Upíří Deníky 2X16

Pokud by totiž byly jeho kopií, znamenalo by to, že L. Smithová ovládla umění cestování časem, jehož prodejem by nejspíš vydělala obrovskou spoustu peněz a místo psaní by si užívala luxusu na tropickém ostrově. V roce 1998 se Smithová z vážných osobních důvodů stáhla z veřejného i literárního života. Naštěstí se vše vyřešilo a L. Smithová v roce 2008 oslavila trimfální návrat s novými díly Upířích deníků.

Upíří-deníky-2x16-Cz.3gp | Ulož.to

Texty písní a překlady, které se zde náchází, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně k vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah. Copyright 2020 všechna práva vyhrazena Rss, O projektu, Podmímky užití, Kontakt

  1. Ohnivý kuře 74 http
  2. Upíří deníky – epizoda 2×16 – Návštěva | SerialZone.cz
  3. Kniha Upíří deníky - 17. - Vykoupení - Trh knih - můj antikvariát online
  4. Mládí v trapu [CZ dabing, 2003].avi online ke zhlédnutí a stažení | Datoid.cz

Playlist - Soundtrack - Upíří deníky - 2 série 16 díl Návštěva | KaraokeTexty.cz

Katherine si jde do sklepa pro krev a uvidí, že se dýka z Elijahova těla vytahuje. Najednou ji někdo probodne. Začne znovu vytahovat dýku a Damon neviditelnou postavu upálí. Byl to Luka. Matt políbí Caroline, která mu v Mystic Grill zazpívala písničku. Katherine řekne Damonovi, že ho se Stefanem chtějí Isobel a John z Elenina života. Nabídli jí dohodu. Buď pomůže zabít Klause, nebo John zabije Stefana. Eleně nevadí, že Bonnie chodí s Jeremym. Jonas přijde do Mystic Grill pro Elenu. Matta při ochraně Caroline pořeže rozbitou lahví. Caroline mu dá svou krev. Jonas si myslí, že útočí na Elenu, ale je to Katherine, jež napadlo se prohodit, a která Jonase zabije. Bonnie se k němu nakloní a Jonas ji chytne. V tu chvíli, jí vrátí moc a ještě něco dalšího; chce, aby zabila Klause. Caroline řekne Mattovi, že je upír. Isobel navštíví Elenu. Epiphany (Angel Taylor) Elena, Caroline a Bonnie se připravují na večer. I'll Take the Bullet (S. O. Stereo) Elena, Caroline, Bonnie a Jenna vchází do Grillu.

Pro vaši lepší zábavu jsme připravili zcela nové fotogalerie X Zavřít Vyhledat: NAHRÁT OBSAH Přihlásit / Registrovat Videa Fotogalerie Auto videa Online radia Úvod > Videa > Trailery, Filmy, Seriály > Upíří deníky 4x16 Upíří deníky 4x16 < Zobrazit všechny videa v kategorii Trailery, Filmy, Seriály Kategorie: Trailery, Filmy, Seriály Tagy: upíří deníky +188 | 51 508 x Autor: Přidáno: 2. 4.

Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari. Hledat video, audio, obrázky a další soubory Nahrát soubory Zpět Menu Stahovat rychle Darovat kredit Můj účet Přihlásit Registrovat Česky Slovensky English Polski Tmavý / Světlý režim Jste starší 18 let? Ano, jsem Ne, nejsem +7 Rozlišení 600x480 Čas 39:10 Velikost 129 MB Stáhnout rychle za kredit 2 minuty - 0, 38 Kč Stáhnout pomalu zdarma 14 minut - 0 Kč Probíhá stahování souboru Zavřít reklamní sdělení reklamní sdělení Rychlé stažení 2 min. FREE stažení 14 min. Stáhnout rychle Cena stažení za méně než 1 Kč * Oblíbené Sdílet Parametry Nahlásit Zobrazit/skrýt více obsahu Komentáře Pro možnost komentovat se musíte nejprve přihlásit. Pokud nemáte jméno a heslo, registrujte se. Žádné komentáře k zobrazení reklamní sdělení

  1. Upiri deniky 3x11
  2. Sněženky a machři po 25 letech herci
  3. Pacific rim: povstání online cz gratis
  4. Castle na zabití herci letra
  5. O2 odstoupení od smlouvy
Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 10, 2020, 8:03 am