Appenzellský Salašnický Pes

  1. Appenzellský salašnický pes štěňata na prodej
  2. Entlebuchský salašnický pes
  3. Appenzellský salašnický pes - Psí plemena - Psí inzerce, inzerce psů

Toto plemeno, jakožto dobrý hlídač a ochránce, může mít tendenci chránit "své" děti při hře s cizími. K jiným zvířatům je toto plemeno vhodné pokud si na ně zvykne již od štěněte; dobře si rozumí i s příchozími členy, je potřeba ho vychovat a naučit, co smí a co ne. Umí rozlišit zvířata v domácí smečce od cizích, k cizím může mít nepřátelský postoj. Využití [ editovat | editovat zdroj] Dnes si lidé pořizují appenzella jako rodinného společníka. Výborně hlídá, oddaně plní pánovy povely, které je potřeba jej naučit. Rád aportuje, proto se výborně hodí jak k výcviku, tak na psí sporty. Výborně se hodí na dogtrekking, rád běhá agility, flyball. Ale i v dnešní době si jej stále lidé pořizují na hlídání domů a domácího zvířectva pro jeho jasný hlas a neúplatnost. Reference [ editovat | editovat zdroj] ↑ a b FCI standard č. : 46 / 5. 5. 2003 / D ↑ ROGERS CLARK, Anne; BRACE, Andrew H. The international encyclopedia of dogs. 1. vyd. New York: Howell Book House, 1995. 496 s. ISBN 0876056249, ISBN 9780876056240.

Appenzellský salašnický pes štěňata na prodej

  • Appenzellský salašnický pes - Vše o plemeni
  • Appenzellský salašnický pes 2015
  • Appenzellský salašnický pes 2009
  • Upíří deníky 4x1
  • Appenzellský salašnický pes - Psí plemena - Psí inzerce, inzerce psů
  • Appenzellský salašnický pes prodej

Poměrně rychle se učí, zčásti díky své inteligentnci, a zčásti proto, že rád něco dělá. Tento pes vychází většinou dobře s ostatními psy, i kontakt s dobytkem a dalšími domácími zvířaty bude bez problémů, pokud si na ně pes již v mládí zvykl. Vůči cizím lidem se často chovají rezervovaně, ale rodinné přátele radostně přivítají. Zdravý a dobře vychovaný appenzellský salašnický pes vychází dobře s dětmi. Pes je věrný celé rodině, ale má sklon speciálně přilnout k jedné osobě. Pes jako tento nepatří do rušné čtvrti, na to je moc rád venku. Appenzellský salašnický pes je silně vázán na pozemek, jeho honácká povaha zaručuje, že jen tak neuteče. Pokud je mu na farmě přidělen nějaký úkol, sám si uspokojí svou potřebu pohybu. Ve všech ostatních případech s ním budete pravidelně muset na procházku, a najdete-li pro něj navíc nějaké proměnlivé úkoly, bude úplně šťastný. Fly-ball a cviky obratnosti jsou vhodnými sporty pro psa tohoto plemene. Původ psa V roce 1853 byl v časopisu "Tierleben der Alpenwelt" (Život zvířat ve světě Alp) poprvé popsán appenzelský salašnický pes, a to těmito slovy: "Jasně štěkající, krátkosrstý, středněvelký, mnohobarevný salašnický pes. "

Za finanční podporu získáte navíc dárky s vazbou na komiks podle výše zaslané částky! Stránky projektu: Volná štěňátka k odběru ze spojení CLAUDIA Queen Elsa x Beryc Dakam 5. 7. 2013 Ještě jsou volná štěňátka z tohoto spojení. Byli jsme se na ně podívat a jsou úžasná... Pro více informací kontaktujte paní Sojkovou z chov. stanice Queen Elsa Nadílka štěňátek 28. 5. 2013 V noci z 28. na 29. 2013 se Claudince narodilo 9 krásných štěňátek, gratulujeme. Beryc je již potřetí šťastným otcem další velké tlupy chlupáčů... Více informací a fotografie naleznete na stránkách Claudie Queen Elsa (chovatelská stanice Queen Elsa, Appenzelský salašnický pes, vrh D) 3. Krytí 31. 3. a 1. 2013 Aprílové krytí s fenkou CLAUDIA Queen Elsa (CH ČR, JrCh. ČR). Claudinka je velmi milá aplí slečna s klidnou a hravou povahou, s výbornými výstavními úspěchy, negativními RTG kloubů. Předběžné datum narození štěňátek je začátek června 2013. Všechna štěňátka již našla své nové páníčky, přejeme jim šťastný a spokojený život plný radosti.

