Myslenky Zlocince Online

Myšlenky zločince jsou strhujícím seriálem o elitním týmu analytiků FBI, kteří sestavují osobnostní profily sériových vrahů. Snaží se proniknout do jejich temné a komplikované mysli, aby předešli dalším vražedným útokům. Nejzkušenějším článkem týmu a zakládající členem je David Rossi (Joe Mantegna), jednotku však vede zvláštní agent Aaron Hotchner (Thomas Gibson) - muž se smyslem pro rodinu, který dokáže z lidí dostat pravdu a odhalit jejich tajemství. Mezi jejich spolupracovníky patří zvláštní agent Dr. Spencer Reid (Matthew Gray Gubler) - nepochopený génius, zvláštní agent Derek Morgan (Shemar Moore) - expert na zločiny z posedlosti, Jennifer "JJ" Jareau (A. J. Cook) - bývalá spojka s médií a policií, jež se stala regulérní členkou týmu, a Penelope Garcia (Kirsten Vangsness) - počítačová kouzelnice s unikátním kouzlem. Každý člen týmu přichází s vlastním okruhem expertíz vymezujících útočníkovy motivace a určující emocionální impulsy, které mohou odstartovat další zločin. Kromě Alex Blake (Jeanne Tripplehorn), která na konci deváté řady rezignovala, se v desáté řadě vrátí všichni dosavadní členové týmu.

Myslenky zlocince online.fr

Sledujete živě Beze stopy II (11, 12) (Without a Trace II) Odhalení. následuje Válka skladů VII (11, 12)

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Myšlenky zločince online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1431 tituly. Získejte svou Lepší ještě dnes jen za 1 Kč! Sledovat Myšlenky zločince online a 117 stanic za 1 Kč Žánr: Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller Režie: Glenn Kershaw Hrají a postavy: Joe Mantegna (David Rossi), Matthew Gray Gubler (doktor Spencer Reid), A. J. Cooková (Jennifer Jareauová), Kirsten Vangsness (Penelope Garciaová), Thomas Gibson (Aaron Hotchner), Frances Fisherová (Antonia Slade) Země: USA, Kanada Rok výroby: 2014-2016 Popis: Abys chytil zločince, musíš myslet jako on. Seriál Myšlenky zločince, vypráví o týmu analytiků FBI sestavujícím profily masových vrahů a snažícím se proniknout do jejich mysli, aby předešli dalším vražedným útokům.

Seriál Myšlenky zločince vypráví o elitním týmu analytiků FBI, kteří sestavují osobnostní profily sériových vrahů a snaží se proniknout do jejich temné a komplikované mysli, aby předešli dalším vražedným útokům. Jakmile se ukáže, že kriminální případ by se mohl týkat sériového vraha, FBI se ihned obrátí na jednotku Behavioral Analysis Unit v Quanticu. Zatímco řadoví detektivové při vyšetřování zločinu hledají důkazy a usvědčující materiály, tento tým zkoumá způsob chování a myšlení zločinců, aby se zúžil počet podezřelých. Jsou to lovci, kteří postupují z nitra napovrch – nezabývají se zkoumáním důkazů v laboratoři, ale studují chování podezřelých nejen v souvislosti se spáchaným činem, ale také tam, kde žijí a pracují. Proto, aby odhalili způsob, jakým přemýšlejí. Šéfem týmu je zvláštní agent Jason Gideon, špičkový analytik FBI. Mezi jeho spolupracovníky patří: zvláštní agent dr. Spencer Reid, nepochopený génius, jehož sociální IQ je tak nízké jak vysoké je jeho IQ intelektuální; zvláštní agent Aaaron Hotch, muž se smyslem pro rodinu, který dokáže z lidí dostat pravdu a odhalit jejich tajemství; zvláštní agent Derek Morgan, expert na zločiny z posedlosti, a agentka Elle Greenwayová.

Criminal Minds (Myšlenky zločince) | Edna.cz

Criminal Minds: Suspect Behavior - Myšlenky zločince: Chování podezřelých online seriál | bombuj | Myšlenky zločince, Chování, Myšlenky

Toto pole vymažte Žánr Země původu Rok premiéry Písmeno Stanice Stav seriálu

Místo Alex se v seriálu objeví nová posila v podání Jennifer Love Hewitt. Její postava Kate Callahan je bývalou agentkou FBI v utajení, jíž mimořádné schopnosti zajistily místo v jednotce behaviorální analýzy. V jedenácté řadě tým po odchodu Kate Callahan hledá novou posilu. Mezi uchazeče patří i forenzní antropoložka Dr. Tara Lewis (Aisha Tyler), která s nadšením pomáhá při vyšetřování. Jednotka mezitím za případy cestuje do velkých metropolí i menších měst, a dostanou se dokonce do komunity kompletně obývané sexuálními útočníky. Dvanáctá série nám představí nováčka Luke Alveza, který se připojí k týmu, když se snaží chytit zločince, který právě uprchl z vězení spolu s dalšími třinácti trestanci! Ve 13. sezóně se tým zotavuje z koordinovaného úderu a Scratch trpí tragickou ztrátou. Také SSA Matt Simmons (Daniel Henney) pomáhá týmu zachránit jednoho z jejich vlastních, a doktor Reid pracuje na reintegraci s týmem po jeho vězení, zatímco oni přijmou některé ze svých nejhorších případů. Čtrnáctá řada seriálu začíná ve chvíli, kdy je Garcia unesena tajemným kultem "Věřících", zatímco zbytek BAU prohrává závod s časem, aby zjistil, kdo se pokouší zničit jejich tým.

Myšlenky zločince online Tento titul bohužel není nikde online. Jakmile se objeví, hned ho najdeme a zařadíme! Podobné seriály jako Myšlenky zločince Strýček Nino Odcizená, trochu nefunkční chicagská rodina se semkne až ve chvíli, kdy na nečekanou návštěvu z Itálie dorazí strýček Nino. " Online na: Filmbox (český dabing) Gumshoe Hrají: Curtis Armstrong, Paget Brewster, Joseph Emmett DuRand, Maurice LaMarche, Steve Mansfield, Lindsey Naves, Jennifer Moeller iTunes Kriminálka Anděl Hrají: David Švehlík, Martin Stropnický, Marek Taclík, Helena Dvořáková, Michal Novotný Voyo (český dabing) Lajna Elitní hokejový kouč Luboš Hrouzek, olympijský vítěz z Nagana a bývalý hráč NHL, má před rozvodem s manželkou Helenou a hlavně se rozchází také se svým klubem H... Stream

 • Restaurace na rynku havlíčkův brod youtube
 • Myslenky zlocince online ecouter
 • Myšlenky zločince online topserialy
 • Rockové oblečení pro zen photo
 • DO KINA: Mel Gibson ve vánoční komedii, Ellen Page na hraně smrti - iDNES.cz
 • Lidl volná místa
 • Criminal Minds (Myšlenky zločince) | Edna.cz
 • Černý kocour - Edgar Allan Poe | Databáze knih
 • Volně prodejné léky chřipka a nachlazení, rozpustné prášky - Heureka.cz
 • Eq test zdarma
 • Kamarád do deště online poker
 • Lidl otevírací doba na velikonoce 2019
 1. Zastav a nepřežiješ 2 3
 2. Zrození šampiona online
 3. Portal verejne spravy plus
H2o: stačí přidat vodu
June 8, 2020, 3:27 pm