Na Půl Cesty

Po měsíci plutí prázdným a neznámým prostorem se flotila zastavila na okrajích prvního hvězdného systému. Flotila se skládala se z vlajkové lodě LSI Stellar. Přes čtyřicet kilometrů dlouhá loď vybavená předním kanónem schopným roztříštit planetu na tisíce kousků a hangáry plnými bojových stíhaček a bombardérů. Schopná držet posádku dvanácti tisíc námořníků a třiceti tisíc mariňáků. Doprovodem jí byly dva křižníky a tucet transportních a těžících lodí. Jim čelila stanice obíhající okolo hvězdy, červeného trpaslíka. Byla to malá oválná stanice, přibližně dva kilometry v průměru a s posádkou přibližně čtyřiceti, obklopená zvláštní sítí, která jakoby sála energii ze slunce. U ní bylo zakotveno malé plavidlo, nejspíše civilní. Po chvíli k nim ze stanice dorazil signál, inženýrům trvalo asi dva dny než se jim povedlo ho rozluštit, převedly ho na obraz a začaly ho vysílat na hlavní monitor na můstku LSI Stellaru. Obraz byl šumivý, nejasný, ale byla vidět silueta jakého si jedince. Zvuky které vydával, z části narušené špatnou kvalitou signálu, poslaly mráz po zádech všem kdo je slyšely, na můstku nastalo ticho.

Na půl cesty

Kavárna "Na půl cesty" je první tréninkovou kavárnou sdružení Green Doors a nachází se v v Centrálním parku Pankrác. Přes den kavárna vonící fair trade kávou s terasou, která přechází v park. Večer při koncertě klubová atmosféra. Přátelské prostředí pro hosty, kvalitní nabídka jídla a pití a bohatý kulturní program. A vždy něco navíc. Zároveň zde probíhá pracovní trénink pro lidi se zkušeností s duševním onemocněním, který pomáhá zlepšit dovednosti jako organizace a plánování práce, soustředění, komunikace apod.

V Restu používáme cookies pro zajištění správného chodu webu, k analýze návštěvnosti, ke sledování výkonu, personalizaci obsahu a k cílení reklam. Informace o tom, jak naše stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a webovou analytiku. Podrobnější nastavení si můžete jednoduše zobrazit kliknutím na tento odkaz, dále upravit prostřednictvím našich zásad používání cookies nebo také v nastavení vašeho internetového prohlížeče.

  • Café na půl cesty praha
  • Centrální inteligence online zdarma
  • Na půl cesty pankrác
  • Na půl cesty, Praha - recenze restaurace - Tripadvisor
  • Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality Cross Action | OKAY.cz
  • Žralok v Chorvatsku „pendluje“ mezi Makarskou a Korčulou. Máme video i mapu | Blesk.cz
  • Kavárna Café Na půl cesty, Praha | Restu.cz

Jeden z důstojníků na můstku se ohlídnu na Admirála, to co uviděl v tu chvíli ho vyděsilo ještě víc než jakýkoliv válečný zločin, mučící technika nebo cokoliv co si do té doby mohl představit. Admirálovi se na čele orosily kapky studeného potu. Tenhle veterán, muž co spáchal tolik nelidských činů, muž co odsoudil celé populace planet k smrti bez jediného mrknutí, byl vyděšen. Admirál okamžitě nařídil bojový poplach, celá posádka se najedou rozhýbala na své bojové pozice, všech čtyřicet dva tisíc lidí se dalo do pohybu. Doprovodné lodě se začaly stahovat za křižníky. Panika se stala slovem dne. Admirálův pobočník Dan Holler předhodil svému příteli návrh. "Leife, počkej chvíli. Ještě nemáme ani ponětí co nám chtěj říct. Nech se naše hochy ze strojovny pokusit se to nějak rozluštit a pak jim zkusíme odpovědět co ty na to. " řekl s pořád ještě roztřeseným hlasem. "Podívej se na mě Dane, tohle je poprvé od našeho útoku na Radan co se opravdu něčeho bojím" Leifův výraz říkal více než by jakýkoliv jazyk mohl kdy znít.

