Lidl Otevírací Doba Velikonoce 2019

Menší prodejny se mohou rozhodnout, zda nechají na Velikonoční pondělí otevřeno, či nikoliv. Otevřené ze zákona také zůstávají lékárny a další prodejny v nemocnicích, na letištích, nádražích a čerpacích stanicích. Které supermarkety a hypermarkety budou na Velikonoční pondělí 13. dubna zavřené, a které otevřené? Penny, Lidl, Kaufland, Globus Všechny tyto obchody mají v Česku prodejny větší než 200 m², a proto budou na Velikonoční pondělí zavřené. Pokud tedy budete chtít v Penny, Lidlu, Kauflandu nebo Globusu nakoupit, pro zboží se vydejte v pátek (kdy budou prodejny běžně otevřené) nebo o víkendu. Billa Uzavřené zůstanou také všechny prodejny Billa. Výjimku budou v souladu se zákonem tvořit pouze prodejny Billa na Letišti Václava Havla, na Hlavním nádraží v Praze a na všech partnerských čerpacích stanicích Shell. Tesco Prodejny Tesco supermarket a Tesco hypermarket zůstanou na Velikonoční pondělí zavřené. Výjimku tvoří menší prodejny Tesco Expres, které budou celý den otevřené podle standardní otevírací doby.

Lidl otevírací doba na velikonoce 2019

Albert Většina obchodů Albert překračuje plochu 200 m², a bude proto uzavřená. Existují ale i menší prodejny Albert, které zůstanou otevřené a nakoupíte v nich i 13. dubna. Hruška, Coop Také obchody jako Coop nebo Hruška mají své větší a menší prodejny. Ty, které přesahují povolený limit, budou v pondělí zavřené. Vybrané menší prodejny ale zůstanou běžně otevřené. Zavřené zůstanou také ostatní velké obchody, včetně těch v obchodních centrech Na Velikonoční pondělí nenakoupíte ani v hobby marketech nebo prodejnách s nábytkem, jako jsou Baumax, OBI, Hornbach, Ikea, Jysk a další – všechny překračují povolený limit. Stejně tak je tomu u dalších obchodů, které budou zavřené. Jedná se například o elektra, prodejny se sportovními potřebami apod. A jak je to s obchodními centry? Záleží na jednotlivých prodejnách, zda se vejdou do limitu. Většina obchodních center proto zůstává otevřená, uvnitř jsou zavřené jen prodejny s plochou nad 200 m² (včetně supermarketů nebo hypermarketů). Záchrana v podobě online supermarketů Podle standardní otevírací doby pojedou i některé online supermarkety.

Blíží se oslavy spojené s příchodem nového roku a s nimi také státní svátek. Mnozí stále tápou v tom, při kterých svátcích mají mít obchody s plochou nad 200 metrů čtverečních zavřeno, jejich otevírací dobu totiž reguluje zákon. Hned na 1. 1. připadá Den obnovy samostatného českého státu, během tohoto státního svátku budou mít obchody s plochou nad 200 metrů čtverečních zavřeno. Silvestr je ale zcela normálním dnem, který zákon nereguluje. I tak mnozí prodejci svou otevírací dobu upravují. Například prodejny Albert s plochou nad 200 metrů budou 31. 12. otevřené od 7:00, zavírat pak budou v 18:00. Prodejny Billa budou 31. otevřeny od 7:00, jejich dveře se pak zavřou v 17:00. Hypermarkety řetězce Globus budou v úterý otevřené od 8:00 a zavírají v 18:00, čerpací stanice a myčky budou otevřeny od 6:30 do 18:00. Prodejny společnosti Kaufland otevřou 31. v 7:00 a uzavřou se už v 18:00. V úterý 31. budou mít prodejny společnosti Lidl také omezenou otevírací dobu, otevřou se v 7:00 a zavřou v 17:00.

Otevírací doba o Velikonocích 2019 | Zajímavosti | AkcniCeny.cz

  • Otevírací doba o Velikonocích - kdy bude otevřeno a kdy zavřeno v obchodech | Pro ženy | Blesk.cz
  • Lidl otevírací doba velikonoce 2019 3
  • Lidl velikonoční otevírací doba 2019
  • Prci prci prcičky 2 online cz
  • Decko cz velikonoce
  • Otevírací doba PALLADIUM během Velikonoc | PALLADIUM Praha
  • Sport uherský brod kit

V Norsku se na Velikonoce tradičně vyprávějí detektivní příběhy, ve kterých se řeší nejrůznější vraždy. Na Zelený čtvrtek můžete vyrazit také na zelené pivo. Kde še čepuje, se dočtete ZDE >>> Recepty na mazanec, beránka i tipy na to, jak na Velikonoce obarvit vajíčka se dočtete ZDE >>>

Převody jednotek délky příklady
June 7, 2020, 9:20 am