Můj Miláček Brouk

Volkswagen Beetle je lidový vůz vyráběný od roku 1938 a zároveň jedno z nejprodávanějších aut historie (spolu s Fordem T, Toyotou Corolla a VW Golfem). Původně se jmenoval Typ 1, název Brouk vznikl jako lidová přezdívka a až později (od roku 1967) se začal používat jako oficiální název modelu. V roce 1998 představil Volkswagen nástupce – New Beetle. Roku 2011 byla představena nová generace, která nese původní označení Beetle (beze slova "new"). VW Type 12 (Zundapp) - první prototyp Brouka V roce 1931 začali Ferdinand Porsche ve spolupráci s firmou Zündapp vyvíjet "auto pro každého" a bylo poprvé použito slovo Volkswagen (v překladu "lidový vůz"). Porsche preferoval plochý vzduchem chlazený čtyřválcový motor (který nakonec zvítězil), Zündapp byl pro vodou chlazený pětiválec. V roce 1932 byly hotové první tři prototypy. Všechny kusy se však zničily během války. V roce 1933 Adolf Hitler finálně schválil Porscheho návrh Volks-Wagenu ("lidového vozu"), jednoduchého vozidla, schopného přepravit dva dospělé a tři děti rychlostí 100 km/h.

Můj miláček brock lesnar

Popisek Hodnocení Trailery Foto Obsazení Role režie se zhostí pro tento snímek Robert Stevenson. Zhlédněte video k Můj miláček Brouk online přímo v prohlížeči na službě prehrajto. The Love Bug - to je originální název tohoto snímku. Data k filmu si lze zhlédnot online nebo uložit k sobě do počítače. Premiéra filmu v roce 1968 vzbudila pozdvižení. Tento snímek nabízí celých 108 minut, kdy se nebudete nudit. Hodnocení 6. 5 bodů na IMDB ukazuje na průměrný film. V titulkách najdete jména jako Dean Jones nebo Michele Lee. Videosoubor můžete také stáhnout odkazem na hellspy. Režie: Robert Stevenson Herecké obsazení: Dean Jones, Michele Lee, Buddy Hackett, Joe Flynn, Benson Fong, Andy Granatelli, David Tomlinson, Barry Kelley, Iris Adrian, Joe E. Ross, Ned Glass, Robert Foulk, Gil Lamb, Gary Owens, Chick Hearn, Pedro Gonzalez Gonzalez, Dale Van Sickel, Regis Parton, Regina Parton

Hledat video, audio, obrázky a další soubory Nahrát soubory Zpět Menu Stahovat rychle Darovat kredit Můj účet Přihlásit Registrovat Česky Slovensky English Polski Tmavý / Světlý režim Jste starší 18 let? Ano, jsem Ne, nejsem Vše Video Obrázky Archivy Audio Dokumenty Buď svá Machr Zobrazit seznam Řazení: Relevance Nejnovější Hodnocení Od největšího Od nejmenšího Zapamatovat filtry reklamní sdělení

Volkswagen Brouk | Oficiální klub příznivců značky Volkswagen - Volkswagenclub

Hlavní roli pod přezdívkou "Herbie" ztvárnil například v Můj miláček Brouk (Love Bug, 1968), nebo Můj auťák Brouk (Herbie: Fully Loaded, 2005). Původní model Beetle je nejdéle vyráběný vůz Volkswagenu a drží světový rekord v počtu vyrobených kusů bez faceliftu. V různých zemích nesl Brouk různá jména, většinou šlo o překlad slova "brouk. " Ukázky: Volkswagen Sedan, Pichirilo (Ekvádor), Coccinelle ("beruška" v Belgii), Peta ("želva" v Bolívii) Folcika (Bosna a Hercegovina), Fusca (Brazílie), Weevil (Kanada), Escarabat (Katalánsko), Moncho nebo Escarabajo (Chile), Bhyagute Car ("Žabí auto" v Nepálu), Cepillo ("kartáč" v Dominikánské republice), Coccinelle ("beruška" ve Francii), Garbus ("hrbáč" v Polsku). Rozšířený seznam naleznete níže. Reklamní kampaně pro Brouka byly v mnoha směrech revoluční a změnily celkový pohled na inzerci velkých firem. Jako první svého druhu si dělaly srandu samy ze sebe - z velikosti Brouka, z neměnného designu, z nízkých prodejů v prvních letech apod. Tento všeobecný nadhled je jeden z důvodů, proč se stal Brouk tak úšpěšným a mnoho dalších firem šlo později ve stopách Volkswagenu.

