Kočičí Kavárna Praha

 1. Kavárna

Těšit se můžete na: čerstvé snídaně nové a vylepšené menu nové produkty na eshopu Kavárny Kočičí Praha vylepšené prostory pro odpočinek věrnostní program pro zákazníky čtivý a zajímavý blog … mnoho dalšího! Zajímá vás víc? Sledujte náš Facebook, kam budeme pravidelně vkládat informace o budování nové kavárny! Kdy naposledy otevřeme v Karlíně? V Karlíně budeme do konce listopadu 2019 a úplně naposledy otevřeme na pár hodin 1. 12. 2019. Přijďte se rozloučit s naší karlínskou kavárnou a přijďte nám popřát štěstí na stěhování a na přípravy nového relaxačního království plného koček! Na poslední den se můžete těšit na skvělé dorty od Dortíkovo, Lemon cake bakery či na mini dortíky od našeho oblíbeného Cukráře Tomáše! Chcete přijít přímo na poslední den? Podívejte se na událost na Facebooku nebo si udělejte rezervaci:

Kavárna

 1. V zajetí démonů 2 - Kino Art
 2. Reportáž psaná na oprátce film
 3. Kavárna pražírna
 4. Pošta český krumlov za nádražím
 5. EFKO.cz » IGRÁČEK Hasičské auto s hasičem
 6. Kocici kavarna praha
 7. Kočičí kavárna prada bags
 8. Civilizace stolní hra

Jeden ze zákazníků doporučil ve své recenzi Kavárnu Kočičí jako ideální místo na rande. Originální CatCafePrague v centru města Poměrně originální podnik najdete v Novém městě v ulici Gorazdova. Neplatíte zde za jídlo a pití, ale za čas, který zde strávíte. Můžete si zahrát různé společenské hry a do toho se pomazlit s kočičkami. Spíš než o kavárnu jde tedy o společenský klub. Zákazníci zde oceňují útulné prostředí, ve kterém se zkrátka cítíte jako doma. CatCafePrague udělili v průměru 4, 3 hvězdičky. U kočičích tlapek v Kladně O tom, že kočičí kavárny jsou opravdu trendy, svědčí to, že jednu z nich najdete i v, a to na náměstí starosty Pavla. Rodinná kavárna U kočičích tlapek si od návštěvníků vysloužila 4, 8 hvězdičky. Na Facebooku si pouze někteří návštěvníci stěžovali na malé děti, které se ke kočkám nechovali vhodně, jiná maminka naopak napsala, že jedna z kočiček sekla po jejím dítěti. Proto níže přinášíme přehled toho, co byste měli vědět, než vstoupíte do kočičí kavárny. Jak se chovat ke kočce?

Koledujete si o škrábanec. Felinoterapie O tom, že kontakt s kočkou může být léčivý, nás přesvědčuje takzvaná felinoterapie. Podobně jako canisterapie, při které jsou využívání psi, se jedná o léčbu somatických a psychických poruch prostřednictvím kontaktu se zvířetem. Pro felinoterapii je vhodná taková kočka, která je zvyklá na kontakt s cizími lidmi a takovýto kontakt je jí příjemný. Měla by mít klidnou a vyrovnanou povahu a neměla by jí vadit změna teritoria. O tom, která plemena koček jsou pro felinoterapii nejvhodnější, se mezi chovateli vedou spory. V praxi se při felinoterapii můžeme setkat s těmito druhy koček: perská kočka, bengálská kočka, britská krátkosrstá kočka, ragdoll, mainská mývalí kočka, norská lesní kočka, siamská kočka, orientální krátkosrstá kočka, sibiřská kočka nebo něvská maškaráda.