Entlebuchský salašnický pes

inzerce psů, nabídka, štěňata Aktuálně žádný inzerát nevyhovuje. Vyberte si mezi podobnými:-) Velký švýcarský salašnický pes s PP Chovatelská stanice OUR CHAMPIONS nabízí k rezervaci krásná štěňátka Velkého švýcarského salašnického psa s PP nar. 30. 04. 2020, k odběru koncem červn... Nabízím pejska ke krytí Nabízím ke krytí pejska 3roky, sPP, výstavně úspěšný. Má milou a přátelskou povahu, miluje lidi, děti i zvířátka. HD0/0, ED 0/0, OCD negativní. Matka... VELKÝ ŠVÝCARSKÝ SALAŠNICKÝ PES s PP krásná štěňátka po výborných rodičích vyrůstající v rodinném prostředí:-). Štěňátka budou k odběru v polovině května, nezávazná návštěva vítaná Pes ke krytí Dobrý den, nabízím krásného psa s PP ke krytí s dobrým rodokmenem a výstavními úspěchy. Dne 18. 3. 2020 se nám narodila štěňátka VŠSP, k odběru budou v polovině května. Štěňátka vyrůstají v rodinném prostředí. Nezávazná návštěva vítaná:-)

(8. 9. 2011) Poslední volná štěňátka ihned k odběru - krycí pes Beryc Dakam 20. 8. 2011 Popslední volná štěňátka ihned k odběru. Audrey (Odry) - fenka ze spojení Ambra x Beryc Již je u nové rodiny (8. 2011) Caesar - pejsek ze spojení Beckye x Beryc Již je u svých nových páníčků (2. 2011) Český šampion 31. 2011 nám byl přiznán titul ČESKÝ ŠAMPION Nord Bohemia Canis Litoměřice Sobota 21. 2011, Národní výstava psů V1, CAC, Národní vítěz, BOB, 5. místo v skupině (rozhodčí Mgr. Ovesná) Máme splněné podmínky pro udělení titulu Český šampion!! Neděle 22. 2011, Mezinárodní výstava psů V1, CAC, CACIB, BOB (rozhodčí p. Adlt) ŠTĚŇÁTKA z 2. krytí 4. 2011. V noci ze 4. na 5. 2011 porodila Ambra štěňátka z druhého krytí. Celkem 8 aplíků - 4 fenky a 4 psi, vrh "A" ChSt. z Bařické kovárny. Více informací na webu Ambra od Vavřineckého potoka ŠTĚŇÁTKA z 1. krytí 24. 2011 se narodilo 8 malých aplíků ze spojení Beckie x Beryc - 6 psů a 2 fenky. Pro více informací pojďte sem: Štěňátka appenzellů od Beckie Registrována jsou jako Vrh "C" ChSt.

OCLC 32697706 S. 88. (anglicky) ↑ Klub švýcarských salašnických psů, z. s. [online]. Českomoravská kynologická unie [cit. 2019-04-21]. Dostupné online. ↑ Chovatelské stanice [online]. Klub švýcarských salašnických psů [cit. Dostupné online. Externí odkazy [ editovat | editovat zdroj] Klub švýcarských salašnických psů Standard plemene

