Walker, Texas Ranger: Falešné Obvinění

Spíše mě překvapilo, jak se tvůrci strašně chtěli vizuálně přiblížit všem těm Kriminálkám Las Vegas a dalším. Prostě hodně rozporuplný film, který nezanechal ani dobrý dojem pro věrné příznivce Walkera, Texaského Rangera. Hudba: Kevin Kiner (13. 2009) Han22 Dementní film a naprosto zbytečná facka všem fanouškům seriálu. Já vím, že jsem seriálu vytkl milion věcí, ale oproti tomuhle je to veledílo. Především se modernizuje, takže modernizací prošlo sídlo Rangerů, Walkerovo auto i domov a i policejní postupy. Je tu spousta CSI na čemž je postaven i jeden z dvou případů - falešně obviněného Rangera. Zmizela Sydney, Trivette se objeví na jednu scénu a místo nich sledujeme dva nezajímavé Rangery, z nichž osud jednoho mě měl zajímat... nezajímal. Druhý případ se týká super tajného čipu, který chtějí ukrást severokorejští agenti a neváhají proto nahánět malého kluka. Opět se to sem nehodí, z celého filmu navíc zmizela veškerá atmosféra seriálu. Většinu času je to navíc docela nudné, jediné plus jsou opravdu akrobatičtí Korejci, na které kupodivu Chuck Norris ještě docela stíhá.

Walker, texas ranger: Falešné obvinění - Walker, Texas Ranger: Trial by Fire | OSOBNOSTI.cz

jak je to možné, to se nezmohl na syna?..... (23. 2009) otík Dalo by se říci tradiční televizní akční film s bývalou akční ikonou, která i v pětašedesáti letech dokáže natočit akční scénu tak, že se zdá, že ji opravdu odehrál sám Chuck a taky že kopy rozdává i údery dostává sám on (Steven Big Seagal by si o tomhle mohl nechat pouze zdát). Podíváme-li se ale na myšlenku, že mělo jít o ukončení předlouhé série o Texas rangeres, jde o hodně podivný film. Seriál byl přece vždy naplněn pohodou, humorem a trochou té akce. Zde bohužel až na jednu scénu zcela chybí (hodně sešlý) Clarence Gilyard Jr., který byl vždy zárukou humoru, je zde na můj vkus a na odkaz seriálu až příliš mnoho krve, zbytečného vraždění a především konec je totálně ujetý, ten jakoby vůbec nezapadal do zajetého formátu. Ano, je to podpásovka pro staré dobré diváky a absolutně nechápu, co tím chtěli autoři říci. Asi už jen sbohem, Chucku, vyžer si to sám v tom svém důchodě. Jinak dodávat, že dialogy a mnohé záběry jsou zcela trapné, snad není ani třeba.

Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění (2005) [TV film] - Walker, Texas Ranger: Trial by Fire - FDb.cz

2012) Sašenka165 odpad! Walker bohatě stačí v přitroublém seriálu, tahat ho do filmu je i na mě trochu moc. (3. 9. 2007) AllShallFall Byl jsme svědkem něčeho vážně dementního:D A říkám si, co člověka vede k tomu, aby si v tolika letech dokazoval něco tak zoufalého. To nemá obdoby:D Chucku ty jsi fakt čurák:D (3. 2019) Mgb21 Snůška banalit a klišé přebita neuvěřitelně trapným scénářem, sci-fi souboji a snahou o cool postupy jako v CSI. Ale jako komedie je to parádní. 2. 2009) brutale Chuck proste neprestane, to mu nemá kto povedať, že to stojí za ho... (28. 3. 2008) Terva Podle těch odpadů jsem čekal zrzavou blbost. Ale je to jen falešné obvinění. Nakonec jsem se ani nenudil. (9. 2013) Kryton Neprustřelný, nezničitelný, nesmrtelný a hlavně nedotknutelý Chuck Norris. Skvělá komedie! (3. 2007) suicide Tak co. Jde o TV film a podle jeho délky se v podstatě jedná o dvojdíl seriálu, i když už trošku přetaženého. A kdo by neměl rád nepřemožitelného Chucka, jehož slzy léčí, ačkoli škoda, že nikdy neplakal.

