Programy Televize Dnes

Hodnocení uživatelů: 1 06. července 2010 Stáhnout zde! 20 Top TV Tools Live streaming over the internet, electronic program guides and low priced DVB-T sticks: presents you the best TV tools for PC. 0 15. ledna 2009 Stáhnout zde! AVS TV Box 1. 5. 1. 76 NEJ Pomocí tohoto programu můžete sledovat a nahrávat nejen televizní vysílání, ale i videovýstup z mnoha dalších zdrojů. 0 23. ledna 2008 Stáhnout zde! ChrisTV PVR Professional 5. 51 Program spolupracuje s televizní kartou v počítači a umožňuje přehrávat a nahrávat analogové vysílání. Nahrávat můžete do formátů AVI, MPEG, WAV nebo MP3. 0 24. března 2010 Stáhnout zde! Magnificent Online TV Toolkit 1. 4 Magnificient ONline TV ToolKit enables you to view 4000 online TV stations from your PC. No need for a television set. 0 13. prosince 2010 Stáhnout zde! MyTheatre 3. 38. 2 NEJ MyTheatre je univerzální multimediální přehrávač, jenž si poradí nejen s přehráváním audia i videa, ale můžete díky němu poslouchat i internetová a digitální rádia či sledovat internetové, digitální nebo satelitní televizní vysílání.

  • Krční páteř | uLékaře.cz
  • Programy tv dnes
  • Khs středočeského kraje bicycle
  • Program televize dnes nova cinema
  • Programy televize dnes tv

Hodnocení uživatelů: 0 31. října 2008 Stáhnout zde! nexTView EPG 2. 1 Electronic TV Program guide emanating from Teletext. 0 04. ledna 2009 Stáhnout zde! ProgDVB Pro 4. 92. 4 Tento software umožňuje sledování a záznam satelitní i digitální pozemní televize a poslech rozhlasu za použití karty DVB-PCI. Hodnocení uživatelů: 0 05. září 2008 Stáhnout zde! ProgDVB Pro 6. 44 Tento software umožňuje sledování a záznam satelitní i digitální pozemní televize a poslech rozhlasu za použití karty DVB-PCI. Hodnocení uživatelů: 0 06. července 2010 Stáhnout zde! ProgDVB pro Windows 95/98/Me 4. 91. 8 Tento software umožňuje sledování a záznam satelitní a digitální pozemní televize a poslech rozhlasu za použití karty DVB-PCI. září 2008 Stáhnout zde! ProgDVB Standard 4. června 2009 Stáhnout zde! Sceneo Bonavista 1. 4. 3. 4 NEJ Sceneo Bonavista is a free Media Center alternative that enables you to watch and record TV on your PC. 0 30. října 2008 Stáhnout zde! Sceneo Vrecord 0. 57 A free video recorder, complete with TV listings.

Programy tv dnes večer

Stáhnout RusTV Player Oko televize Další software, který ve své jednoduchosti lze porovnat pouze s virtuální klávesnicí. V okně programu jsou k dispozici pouze tlačítka s logy kanálů a nepoužitelné vyhledávací pole. Je pravda, že Eye of TV má oficiální webové stránky, které jej přináší společně s Crystal TV. Na webu neexistují žádné placené služby, jen obrovský seznam televizních kanálů, rozhlasových stanic a webových kamer. Stáhněte si Eye TV ProgDVB ProgDVB - jakýsi "monstrum" mezi televizními přehrávači. Podporuje vše, co lze podpořit, vysílá ruské a zahraniční kanály a rádio, pracuje s hardwarem, jako jsou TV tunery a set-top boxy, přijímá kabelovou a satelitní televizi. Mezi funkce lze přidělit podporu 3D zařízení. Stáhněte si ProgDVB VLC media player O multimediálním přehrávači VLC můžete psát hodně a dlouho. Tento multimediální kombinátor ví téměř všechno. Většina televizních přehrávačů je vytvořena na základně. VLC přehrává televizi a rádio, přehrává zvuk a video všech formátů, včetně odkazů z Internetu, zaznamenává vysílání, pořídí screenshoty, má vestavěné samoregulační knihovny se seznamy rozhlasových stanic a hudebních skladeb.

Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
June 12, 2020, 7:09 am