Moravská Vysoká Škola

Zahraniční zkušenosti Kromě studijních pobytů mají studenti v rámci programu Erasmus+ možnost vyjet také na praktické či absolventské stáže. Délka pracovních stáží podporovaných z finančních prostředků programu Erasmus+ je 2-12 měsíců. Praktickou stáž může absolvovat student již od 1. ročníku a danou stáž lze uznat i v rámci povinné praxe, která je součástí studia na MVŠO. V případě absolventských stáží je hlavní podmínkou úspěšné splnění SZZ spolu s obhajobou závěrečné bakalářské či diplomové práce v posledním ročníku studia.

Moravská vysoká škola

MVŠO se snaží motivovat své studenty, aby dosahovali skvělých studijních výsledků. Ti nejlepší studenti tak mají možnost získat prospěchové či mimořádné stipendium. Moravská vysoká škola Olomouc talentovaným studentům nabízí rovněž příležitost osobního rozvoje v rámci pomocné vědecké práce. Ve spolupráci s akademiky (a pod jejich odborným vedením) se tak mohou studenti podílet na přípravě vědeckých studií, konferencí či vzniku publikací. Spolupráce s firmami MVŠO se dlouhodobě pyšní vysokou uplatnitelností absolventů na trhu práce. Ta je zajištěna především díky Poradenskému a kariérovému centru, které se studenty řeší jejich pracovní zájmy a motivace. Díky spolupráci s více než 120 firmami lze studentům nabídnout bohaté možnosti stáží či je zapojit do trainee programů, díky kterým získají cenné zkušenosti a často i pracovní uplatnění již při studiu. Odborníci z firem také přicházejí do výuky a podávají studentům skutečně užitečné vědomosti ozkoušené reálnými pracovními projekty. V rámci seminárních a diplomových prací jim pak umožňují se do těchto projektů osobně zapojit a zažit pracovní realitu na vlastní kůži.

Vysoká

O nás Moravská vysoká škola Olomouc vznikla v roce 2005. Její studijní programy se soustředí na ekonomiku, management, marketing a informačně-komunikační technologie. Bakalářské studium je na MVŠO realizováno ve dvou studijních programech: Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika. V navazujícím magisterském studiu lze získat titul Ing. ve studijním programu Ekonomika a management. MVŠO nabízí možnost studia v prezenční i kombinované formě studia, která umožňuje rozvíjet dovednosti například i lidem, kteří jsou již vázáni v pracovním poměru, podnikají nebo jsou na rodičovské dovolené. MVŠO klade důraz na projektový způsob výuky, řešení reálných problémů z praxe, individuální přístup ke studentům, rozvoj společensky odpovědného chování v regionu. Zobrazit více Web Přihlášky a přijímačky Přihlášky spolu s požadovanými přílohami lze zasílat do 18. 9. 2020. Pro zahájení přijímacího řízení je třeba na studijní oddělení doručit: vytištěnou a podepsanou přihlášku potvrzení o úhradě poplatku za úkony spojené s přijímacím řízením strukturovaný životopis motivační dopis úředně ověřený doklad osvědčující dosažené vzdělání Termíny přijímacího řízení: 1. kolo: 28.

 • Zprávy tv prima 21.3
 • Vysoká
 • Moravská vysoká skoda yeti
 • Rokytnice nad jizerou
 • Moravská vysoká škola olomouc o.p.s
 • Moravska vysoka skola olomouc
 • Policejní střední škola
 • Moravská vysoká skoda superb
 1. Ardo pračka návod
 2. První republika 2
 3. Nekonečná láska 79 80
 4. Krysta muzikál ke stažení de
Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
June 21, 2020, 3:23 am