Pro vaši lepší zábavu jsme připravili zcela nové fotogalerie X Zavřít Vyhledat: NAHRÁT OBSAH Přihlásit / Registrovat Videa Fotogalerie Auto videa Online radia Úvod > Videa > Trailery, Filmy, Seriály > můj autak brouk můj autak brouk < Zobrazit všechny videa v kategorii Trailery, Filmy, Seriály Kategorie: Trailery, Filmy, Seriály Tagy: muj autak brouk +51 | 21 721 x Autor: Přidáno: 10. 4. 2015 Zobrazit dalších 19 videí E-mail příjemce: E-mail odesílatele: Jméno příjemce: Text vzkazu: Popis: muj autak brouk Nahlásit obsah Přidat do oblíbených Vložit kód: Související videa 00:35 hustej brouk Autor: paulpaulcocx 2 463x +2 01:37:16 Můj auťák Brouk 2005... Autor: neznami1234 1 826x +2 02:30 to je ale makačka Autor: paulpaulcocx 2 297x +2 01:02 Krátký život brouka Autor: Lenus 4 977x +1 Zobrazit další videa › 42 779 Celkový počet videí 208 341 Celkový počet fotek 138 743 Registrovaných uživatelů? Počet fanoušků Zkouknito - Cool Videos © 2017 Zkouknito, s. r. o. Základní informace › O nás › Podmínky a zásady › Technická podpora › Mobilní verze › Reklama a inzerce › Kontakt › Soukromí Seznam videí › Nejoblíbenější videa › Nejsledovanější videa › Nejnovější videa › Zábavní videa › Autoweb › TOP autoři Seznam fotogalerií › Nejoblíbenější fotogalerie › Nejsledovanější fotogalerie › Nejnovější fotogalerie Přepnout na mobilní verzi Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Můj auťák Brouk, Sleduj filmy online zdarma na SledujuFilmy.cz

  • Můj miláček cizopasník - Blanka Svobodová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
  • Můj miláček Brouk (1968) | FILMTORO
  • Volkswagen Brouk | Oficiální klub příznivců značky Volkswagen - Volkswagenclub
  • Zbohatni nebo chcípni online cz

Autorem designu Brouka je Erwin Komenda, Porscheho šéfdesigner. Výroba oficiálně začala roku 1938, ale kvůli válce byly výrobní linky zabrány pro výrobu vojenských vozidel. Civilní VW tak přišly na řadu až po válce. Dr. Ferdinand Porsche vedle Porsche Type 356 a VW Type 60 ("před-finální" Brouk) První prototyp byl označován jako Type 12 (Zundapp). Další série prototypů (Type 32) byla postavena v roce 1933 společností NSU. Roku 1935 byl hotový první Typ 60 ("před-finální" Brouk) a ve stejném roce začalo jeho testování. Do začátku války v roce 1939 se stihlo vyrobit pouze pár kusů. Během války vznikly modely Kübelwagen a Schwimmwagen, stavěné na podvozku prvních Brouků. Také vznikaly různé "oficírské, " terénní a užitkové verze (například varianta pick-up, která však sloužila jen pro poštovní, ambulantní a interní záležitosti v továrně Volkswagen). Díky jednoduchosti návrhu slavily tyto vozidla během války úspěchy. Pro dělníky z továrny VW bylo v roce 1938 založeno město Stadt des KdF-Wagens bei Fallersleben, jež bylo po válce přejmenováno na Wolfsburg.

H2o: stačí přidat vodu
June 30, 2020, 3:29 pm