Přepadení 2 Temné Území

Muž, který pořádně rozhoupal bitevní loď v Přepadení v Pacifiku se teď řítí do boje jako lokomotiva! Steven Seagal se vrací jako bývalý člen SEAL Casey Ryback v explozivním snímku Přepadení 2: Temné území v režii Geoffa Murphyho... Čítaj viac Odporúčané tituly a kolekcie Viac o titule Muž, který pořádně rozhoupal bitevní loď v Přepadení v Pacifiku se teď řítí do boje jako lokomotiva! Steven Seagal se vrací jako bývalý člen SEAL Casey Ryback v explozivním snímku Přepadení 2: Temné území v režii Geoffa Murphyho (The Quiet Earth, Freejack). Špičkový expert na elektroniku (Eric Bogosian) se zmocnil luxusního vlaku Grand Continental, aby ho přetvořil v pojízdnou základnu pro válečný satelit. Ryback se ale jako jediný vyhne zajetí. Z vlaku se stává bojiště, satelit je zaměřený na cíl a na Grand Continental se v protisměru řítí nákladní vlak převážející benzin. Dokáže Ryback zhatit plány zločinců? Kdo chce znát odpověď, musí nastoupit! Čítaj viac Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Přepadení 2: Temné území — Česká televize

54 Přepadení 2: Temné území 100 20 35552 Under Siege 2: Dark Territory USA 1995 Akční filmy Přepadení Špičkový expert Travis Dane byl docela loajálním Američanem, dokud mu nechtěli zlikvidovat projekt na jeho nejmilejší hračku – útočný válečný satelit. A miliarda za to, že se nebude strefovat do podzemního nukleárního reaktoru Pentagonu a totálně nezničí Washington D. C., není přece zas až tak moc? Na oběžné dráze krouží Travisem ovládaný válečný satelit a kdesi hluboko pod ním uhání po kolejích napříč Coloradem unesený vlak, elegantní souprava Grand Continentalu, ve které si Travis a jeho dobře motivovaný tým vybudovali řídící počítačové centrum svého megaútoku. A právě teď, kdy se expres vřítil do hluché enklávy "temného území", je Casey Ryback opět tím jediným mužem, kdo může gangstery zastavit. Je součástí série Přepadení. Přepadení 2: Temné území patří k nejkrvavějším filmům všech dob, uvidíte v něm celkem 65 mrtvých. Hrají: Steven Seagal, Eric Bogosian, Katherine Heigl, Patrick Kilpatrick, Scott Sowers, Andy Romano, Sandra Taylor Režie: Geoff Murphy Délka: 100 minut Premiéra v kinech: 16.

Špičkový konstruktér a počítačový vědec Travis Dane byl docela loajálním Američanem, dokud odpovědní lidé z vedení NASA nechtěli zrušit "jeho nejmilejší hračku" – projekt na útočný válečný satelit. To jej přivedlo k rozhodnutí, že nebezpečnou strategickou zbraň tajně podřídí pouze vlastní kontrole. Aby si přitom zajistil naprostou svobodu, finguje vlastní smrtí končící autonehodu. Bohužel tato skutečnost vychází najevo až příliš pozdě. Když Dane požaduje miliardu dolarů za to, že neodstřelí podzemní nukleární reaktor Pentagonu a tak totálně nezničí Washington D. C., nastává ve vojenských kruzích i mezi politiky zcela neskrývané zděšení. Na oběžné dráze krouží Danem ovládaný válečný satelit a kdesi hluboko pod ním jede po kolejích napříč Coloradem unesený vlak, elegantní souprava Grand Continentalu. V něm si tým teroristů vybudovala počítačové centrum, z něhož řídí akci. Zatímco armáda se pokouší nalézt způsob, jak hrozící útok překazit, v plánu Danea existuje slabé místo, o němž "nikdo" neví.

