Dedictví Aneb Kurvahosigutntag

  1. Dedictvi aneb kurvahosigutntag cely film cz

Popis: Bohuš je rázovitý vesnický chlapík, který žije sám v rozpadající se chalupě. Pracuje jako dřevař, většinu času však se svými kumpány tráví popíjením slivovice a zahálčivým povalováním v trávě. Jeho poklidný a vcelku spokojený život se změní v okamžiku, kdy se objeví elegantní advokát Ulrich, který překvapenému Bohušovi oznámí, že zdědil obrovský majetek. Zobrazit více zdroj:

Dedictvi aneb kurvahosigutntag cely film cz

  1. Vkladový bankomat cs.cmu.edu
  2. Interní úložiště je zaplněné
  3. Léčba snížené funkce štítné žlázy | uLékaře.cz
  4. Dědictví Aneb Kurvahošigutentag, Sleduj filmy online zdarma na SledujuFilmy.cz

Kupa legendárních hlášek, nekompromisní humor, výborní herci a žádná pražská verbež. Takhle se v našich poměrech dělá KULTOVNÍ FILM!!! *** Věděli jste, že: Ve scéně, kdy Bohuš s Irenkou nakupují v obchodě nové oblečení, můžete v zrcadle zahlédnout celý natáčecí štáb. *** (18. 2007) Deimos DVD/// Obszení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +legendární hlášky, spousta vtipu a zábavy -poslední třetina není již tak zábavná/// Vždy jsem viděl z tohoto filmu tu prostřední část, ale nikdy jsem ho neviděl celý. Až teď. A mohu jedině potvrdit, že je to film kultovní. Asi nejzajímavější je, že jsem moře těch hlášek slyšel ze svého okolí a aniž bych věděl od kud pochází, tak jsem si na ně zvykl a začal je taky užívat. To, že jejich původ patří tomuto filmu je docela dobré překvapení. Ono totiž se na ten film potom díváte jinak. Jen škoda, že v poslední třetině filmu dochází dech a není už tak vtipný a zábavný. Přesto mu dám plný počet. /// Celkem 88%/// (26. 10. 2007) kulyk Exaltovaná feministická babča vypustila další rádoby trefnou kritiku naší národní povahy.

A můžeme se dozvědět, že občan Česka by chtěl mít prachy, moc, chlast a velké péro. A je pro to ochoten i leccos udělat. Jak překvapivé. Polívka v parodování sama sebe dosáhl mistrovství, to musím uznat, ostatně podobně jako Donutil. Je snad i škoda plýtvat časem příšerných osobností, avšak solidních herců, na takovéto projekty. Někdy mě i popadne dojem, jestli my si těmi,, nastavenými zrcadly" v podobě Homolků, fialek, sluncí a sušených trav onu realitu uprděných knedlíků sami nenastavujeme? Ale jinak - držku mi to párkrát zkroutilo i do úsměvu, to bych zase lhal. (12. 6. 2012) - Za účinkování Šárky Vojtkové může v podstatě jeden brněnský fotograf, Jeff Kratochvíl. Od 15 let mu dělala modelku, fotili reklamní kampaně, třeba na Starobrno, TopTopic nebo automaty Stardust. Doporučil ji na konkurs k filmu, protože byl dvorním fotografem Bolka Polívky a jeho tehdejší manželky Chantal Poullain. [Zdroj: Aha! ] ( hippyman) Ve scéně, kdy Bohušovi ( Bolek Polívka) pracovníci instalují satelit, v televizi běží seriál Columbo (od r. 1971), konkrétně epizoda Odpočívejte v pokoji, paní Columbová (1990).

Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 22, 2020, 11:27 am