriály, videoklipy
  2. Fakjů pane učiteli (2013) - Fack ju Göhte - FDb.cz
  3. Propojení pc s tv
  4. Fakjů pane učiteli / Fack ju Göhte (2013) | ČSFD.cz
  5. Fack ju Göhte - Soundtrack - Fakjů pane učiteli

Ale jinak je to úplně bombový! 10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film Kmeny (2015) [TV cyklus] Kmeny Mučedníci (2008) Martyrs Kazatel Kalašnikov (2011) Machine Gun Preacher Jerusalema (2008) Jerusalema Polibek ze stadionu (1947) Polibek ze stadionu Polibek draka (2001) Kiss of the Dragon Jánošík. Pravdivá historie (2009) Pravdivá história o Jurajovi Jánošíkovi a Tomášovi Uhorčíkovi Přímý zásah (2004) Direct Action Lovci pokladů (2004) National Treasure Tenkrát na Západě (1968) Once Upon a Time in the West; C'era una volta il West

Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
July 6, 2020, 1:42 am