- je citát Louise Pasteura. ( Lateef) Aikido technika, která je ve filmu dvakrát (nejprve Sárou a na konci Bobbym) názorně předvedena, se nazývá Nikkyo. Postavu Travisa Danea si mohli zahrať herci Julian Sands alebo Jeff Goldblum. ( Seag)

Obsah filmu Přepadení 2: Temné území Špičkový expert Travis Dane byl docela loajálním Američanem, dokud mu nechtěli zlikvidovat projekt na jeho nejmilejší hračku - útočný válečný satelit A miliarda za to, že se nebude strefovat do podzemního nukleárního reaktoru Pentagonu a totálně nezničí Washington D. C., není přece zas až tak moc? Na oběžné dráze krouží Travisem ovládaný válečný satelit a kdesi hluboko pod ním uhání po kolejích napříč Coloradem unesený vlak, elegantní souprava Grand Continentalu, ve které si Travis a jeho dobře motivovaný tým vybudovali řídící počítačové centrum svého megaútoku. A právě teď, kdy se expres vřítil do hluché enklávy "temného území", je... TIP: Nastavení pořadí obsazení si můžete nastavit zde >> Nejnovější komentáře k filmu Hodnocení: 7 / 10 Přidáno: 28. 2. 2018 Takhle už to ve filmu chodí... Něco má úspěch, tak proč z toho ještě něco nevyždímat. No. Nejúspěšnějším filmem Stevena Seagala bylo v Přepadení v pacifiku. Není tedy nic snazšího, než natočit pokračování.

 • Bára štěpánová oči
 • Kdy se narodil karel čtvrtý 2
 • Přepadení 2: Temné území / Under Siege 2: Dark Territory (1995) | ČSFD.cz
 • Wüstenrot pojištovna, a.s. | Srovnejto.cz ©
 • Nela Boudová: Nemohu si dovolit být pasivní matkou - iDNES.cz
 • Přepadení 2 teen území
 • Sedm online cz
 • Plíseň na nehtu
 • Růže pro algernon rozbor
 • Čt4 sport live tv
 • Tisk a vazba závěrečných prací :: Nakladatelství UTB
 • Přepadení 2: Temné území (1995) - Obsazení - herci a tvůrci - FDb.cz

Přepadení 2: Temné území / Under Siege 2: Dark Territory (1995) | ČSFD.cz

Jste na stránce filmu Přepadení 2: Temné území. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Přepadení 2: Temné území myslíte! K 23. květnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26194 uživatelů. Děkujeme! Napište komentář Steven Seagal se vrátil do své role Caseye Rybacka, jemuž osud dopřál vyjet si vlakem se svoji neteří Sarah. Jenomže to by nebylo, aby se tu neobjevili také teroristé ovládající tajný válečný satelit. A tak tu kromě Rybacka máme také i celý ambsábl z Pentagonu. Další akční snímek ze série ´Sám proti všem´ i když zde opět v uvozovkách. Rybackovi s vůlí sobě vlastní pomáhá ukecaný, ale vcelku schopný vlakový poslíček. Film je povedený i když na svou dobu vzniku už tématicky omšelý. Veškeré dějové předvídatelnosti se tvůrcům nepodařilo zbavit a tak při sledování Rybackovo počínání lze takřka uzavírat sázky co následně udělá a co ne.

Tentokráte na kolejích. Konkrétně ve vlaku. A opět se dostane do lednice, tentokrát dobrovolně. CITÁT - Tak, jsem zase v tom.......... Nebezpečná zbraň v rukách teroristů je tentokráte družice, která umí vyvolat umělé zemětřesení. Ale Casey Ryback začne zase škodit. Jeho cesta je dlouhá tak jako je dlouhý tento vlak. CITÁT - Kdo je, Casey, kurva Ryback!!!???........... Finální souboj je perfektní. Dopadl..... no jak asi. Je to kurva Ryback, nejlepší je v kuchyni. Hudbu k filmu tentokrát dělal Basil Poledouris a je prostě akční. (31. 3. 2011) Bauer Vzhledem k tomu jak bylo úspěšné Přepadení v pacifiku, tak byla jen otázka času kdy vznikne pokračování! Tento film u mně předčil i vynikajcí jednič akčnější, vtipnější, dobrý efekty a především výborný Steven jsou ty časy kdy hrál v takovýchto víc v tomto filmu, má docela solidní zásobu hlášek, které člověka dokaží i edovaní filmu jsem si doslova užil protože to má rychlý spád a ani na chvíli nenudí. (13. 2006) Photo © Warner Bros. Pictures Steven Seagal - Rčení Travise Danea - "Štěstí přeje připraveným! "

