Divinity: Original Sin 2 Čeština

 1. Divinity: original sin 2 čeština 6

mBanka). Mezinárodní IBAN: CZ83 6210 6701 0022 0773 2208 BIC (SWIFT) kód banky: BREXCZPP PayPalem na e-mail: predatorv (zavináč) Nebo kartou přes účet PayPal tímto odkazem. Jako "Vzkaz pro příjemce" uveďte prosím celý svůj nick zde na fóru a text "DOS2". Např. : "XYZ - DOS2" Za jakýkoliv příspěvek předem děkujeme.

Divinity: original sin 2 čeština 6

Úspěch je podpořil v další aktivitě. Založili stránku zastřešující amatérské překládání. Mají se zde potkávat překladatelé, sdružovat se to týmů nebo se informovat o možnostech spolupráce s již existujícími týmy. Vítek a Michal mají už jasno, co budou dělat dál. "Tak nějak náhodou se mi povedlo složit další tým překladatelů, který chce udělat Pillars of Eternity, " říká Michal. První email do studia Obsidian byl již odeslán... Archiv Pro zájemce o detaily překladu Divinity: Original Sin tu máme shrnutí od šéfů překladu Michala a Vítka: Na náborové inzeráty odpovědělo téměř 2 000 lidí. Testovací překladový text byl odeslán kolem 150 z nich. Drtivá většina uznala, že na to nemá, obvykle ale ani nezkusili text zaslat zpět. Z došlých překladů bylo odmítnuto bylo asi 30 zájemců. Jejich překlad nevyhovoval představě. V překladatelském týmu se vystřídalo 14 stálých lidí, jen 9 z nich vydrželo až do konce. Nejmladšímu je 15, nejstaršímu 37 let. Překladatelé pochází z celé republiky: Brno, Hradec Králové, Kladno, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Praha, Ostrava, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí a Zlín.

Hlášení 6 - Dvě třetiny překladu DOS 2 hotové a překvápko na cestě! Hlášení 7 - Překlad DOS2 se blíží do finále + bližší info k DE Hlášení 8 - Překlad DOS2 - Základní verze - je DOKONČEN! Hlášení 9 - Překlad DOS2 - Testování Hlášení 10 - Překlad DOS2 je ve Finální fázi testování Hlášení 11 - Dokončení Základní hry Hlášení 12 - Překlad Divinity: Original Sin 2 je kompletní! Náhled překladu: Upoutávka na tuto hru - videoklip Ascension - od skupiny Miracle of Sound, s CZ titulky (vč. veršování, díky veršotepci @Drakefran). Ukázka z CZ testování - sestřih hraní: Upoutávka s CZ titulky: Ukázka hraní v CZ: Upoutávka na příběh DOS2-DE s CZ titulky: Nejnovější hodnocení BeestOff Verze překladu: Aktuální verze Ahoj nezahraje někdo v skupině? když tak steam galda22 obrázek zaca z rokem 2017. dunpeale Tuhle dokonalost jsem sice dohrál i v angličtině ale nemohl sem se dočkat překladu pro ten požitek pohodlí. Díky moc, čekání za to stálo:) miggusto Skvělý že existuje na tuhle hru čeština, tady někdo psal že má problémy s angličtinou a já mám ten samý problém a konečně tomu rozumím a mohu to hrát, mockrát díky:) HomolkaXD Češtinu jsem si stáhla a funguje.

Divinity: Original Sin 2 6 unikátních charakterů v skvělém RPG

Od posledního hlášení od překladatelského týmu Divinity: Original Sin 2 uběhl teprve něco přes měsíc a už tu máme další pokořený milník. Dobrovolníci dokončili jednu čtvrtinu hrubého překladu, odpovídají na několik dotazů a do toho na fóru Př oznamují i nově započaté vedlejší projekty. Překlad se jim v současné době zpomalil na klasickou rychlost o 2% týdně, vzhledem k obrovskému objemu textů se jedná o slušný výkon. Jen pro představu – jediné procento představuje přibližně 32 normostran textu, což rozhodně není málo. "Pro uvědomění si rozsahu této hry je také potřeba brát v potaz, že z hlediska množství textu jsme právě v této chvíli již na úrovni kompletního překladu původní Divinity: Original Sin nebo 74% rozšířené edice, " píše vedoucí překladatelského týmu PredatorV. Divinity: Original Sin 2 se v průběhu uplynulých několika týdnů dočkala menších i větších aktualizací, což paradoxně komplikuje práce na překladu. "Na jednu stranu to je určitě dobře – je vidět, že se pilně pracuje na opravách, které hlásí herní komunita.