Appenzellský salašnický pes - Psí plemena - Psí inzerce, inzerce psů

Poprvé byl popsán až v roce 1853 v časopisu Život zvířat v alpském světě a v roce 1889 byl uznán jako samostatné plemeno. Po první mezinárodní výstavě ve Winterthuru byl v roce 1906 založen první Klub appenzelských salašnických psů za účelem rozvíjení rasy a udržení čistoty plemene. Tím vlastně začal čistokrevný chov. Přestože si získal mnoho příznivců, je appenzellský salašnický pes dnes hojně rozšířen zejména ve Švýcarsku, v ostatních částech světa jen sporadicky. U nás je zatím méně než deset chovatelských stanic. VIDEA plemene appenzellský salašnický pes Pro videa s plemenem appenzellský salašnický pes klikněte ZDE Základní péče Jelikož appenzellský salašnický pes rád a hlasitě štěká, nehodí se příliš do husté zástavby. Potřebuje také poměrně velký prostor, protože se rád pohybuje. Srst není potřeba nijak zvlášť ošetřovat a i jinak je to na údržbu nenáročný pes. Chovatelské stanice Chovatelská stanice Dakam | Z Turčianskej záhrady QUEEN ELSA od Hadovky Šťastná Berjanka Brigallant Lucky Droplet Počet zobrazení: 141 546 FCI II: Pinčové, knírači, plemena molossoidní a švýcarští salašničtí psi Velikost Velká plemena Původ plemene Švýcarsko Výška v kohoutku 48 - 58 cm Hmotnost v dospělosti 20 - 35 kg Věk 12 let Délka srsti krátká Péče o srst nepravidelná Vztah k dětem dobrý Vztah k ost.

CACIB (, ČR) V rozmezí 24 hodin dvě výstavy, dva rozhodčí, dva odlišné výsledky... 29. 10. 2010 přidány nové fotografie do FOTOGALERIE BONITACE 2010 - Ml. Boleslav 23. 2010 jsme absolvovali bonitaci s výsledkem CHOVNÝ, bonit. kód: 535 A 5p5 A0neg. Speciální klubová výstava KŠSP - Zárybničná Lhota konaná 2. 2010: mezitřída - V1, CAC Rentgeny kyčlí. loktů a ramen DKK 0/0 (HD-A) DLK 0/0 (ED 0) OCD neg. Vyhodnotil dne 11. 2010 MVDr. Decker () Nord Bohemia Canis Litoměřice 2010 Neděle 23. 2010: mezitřída - V1, CAC, Res. CACIB Klubová výstava ŠSP, Rožnov pod Radhoštěm 2010 Neděle 8. 2010: V1 Český junior šampion 18. 2010 nám byl přiznán titul ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION DUO CACIB Brno 2010 Sobota 6. 2010: V1, CAJC, nejlepší mladý jedinec plemene (NMJ) Neděle 7. 2010: V1, CAJC, BOB. Máme třetího CAJCe a splnili jsme tedy podmínky pro udělení Českého junior šampióna!!! A to celé jsme korunovali vítězstvím "Nejlepší pes plemene" - BOB! !

Navštivte skupinu na Facebooku: Appenzellský salašnický pes, kde se schází majitelé aplíků již od roku 2010!

Zdraví a celková péče pro pohodový život Appenzellský salašnický pes patří mezi zdravotně odolné plemeno i při jeho malé základně. Povinně se testuje zdraví kloubů, tedy kyčlí a loktů, které se kontrolovaným chovem daří udržovat ve zdraví. Pokud se u vašeho aplíka objeví zdravotní potíže, kontaktujte svého chovatele a poradce. Zpětná vazba je důležitou informací pro chov. Péče o krátkou srst není potřeba téměř žádná, jen v době přelínávání (u fen standardně 2x ročně) je vhodné psa vyčesávat po dobu trvání línání. Jinak má appenzell tzv. "samočistící srst", která nevyžaduje žádnou speciální péči. To je velkou výhodou plemene. Další informace a doporučení (R)aplíka doporučuji lidem, kteří mají rádi výzvy, chtějí být aktivní, mít po svém boku věrného přítele a hlídače, který je plným srdcem miluje! Je vhodné si připlatit a koupit psa s prověřeným rodokmenem, kde znáte oba rodiče, jejich předky a víte, že máte určitou záruku zdraví, správné povahy a exteriéru. Rozhodli jste se pro koupi aplíka, chcete sdílet společné zážitky a najít nové přátele?

H2o: stačí přidat vodu
June 23, 2020, 2:22 pm