Recenzováno: 4. června 2019 Byli jsme zde na začátku června a tak odporné pivo jsem dlouho nepil. Všude strašný bordel ať už na stolech, kolem nich, tak i na záchodech a přesto, že jsme měli rezervaci, tak byl náš stůl obsazený a museli jsme sami ty lidi požádat, aby... Více Datum návštěvy: červen 2019 Užitečné? Dobrý den, moc se omlouváme za váš zážitek. Ohledně piva, pravidelně čistíme trubky a zaškolujeme nováčky na čepování piva. Občas se stane, že se ne vždy povede, za to se omlouváme. Pokud byl váš stůl obsazený, příště se obraťte na obsluhu a ona to za... Více Recenzováno: 24. června 2018 prostřednictvím mobilu Úžasné místo ke koupi piva, domácí limo, kofoly, koláče, panini a hlavně točené zmrzliny- to vše veganské a s tím, že podpoříte dobrou věc. Jen kávu si už nedám, ta nebyla povedená a někdy je čekací doba trochu delší. To je ale vzhledem k "filozofii"... Více Datum návštěvy: červen 2018 Užitečné? Recenzováno: 16. června 2017 prostřednictvím mobilu Z venku prijemne prostredi.

Na začátku se tam lidé chodili bavit tipováním, kdo z obsluhy je psychicky nemocný, a kdo ne. Dnes už si příchozí mnohdy ani nevšimnou, že je kavárna Café Na půl cesty v něčem jiná. A i když vědí, že jim kávu možná nese schizofrenik, nevadí jim to. A o to také jde – každodenním kontaktem změnit ve společnosti vnímání lidí s duševním onemocněním a těm zase díky systému rehabilitací pomoci v návratu do běžného života. "Máme k tomu trochu ambivalentní postoj a pořád hledáme správnou polohu. Snažíme se, aby kavárna šířila osvětu v problematice duševního zdraví a lidé o tom věděli. Zároveň však chceme, aby naše služby byly profesionální, " říká provozní kavárny Radek Wollmann, kterému se kvůli specifické povaze kavárny pravidelně obměňuje skladba zaměstnanců. Jakmile rehabilitace skončí, pacient-pracovník odchází. Za dvacet let fungování kavárnou prošlo 689 lidí, o něco více mužů než žen, loni v ní za symbolickou odměnu pracovalo třiatřicet klientů, jak jim v kavárně říkají. "Mně je dost často líto, že odcházejí, protože vím, že se na ně můžu spolehnout a že všechno skvěle šlape.

Načítám... Sledovat Sleduji Uloženo GoOut Messenger Facebook Twitter E-mail Adresa Centrální park Pankrác, Praha 4 Uložit Načítám Doprava Zadej název zastávky nebo ulice, odkud chceš vyrazit a najdi si nejlepší dopravní spojení. Podobná místa Načítám...

Café Na půl cesty Aktuální informace: Zatím neotvíráme vnitřní prostory, ale rádi vás obsloužíme u okýnka či na stánku Záchody jsou stále přístupné a stejně jako venkovní stoly pravidelně dezinfikované Od úterý 26. 5. půjčujeme grily se servisním poplatkem 100 Kč a zálohou 500 Kč Můžete si udělat rezervaci na venkovní stůl, zahrát si fotbálek či petanque Od pondělí 1. 6. se vrací vratné kelímky, záloha je 50 Kč, těšíme se, že budeme produkovat méně odpadu, jednorázové kelímky už k dispozici nebudou Též se od června prodlužuje otevírací doba a to až do 22 hodin, PO – SO od 12 hodin, neděle od 13 hodin Přátelské prostředí pro hosty, kvalitní nabídka jídla a pití a bohatý kulturní program. A vždy něco navíc… pro děti, psy, vegetariány… Rodiče s dětmi k nám chodí kvůli velké terase, kde si mohou vychutnat výbornou kávu, aniž by z očí ztratili svou ratolest, dovádějící v přilehlém parku. Cyklisté zase vědí, že se u nás mohou vždy posílit domácí limonádou a chutným koláčem. A kulturní nadšenci si mnohokrát ověřili, že na náš vkus je spolehnutí.

  1. Oscar za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roi.fr
Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 14, 2020, 3:10 am