Když Se Zamiluje Kůň Akordy

Když se zamiluje kůň tam někde v pastvinách, láskou hlubokou jak tůň tam někde v pastvinách. Když se zamiluje kůň koňskou láskou, zpívejte písničku pro jeho klisničku, nechte ho jít. Nejkrásnější zvíře, zvíře pro rytíře jmenuje se kůň, jmenuje se kůň, Važte si ho, lidé, ať nám jich pár zbyde, jmenuje se kůň, jmenuje se kůň, jmenuje se kůň. Slečna s bílou lysinkou, tam někde v pastvinách, bude brzy maminkou, tam někde v pastvinách. Vždyť se zamiloval kůň koňskou láskou, hřívu si navlnil, aby ji oslnil a cválá k ní. Nejkrásnější zvíře, zvíře pro rytíře jmenuje se kůň, jmenuje se kůň. Važte si ho, lidé, ať nám jich pár zbyde, jmenuje se kůň, jmenuje se kůň, jmenuje se kůň. Zpívejte písničku pro jeho klisničku, nechte ho jít.

Když se zamiluje k akordy e

/: zpívejte písničku pro jeho klisničku, nechte ho jít. :/

  • Právnická fakulta uk studijní oddělení
  • Dědická daň 2013 relatif
  • Když se zamiluje kůň akordy - Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř - Brnkni.cz
  • Matematika prof.Hejného | Matematika, Učení, Vzdělávání
  • Když se zamiluje k akordy de

Když se C zamiluje kůň tam někde v G pastvinách láskou hlubokou jak tůň tam někde v C pastvinách. Když se zamiluje kůň koňskou F láskou zpívejte C písničku pro jeho G klisničku nechte ho C jít. G Nejkrásnější zvíře F zvíře pro rytíře C jmenuje se kůň G Važte si ho, lidé, F ať nám jich pár zbyde C jmenuje se Ami kůň G jmenuje se kůň. Slečna s C bílou lysinkou bude brzy maminkou Vždyť se zamiloval kůň hřívu si C navlnil aby ji G oslnil a cválá C k ní. tam někde v pastvinách tam někde v pastvinách. koňskou láskou zpívejte písničku pro jeho klisničku nechte ho jít. Nejkrásnější zvíře zvíře pro rytíře jmenuje se kůň Važte si ho, lidé, ať nám jich pár zbyde jmenuje se kůň. Slečna s bílou lysinkou hřívu si navlnil aby ji oslnil a cválá k ní.

1. Když se C zamiluje kůň Ami tam někde v G pastvinách, láskou Dmi hlubokou jak tůň tam G někde v C pastvinách, když se zamiluje kůň C koňskou Dmi láskou, zpívejte C písničku pro jeho G klisničku, nechte ho C jít. 2. Když se zamiluje kůň tam někde v pastvinách, láskou hlubokou jak tůň tam někde v pastvinách, když se zamiluje kůň koňskou láskou, zpívejte písničku pro jeho klisničku, nechte ho jít. R. G Nekrásnější zvíře, F zvíře pro rytíře, C jmenuje se kůň, (jmenuje se kůň) G važte si ho lidé, F ať nám jich pár zbyde, G jmenuje se kůň. 3. Slečna s bílou lysinkou tam někde v pastvinách, bude brzy maminkou tam někde v pastvinách, vždyť se zamiloval kůň koňskou láskou, hřívu si navlnil, aby ji oslnil a cválá k ní. R. 4. Když se zamiluje kůň tam někde v pastvinách, /: zpívejte písničku pro jeho klisničku, nechte ho jít. :/ 1. Když se zamiluje kůň tam někde v pastvinách, R. Nekrásnější zvíře, zvíře pro rytíře, jmenuje se kůň, (jmenuje se kůň) važte si ho lidé, ať nám jich pár zbyde, jmenuje se kůň.

Když se zamiluje k akordy n

C Ami G Když se zamiluje kůň tam někde v pastvinách, Dmi G C láskou hlubokou jak tůň tam někde v pastvinách, C7 F když se zamiluje kůň koňskou láskou, C G C zpívejte písničku pro jeho klisničku, nechte ho jít. G F C R: Nekrásnější zvíře, zvíře pro rytíře, jmenuje se kůň, (jmenuje se kůň) važte si ho lidé, ať nám jich pár zbyde, jmenuje se kůň, G jmenuje se kůň. Slečna s bílou lysinkou tam někde v pastvinách, bude brzy maminkou tam někde v pastvinách, vždyť se zamiloval kůň koňskou láskou, hřívu si navlnil, aby ji oslnil a cválá k ní. R: /: zpívejte písničku pro jeho klisničku, nechte ho jít. :/

Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
June 18, 2020, 2:47 pm