Upíří Deníky 6X15

Eleně z jeho výstupu dojde, že to on ji zabil. Když se Stefan s Elenou před barem hádají, všimne se Elena muže, kterého viděla před domem Trudie. Má pro ni zprávu, má přestat se svým hledáním, nechce ji poznat, nechce s ní mluvit. Když jí tohle sdělí, skočí pod auto. Na zemi je jeho telefon a Elena ho vezme. Rick přijde zabít Damona a ten mu řekne, že Isobel přeměnil, protože to chtěla. Když na něj Rick zaútočí, Damon ho probodne. Prsten, který mu dala Isobel ho ochránil a Rick přežil. Elena použije nalezený mobil a zavolá poslední číslo. Ozve se jí Isobel. Harper, otrok Pearl se dostal z hrobky a došel až do jejího nového domu. Black Hearts (On Fire) (Jet) Damon si užívá trochu zábavy se svým jídlem. Time Is A Runaway (The Alternate Routes) Damon a Alaric si povídají v Mystic Grillu. Your Eyes Are Liars (Sound Team) Carol Lockwoodová zahajuje dražbu svobodných mládenců z Mystic Falls. Real You (Above The Golden State) Matt, Elena a Caroline si povídají v Mystic Grillu. Winter Night (Sweet Thing) Damon balí Carol.

Upíří deníky 6x15

4% / 25 × MĚSTA V ČR 1 – poznávačka (ČR) ø 66. 6% / 76 × agregace odpad (869+) / ke schválení (51+) / 2004—20 / Ochrana osobních údajů / design by ginger ninja! kompletní výpis testů / 0. 367s

MENU K SERIÁLU 99% odškrtlo 6005 lidí Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas. Matt a Caroline jsou překvapeni, když se neočekávaně objeví Mattova matka. Stefan a Elena jsou znepokojeni Damonovým novým přístupem. Šerifka Forbesová požádá Damona, aby se zúčastnil benefiční dražby svobodných mládenců. Alaric objeví šokující tajemství ze své vlastní minulosti. S pomocí od Jenny a Stefana je Elena odhodlaná zjistit všechno, co jen bude moci, o své biologické matce. Jenže pravda by pro ni mohla být příliš velkým soustem... Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů Jenna řekne Eleně, že v Graysonových věcech našla zápis z noci, kdy se narodila. Rodička se jmenovala Isobel Peterson. Příjmení by mohlo být její kamarádky, a tak Jenna pátrala po Petersonové v okolí a našla Trudie. Taky jí řekne, že Rickova žena byla odsud a jmenovala se Isobel. Matt a Caroline se začnou líbat, a když chtějí pokročit dál, přijde nečekaně Mattova matka Kelly. Rick políbí Jennu a ta mu řekne, že Elena pátrá po své biologické matce, která se jmenovala Isobel.

Hledat video, audio, obrázky a další soubory Nahrát soubory Zpět Menu Stahovat rychle Darovat kredit Můj účet Přihlásit Registrovat Česky Slovensky English Polski Tmavý / Světlý režim Jste starší 18 let? Ano, jsem Ne, nejsem Vše Video Obrázky Archivy Audio Dokumenty Buď svá Machr Zobrazit seznam Řazení: Relevance Nejnovější Hodnocení Od největšího Od nejmenšího Zapamatovat filtry reklamní sdělení

Počet fanoušků Zkouknito - Cool Videos © 2017 Zkouknito, s. r. o. Základní informace › O nás › Podmínky a zásady › Technická podpora › Mobilní verze › Reklama a inzerce › Kontakt › Soukromí Seznam videí › Nejoblíbenější videa › Nejsledovanější videa › Nejnovější videa › Zábavní videa › Autoweb › TOP autoři Seznam fotogalerií › Nejoblíbenější fotogalerie › Nejsledovanější fotogalerie › Nejnovější fotogalerie Přepnout na mobilní verzi Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Pro vaši lepší zábavu jsme připravili zcela nové fotogalerie X Zavřít Vyhledat: NAHRÁT OBSAH Přihlásit / Registrovat Videa Fotogalerie Auto videa Online radia Úvod > Videa > Trailery, Filmy, Seriály > Upíří Deníky 6x15 cz titulky Upíří Deníky 6x15 cz titulky < Zobrazit všechny videa v kategorii Trailery, Filmy, Seriály Kategorie: Trailery, Filmy, Seriály Tagy: Upíří Deníky +43 | 32 311 x Autor: Přidáno: 21. 2. 2015 Zobrazit dalších 1 video E-mail příjemce: E-mail odesílatele: Jméno příjemce: Text vzkazu: Popis: Pohřeb šerifky Forbes Nahlásit obsah Přidat do oblíbených Vložit kód: Související videa 42:35 Upíří deníky 5x08 CZ... Autor: andrejjka123 14 607x +27 42:05 Upíří deníky 05X04 C... Autor: Lindipindi 45 385x +64 41:50 Upíří deníky 7x10 cz... Autor: lukl 50 224x +63 42:26 Upíří deníky 7x11 cz... Autor: lukl 40 681x +47 42:24 Upíří deníky 7x12 cz... Autor: lukl 43 499x +57 42:24 Upíří deníky 7x13 cz... Autor: lukl 35 336x +44 Zobrazit další videa › 42 755 Celkový počet videí 207 929 Celkový počet fotek 138 725 Registrovaných uživatelů?

