Stírací Mapa Světa

  1. Stírací mapy | Království Map
  2. Stírací mapa světa | Dárkáček
  3. Travel Map - originální stírací mapy světa

Povrch je pokryt zlatou stírací vrstvou jako jsou loterijní stírací losy. Stejně jako u nich lze zlatou... Uložit ke srovnání Stírací mapa světa značky Luckies nově přichází v luxusní edici Deluxe. Vybavte si jakýkoliv pokoj stylovou stírací mapou s krásnou grafikou v černé a měděné barvě. Nově jsou na... Uložit ke srovnání Stírací mapa v dárkovém tubusu. Mapa je určena k příležitostnému rozbalení na stole. Pro trvalé zavěšení na zdi zvolte variantu v rámu. Uložit ke srovnání Tato velká stírací mapa na sobě nese místa s vyznačenými státy, které si můžete podle své libosti stírat a na mapě tak označovat. Na mapě si můžete označit všechny země, které... Uložit ke srovnání Hodnocení produktu: 100% ( 2 recenze) Tato stírací mapa je opravdu jedinečná. Jednotlivé státy a kontinenty mají na sobě krycí vrstvu, kterou můžeš setřít. Ale oceány a moře jsou tentokrát průhledné -... Uložit ke srovnání 3D mapa světa- glóbus, který si sami sestavíte a zavěsíte kdekoli. Skládání glóbu je radost a zábava a následné stírání navštívených států je pak silně návykové!

Stírací mapy | Království Map

Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.

Stírací mapa světa | Dárkáček

3D Globus – stírací mapa světa O tom, že existuje i stírací globus, jsme se již zmínili. Tak tady je. Pochází přímo od společnosti Luckies a jde o velice zajímavou skládačku, kterou dostanete v pěkném balení a snadno si ji sami složíte bez použití lepidla nebo jiných pomůcek. Mapa samotná má podobné grafické zpracování jako ORIGINAL verze nástěnné mapy této značky. Kontinenty jsou tmavě zlaté, oceány bílé. A pak už stačí jen odhalovat navštívená barevná místa. Stírací globus je sice jistě zajímavá rarita. Nutno ale říct, že coby dekorace nepůsobí zdaleka tak elegantně jako nástěnné mapy. Přesto může leckoho zaujmout. Lucia je součástí, kde pro vás připravujeme recenze, žebříčky a testy nejlepších produktů v různých kategoriích, pro snažší výběr a rozhodnutí. Procházíme zahraniční testy, čteme recenze zákazníků a oslovujeme odborníky v oboru, abychom vás inspirovali při vašich nákupech tím nejlepším výběrem. Taková je redakce

Zobrazuji 1 - 20 ze 250 produktů Další » ( Mapy a průvodci) Hodnocení produktu: 94% ( 5 recenzí) Jediná stírací mapa světa v češtině je skvělým dárkem pro všechny vášnivé cestovatele. Setřete místa, které jste již navštívili, a plánujte další dovolené v české verzi stírací... Uložit ke srovnání Hodnocení produktu: 98% ( 8 recenzí) Unikátní a stylová "Travel Map" Black je určena pro toho, kdo má vytříbený vkus a miluje stylové kousky. Kombinace černé barvy se zlatou dodává mapě tajemný nádech. Když... Uložit ke srovnání ( Nástěnné mapy) Hodnocení produktu: 0% Stírací mapa světa je prostě geniální. Je to úžasný způsob, jak všem ukázat, kde jste již byli. Tato mapa má na sobě vrstvu zlaté fólie. Začínáte od zářivé pozlacené mapy a... Uložit ke srovnání ( Plakáty) Stírací mapa světa je ideální dekorací pro všechny cestovatele a světoběžníky. Mapa Vám bude připomínat prožité dovolené a motivovat k dalšímu cestování. Mapa se stírá jako... Uložit ke srovnání Na první pohled obyčejná mapa. Na ten druhý však zcela unikátní.

Travel Map - originální stírací mapy světa

Dnes už existuje celá škála různých typů stíracích map. Vybrat si můžete klasickou stírací mapu světa nebo Evropy, ale existují i stírací globusy a další speciality. Na některé nejoblíbenější varianty se podíváme.

  1. Stírací mapa světa deluxe
  2. Nejlepší stírací mapy ČR, Evropy i světa - dárek pro vaše známé
  3. Česká pošta depo zlín

Nelze vecpat Svět do jedné mapy. A také není možné procestovat ho celý za jeden lidský život. Ale to první jsme alespoň zkusili a vybrali jsme z naší planety malý vzorek toho nejzajímavějšího, co naše planeta nabízí.

Stírací mapa světa. Tato mapa není jako klasické nudné mapy na které se pomalu ani nepodíváte, tato mapa je unikátní tím, že si v ní můžete označit země, které jste již navštívili nebo je navštívit plánujete. Je vhodná pro jakéhokoliv cestovatele a dobrodruha nebo i pro děti jako zábavná hra jak se postupně naučit informace o různých státech. Je to jednoduché - stačí jen setřít jako na stíracím lose. Všechny státy a kontinenty jsou pokryty stírací hliníkovou folií, která má jednotnou zlatou barvu. Po seškrábání se Vám na různých světadílech budou objevovat různé barvy a detailnější vykreslení jednotlivých zemí. Pokud ji ještě nechcete pro sebe, tak tenhle gadget jistě oceníte jako originální osobní dárek. Mapu obdržíte v tvrdé kartonové tubě, která dostatečně chrání stírací folii a může posloužit jako dárkové balení, když ji doplníte už jenom samotnou mašlí. Tento produkt na našich stránkách prodáváme i v LUXUSNÍM ČESKÉM PROVEDENÍ. Pokud máte zájem o tuto lepší variantu, tak proklikněte sem: Stírací mapa v českém provedení.

Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
June 29, 2020, 12:09 pm