Snad jedině z úcty k Chucku Norrisovi přihodím třetí hvězdičku, jinak by to bylo na slabé 2*. V mnohém nemá tento film sílu a kouzlo jako seriál. Chybí tu zejména nějaké mravní ponaučení pro mládež, řešení nějakého soudobého globálnějšího problému (alkoholismus, drogy, šikana, války gangů, náboženská intolerance, rasismus, atd. ), trocha vtipu, ale také citelně chybí parťák Trivette, jenž se tu pouze mihne. Kdo zná seriál a má rád poslední dvě série, jistě postrádá i rangerku Sydney Cook, parťačku Gagea. Když už se Norris k postavě Cordella Walkera vrátil, mohl se namísto komplikovanějšího případu, resp. dvou případů, zaměřit spíše na svůj osobní život, svoji dceru, dalo se sem zakomponovat i jeho stárnutí a popřípadě plánovaný odchod na odpočinek a předání žezla například Gageovi. Jako fanouškovi seriálu mi tu chyběl i jeho ranč a budova Tarrant County Courthouse. Nelíbilo se mi ani Walkerovo nové auto, ovšem modernizace jako taková mi nevadí (proč by musel neustále jezdit v tomtéž autě, že ano.. ).

Falešné-obvinění-walker,-texas-ranger-cz-dab-chuck-norris-'05'.rar | Ulož.to

2008) OG_Swifty Moc nerozumím tomu ratingu ala Babovřesky, ale jinak je mi to asi jedno. Je to Walker (to je +), taky je tam ta jeho láska a Gage (to je tak plus mínus - Gage dabuje někdo jiný než v seriálu). Údajně tam hraje Trivet, nějak jsem ho ale nezaregistroval (neviděl jsem to od začátku) - jinak ale chybí ta bruneta nebo CD (to je minus). Walkerovi říkají všichni "kapitáne" - to je dost mentální. Hraje tam Glenn Morshower (to je plus) a pak nějaký děti atd. (to je minus). Co dál... Walker dostane KO od Korejců (ze severu! )´a vůbec mu celkově docela naložej.. píčovina co si vybavuju - Gage + ženská rolujou s Korejcem, kterej jim dává na prdel.. Korejec mlátí Gage a ženská se probudí z nakládačky s pistolí v ruce, ale místo aby jí použila, tak s ní běží a srazí korejce, kterej jí přemůže a začne jí topit ve fontáně - a po cca 5-10 vteřinách, co je ženská pod vodou i s tou pistolí, tak vystrčí ruku z vody a korejce zastřelí. Zřejmě vodní pistole, lol. Jinak kamera dost debilní (debilní střih + zrychlování během akčních scén), malej kluk na dětský motorce na cross ujede asiatům v H3, u soudního přelíčení není žádnej policajt (takže když se padouch zblázní a vytáhne zbraň, tak ho nemá kdo zastavit než náhodou okolojdoucí Walker) a další věci, co jsem už radši zapomněl.

Obsah filmu Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění Chuck Norris musí najít a ochránit chlapce, který utíká před pomstou vrahů svého otce a očistit nevinně nařčeného kolegu z dvojnásobné vraždy. oficiální text distributora TIP: Nastavení pořadí obsazení si můžete nastavit zde >> Nejnovější komentáře k filmu Hodnocení: 6 / 10 Přidáno: 15. 3. 2015 Ranger je obviněn z dvojnásobné vraždy, ale Walker dokáže jeho nevinu a usvědčí jak skutečné vrahy, tak i jejich korejské pomocníky. Hodnocení: 10 / 10 Přidáno: 25. 6. 2013 ♥ Je to krásny film;) A ak to niekto nevedel, tak ANGELU ELIZHABET WALKER hrala Chuckova najmladšia dcéra Danilee Kelly Norris. A tiež v tom filme hral jeho prvorodený syn Max. Hodnocení: 3 / 10 Přidáno: 7. 2. 2013 Degradace mého před třiceti lety oblíbeného hrdiny Chucka. Nevím, zda se jedná o pilotní film jedné z řad seriálu, nebo kopilotní film, příp. závěrečený díl seriálu, což by bylo úplně nejlepší, ale je stejně slabý. Pětašedesátiletý tatík a jeho cukroušek tříletá dcera, k smíchu.

  1. Ukončení pracovního poměru dohodou 2010 qui me suit
  2. Světový pohár v biatlonu 2017/2018 – Wikipedie
  3. Brigády na léto 2016 | JenPráce.cz
  4. Podélné a příčné rýhy v nehtech - léčba a příčina - Zdraví - ZDRAVÍ, NEMOCI, MÉ ZÁVISLOSTI
  5. Druh golf belts
  6. Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění / Walker, Texas Ranger: Trial by Fire (TV film) (2005) | ČSFD.cz
  7. Falešné-obvinění-walker,-texas-ranger-cz-dab-chuck-norris-'05'.rar | Ulož.to
  8. Recept na lahodnou buchty 2
  9. Walker texas ranger falešné obvinění trailer
Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 30, 2020, 6:46 pm