test Upíří deníky jdi na vlastní test/obsah stránky Testy Vložit test Uživatelé Piškvorky Jiné > Filmy a seriály > Seriály > Upíří deníky test Upíří deníky ( Seriály) Autor: Dančour 15 (7 vlož. 338 vyzk. +3% ø)... vloženo 21. 4. 2012 Test vyzkoušen 9430 krát, průměrný výsledek je 87. 9%. Kdo přeměnil Stefana a Damona v upíry? Katrina. Rose. Rebeka. Kolik je původních upírů(nebo bylo) myslim tim sourozence? 3 5 4 S kým Elena chodila? S Klausem. Se Stefanem. S Alaricem. Co vadí vlkodlakům? Sluníčko. Les. Oměj šalamounek. Co vadí upírům?? Les. Kobylky. Sporýš. Jak umřeli Eleniny rodiče? Autonehoda. Zabili je upíři. Neumřeli jsou živí. Díky čemu můžou být upíři na sluníčku? Můžou kdykoliv. Díky kamenu lapis lazuri. Díky kamenu lastis Kamuri. Kdo přeměnil Katrine? Stefan. Elijah. Kdo je čarodějka? Čarodějky neexistují. Lexi. Bonnie. Kdo chtěl být sám upírem? (dobrovolně) Caroline. Vicky. Isobel. Kdo z nich je mrtvý? Stefan. Jenna. Damon. zadat heslo pro úpravu Dejte si tento test na vlastní stránky/blog Reklama Veškerá data jsou vlastnictvím webu a jakékoliv jejich kopírování a šíření bez souhlasu majitele není povoleno!

Something In Common (Free Energy) Carol zpovídá svobodné mládence na podiu. Portrait Of A Summer Thief (Sounds Under Radio) Carol losuje výherkyně svobodných mládenců. Akta X Rick přirovnává svou ženu k Mulderovi. Carol Lockwood: A v neposlední řadě, Damon Salvatore. Moc toho o tobě nevíme. Damon: Těžko by se ti to všechno vešlo na kartičku. Elena: Je v pořádku. Stefan: Je to Damon. Elena: Možná pro něj to zlomené srdce bude v něčem dobré. Připomene mu, že nějaká má, dokonce i když nebije. Damon: Plná místnost žen, které žadoní, aby si se mnou mohly vyjít? To zní skvěle. Alaric: Přeji příjemné odpoledne. Damon: Nepravděpodobné. Damon: Klídek. Nikoho jsem nezabil už... příliš dlouho. Alaric: Proměnil jsi ji, protože se ti líbila? Damon: Ne. Spal jsem s ní, protože se mi líbila. Proměnil jsem ji, protože o to škemrala. (Elena k Damonovi) Elena Gilbert: Zjistila jsem, kdo je moje biologická matka. Damon Salvator: Koho to zajímá? (Damon přijde do místnosti bez trička. ) Elena: Vypadáš... Damon: Švihácky?

Vyhledávání Domů vše VIDEO AUDIO archivy obrázky 18+ Řadit dle: Uživatelé také hledají: tupiriw | the vampire diaries upiri | upiri deniky 04x08 | upiri deniky 04x10 | scoo doo upiri hudba | black david upiri pdb mobi | blood rayne historicky upiri | dr who s05e06 upiri benatky | castle na zabiti upiri vikend |

  • Policejní akademie herci
  • Nikdy ta neopustim 49
  • Karel Kryl - Morituri te salutant | Akordy a Text 100% správně
  • Marie doležalová instagram
  • Upíří deníky 7x20
  • Česká televize
  • Upíří deníky – epizoda 1×15 – Tombola | SerialZone.cz
  • Ohýnek a vodička
  • Film Princezna Mononoke (1997) online ke shlédnutí | Sosac.ph, sosac.to, sosac.tv - Sleduj filmy a seriály online ve vysoké kvalitě.
  • Hry ke stažení zdarma
Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 8, 2020, 6:20 pm