Ten nadále zůstává prioritou. Pokud chcete přiložit ruku k dílů, přihlašte se překladatelům! Čtěte také: Čeština k první epizodě prequelu Life is Strange je již volně ke stažení [arve url=" /]

Tisíc stránek textu. 14 překladatelů. 1 koordinátor. Stovky hodin strávených editací, korigováním a upravováním textů z různých patchů. Tak se dá v několika číslech shrnout práce Michala Kovandy a Vítka Oujezdského na amatérském překladu Divinity: Original Sin (podívejte se na Tea Club s oběma). Gigantický projekt vznikl z nadšení pro žánr a z absence české lokalizace v oficiální verzi hry. To se změnilo, když Swen Vincke ze studia Larian podepsal s překladateli smlouvu na začlenění jejich češtiny do své hry. Je to překvapivé vítězství: Amatérských překladů vzniká poměrně hodně, ale jejich oficiální integrace do her vůbec není běžná. "Swena mimo jiné přesvědčilo, že jsme přeložili nejen celou hru, ale i achievementy na Steamu, " říká Michal. A právě na Steamu v úterý Larian s češtinou vyrukoval. "Hned tam naběhla spousta lidí, " směje se Michal. Pak byla čeština hned stažena. Šlo totiž pouze o testování distribučního modelu. "Oficiálně by měla vyjít do několika dní. " Cesta k úspěchu nebyla vůbec jednoduchá.

Michal bombardoval Vinckeho emaily, Vítek to pak zkoušel přes další lidi z Larianu. Svoji roli sehrál i fakt, že kluci při testování překladu nacházeli chyby a reportovali je do mateřského studia. Nakonec si vytrvalostí prošlapali cestičku až k vytvoření smlouvy. V té se mimo jiné píše, že Michal s Vítkem ručí za co nejlepší překlad. Kvalitu českého samozřejmě Larian neposoudí, ale jako "policajti" budou fungovat hráči, kteří si v případě nekvalitního překladu mohou stěžovat. zdroj: YouTube "V Larianu řeší strašně moc věcí. Jestli je to opravdu český jazyk, nebo jestli tam není nějaká propaganda, " přibližuje Michal detaily spolupráce. Ve smlouvě se překladatelé také zbavují nároku na finanční ocenění a duševní vlastnictví. Zároveň se zavazují přeložit všechny vydávané patche. To je důležitá část. Zabrání se tak prolnutí nového anglického obsahu se starým českým. Michal s Vítkem říkají, že svému štěstí do podepsání smlouvy nemohli uvěřit. "Divinity mají oficiálně přeloženou ještě Italové, ale ten tým pracoval přímo pro distributora, " dodává Michal.

 • Kde dobít lítačku praha 15
 • Divinity original sin 2 čeština 2018
 • Proč právě on? – Filmplanet.to
 • Divinity: original sin 2 čeština 6
 • Divinity: original sin 2 čeština 2
 • Přezdívky pro kluka
 • Ubytování pro studenty praha 4
 • Švestkový koláč s drobenkou nekynutý
 • Animované filmy online
 • Světlo na kolo force
 • Dům z karet

Tuhle hru si mohu zahrát jenom díky téhle češtině. Mám problém s anigličtinou (argument:,, ale angličtina je lehkᨠmi leze na nervy asi tak, jako výpadek elektřiny, když nemám uloženou hru. ) Jsem Dyslektik, Dysgrafik a takhle bych mohla ještě chvíli pokračovat. Jiné jazyky mi dělají problém a když jsem se dozvěděla, že tato hra existuje prostě jsem chtěla jít dál, protože jsem věděla, že tomu stejně nebudu rozumět a skazilo by mi to zážitek ze hry. Narazila jsem ale na tuhle stránku a když jsem zjistila, že existuje čeština, hru jsem si koupila a teď už spokojeně tvořím postavu v češtině. Takže ve skradce MOC DĚKUJU. :D (ps: sory za chyby) 12Stig12 Jste super, já sice umím celkem dobře anglicky, ale po zkušenosti s DOS1, jsem si řekl, že si na ten překlad počkám a tak teď se v kombinaci se slevou v obchodech (gog/steam) mohu pustit i do dvojky:) ladislavboth Děkuji moc za překlad, jste užasní. Anglicky umím ale tady toho textu je tolik, že bych to nedal v angličtině tak rychle. Ještě jednou veliké díky verbal Díky moc, bez tohoto překladu bych ve hře tápal aniž bych se dotápal!

Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 22, 2020, 10:18 am