Casey Ryback: "Jen pár věcí. " Bobby Sachs: "Má kliku že je holka protože já taky umím zápasit. " / David Trilling: "Kvůli tomu to všechno? " Travis Dane: "No víš, unesl jsem vlak a předstíral smrt jen proto, abych zjistil koho šukáš. " / Travis Dane: "Kdo je Cassey kurva Ryback? " / Penn: (Mluví na Rybackovu neteř. ) "Nikdy jsem se nikoho nebál, ale ten tvůj strejda mě přímo děsí! " / (Zabije vojáka. ) Casey Ryback: "Zemřel pro kozy. " - Akční klasika 100%. "Kdo je kur*a Casey Ryback? " Akční nonstop jízda, která pobaví a nijak diváka nevykrádá.

Někoho zastřelili. Kde? Tady! 56% WTF?! kdejaká píčovina je tu kupodivu v červený a tahle akční klasika a vrchol Stevena Seagala tu je skoro v průměru? No, že mě to nepřekvapuje... Choďte dál čumět na artový sračky a super čuráky v super kostýmech děcka a pořádný filmy nechte dospělým. Myslím si, že ze mě určitě nemluví zaujatost, moje láska do vláčků a totální dobový nadšení z Caseyho Kurva Rybacka (měl jsem obrovskej plakát z tímhle filmem v pokojíčku) podle mě je tohle bez ohledu na to bezchybnej nářez kterej pokračuje tam kde předchozí přepadení skončilo. Akorát je Seagal ještě údernější, neohroženější a nezničitelnější. Jako ryba ve vodě se cejtí ve vlaku i na skále. Přibyla akce, přibyli drsný likvidace padouchů všechno dokreslují potom parádní exteriéry skalistých hor a famózně padnoucí soundtrack mistra Poledourise. Záporácká dvojka Penn a Dane opět správně ujetá. Jenom ty občasný nepovedený zadní projekce to trošku kazí, ale to je detail. Závěrečná srážka je podle mě z hlediska efektů v pořádku, samozřejmě obsahuje fyzikální nesmysly, ale koho to sere, podle mě je to ok a nevím co se na tom komu nezdá.

1. 2014 Rozhodně slušný akční béčko, líbil se mi víc než první díl. Seagal na začátku netočil až takový blbosti jak jsem si vždycky myslel. Bitky slušný, ale pořád jsem v jeho filmografii nenašel nic co by mě posadilo na zadek, možná až na Glimmer mana který je výborný thriller. Hodnocení: 6 / 10 Přidáno: 26. 2013 Oba díly jsem teď viděl po dlouhé době, a zatímco Pacifik mě nenadchl, tohle bylo chvílemi i docela napínavé. Akce mohla být stejně jako u 1 propracovanější; zde jsem si víc všiml hudby, která sice v některých scénách nemusela být vůbec (vlak vyjíždí z nádraží), ale v jiných docela korespondovala s obrazem. Přidáno: 3. 2013 Pokračování filmu Přepadení se opět vydařilo tentokrát bude voják bojovat z bandou teroristů ve vlaku. Opět skvělé bojové a akční scény. Přidáno: 9. 2011 Síce prvý diel má lepšie hodnotenie, ale mňe sa viac páči tento druhý diel. Casey Ryback je výborným kuchárom a akčné scény v dvojke, boli lepšie, než z prvého dielu. Dávam 10 z 10. Hodnocení: 5 / 10 Přidáno: 18.

Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 11, 2020, 10:03 pm