Sledujte signály jejího těla Kterýkoliv chovatel koček vám potvrdí, že každá kočka má svoji osobnost. Některé jsou přátelské, jiné si s cizími lidmi nerozumí. Takové pochopitelně v kavárnách nenajdete, přesto mějte na paměti, že i kamarádská kočička občas potřebuje svoji chvilku klidu. Úplně ideální je kočku nechat, aby k vám přišla sama a seznámila se rychlostí, jakou potřebuje. Pokud kočka nespí, můžete samozřejmě zkusit, jak reaguje na hračku. Nejeví-li zájem, zbytečně ji neotravujte. Podobně jako my toho sdělujeme hodně v neverbální komunikaci, vyplatí se sledovat signály kočičího těla. Je to poměrně jednoduché, pokud je kočka uvolněná nebo vyloženě spokojená, zaujímá vsedě vzpřímenou pozici, leží v klubíčku, s packami pod sebou, pokud leží na boku či na zádech je vyloženě šťastná. Je-li kočka naštvaná nebo se bojí, obvykle to poznáme podle nakrčeného těla, rozšířených zorniček nebo zuřivého mrskání ocasem. V takovém případě na kočku nesahejte, obzvláště ne pokud kočka nemá kam utéct.

Recenzováno: 4. března 2020 Kavárnu jsme si vyhledali na internetu - dle recenzí zvítězila tato na Smíchově. Těšíli jsme se na místní kočičky, které nás zaujali svou krásou, kočky se zde chovají spokojeně a to je pro mě nejdůležitější, každá kočička si zde může najít svoje místečko k... Více Datum návštěvy: leden 2020 Užitečné? Recenzováno: 13. ledna 2020 prostřednictvím mobilu Krásné útulné prostředí, kočičáci vymazleni a vycesani, kava i dezerty moc dobré. Jako bonus pak milá obsluha. Určitě se tu ještě někdy stavíme! Datum návštěvy: leden 2020 Užitečné? Recenzováno: 1. ledna 2020 Byla jsem zde s vnukem, který má kočky rád, kdysi měli doma dokonce dvě. Bohužel už byly hodně staré 15 a 16 let, tak postupně "odešly" a tatínek už jim novou kočičku nedovolil. V současné době mají tři králíčky, ale není to ono. Datum návštěvy: červen 2019 Užitečné? Recenzováno: 25. prosince 2019 Moc příjemná kavárna, hezká prostor, příjemní lidí a krásné kočičky jako bonus. Ceny vyšší, ale bereme to jako příspěvek na kočičky.

Chtěly jsme otevřít první kočičí kavárnu v Brně. To jsme bohužel nestihly, ale co na tom záleží. Vytvořily jsme pro vás pohodový prostor, kam budete chodit rádi relaxovat, oddechnout si od starostí všedních dnů a popovídat si s přáteli. A aby té pohody nebylo málo, tak si užijete společnost kočičích mazlíčků, které si zamilujete, a oni vás. V klidném a příjemném prostředí si budete moci vychutnat kávu či něco silnějšího, ochutnat nějaký ten dezert, dopřát si palačinku, panini nebo domácí limonádu, sklenku kvalitního vínka či si "obalit nervy" domácím zákuskem. Čeká vás posezení v přátelském prostředí naší kavárny, v případě pěkného počasí můžete zvolit naši útulnou zahrádku v atriu kláštera, kde sídlíme, ač v centru města, tak obklopeni zelení. Je to už dávno, co jste byli malí? O to líp. Určitě se rádi vrátíte do dětství a zavzpomínáte si na pohádky a příběhy, které se vám vryly do paměti. Naše kočky nejsou jen tak ledajaké, jsou to kočky pohádkové. Elegantní kocour Modroočko, který se diví, že jeho miska na mléko nedorůstá, lenivý kocour, který na jméno Snížek slyší a kamarádí se i s myší, tlusťoch Garfield, jenž má ze všeho nejradši lasagne a spánek, a kocour Sylvester, který Tweetyho stejně nikdy nedohoní.

Tyto pohádkové hrdiny u nás potkáte. Pomazlete se s nimi a třeba si o nich i nějaký ten příběh přečtete. A budete se cítit hned, jako kdyby vám bylo znovu pět… Naším snem je vytvořit vaši oblíbenou kavárnu – místo, kam se budete rádi vracet.

 1. Nejoblíbenější filmy 2018 2019
 2. Tipsport kurzy dnes
 3. Makro černý most personální oddělení
Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
June 29, 2020, 4:22 pm