Trpaslík Česká Televize

stránky pořadu Premiéra: 6. 2. 2017 20:00 na ČT1 1 2 3 4 5 207 hlasů 1109114 zhlédnutí Trpaslík 6/6 Sobota Luděk s Janičkou si většinou rádi pospí. Tentokrát je ale všechno úplně jinak. 41 min | další Seriály » upozorňovat do playlistu Přehrávač videa Načítám přehrávač... odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis Zavřít Další části Bonusy Diskuse Titulky 6/6 1109116 zhlédnutí 5/6 Pátek 30. 1. 2017 174 hlasů 779482 zhlédnutí 4/6 Čtvrtek 23. 2017 212 hlasů 889561 zhlédnutí 3/6 Středa 16. 2017 829546 zhlédnutí 2/6 Úterý 9. 2017 233 hlasů 880861 zhlédnutí první ‹ předchozí další › poslední Související Most! Tam, kde se bojí bílí černých, hloupí... Marta a Věra Dvě zaměstnankyně a bezcitný majitel usilují... Taková normální rodinka Legendární komediální seriál... Chalupáři Jiří Sovák a Josef Kemr... Neviditelní Aniž to tušíme, žijí mezi námi. Vypadají... Dabing street Komediální seriál Petra Zelenky a jeho... Princip slasti Premiéra mezinárodního výpravného seriálu.... Cirkus Bukowsky Kriminální roadmovie s Pavlem Řezníčkem v... Labyrint II Tým majora Remeše pátrá po pachateli...

Trpaslík: Středa — Česká televize

Osoby a obsazení V hlavních rolích "Yoyo motherfucker sexy bitch! " Patnáct let, kvartán nymburského gymnázia s nepříliš lichotivými studijními výsledky, fanoušek hip-hopu. Kamarádí se se spolužákem Hudrou a chodí se spolužačkou Jolanou Vanýskovou. "Rozhodla jsem se, že budu právnička jako ty, dědo. " Luďkova mladší a chytřejší sestra. Hloubavá, snaživá, spravedlivá, nebojácná. Oproti Luďkovi sebejistá, vždycky si ví rady. "Uvědomuješ si, že po tvym boku ve mně zmírá ženství? " Maminka Luďka a Jany. Živnostnice obchodující s motouzy a bavlněnými šňůrkami. Upracovaná, nespokojená a zoufalá. "Jako matka je starostlivá, utahaná, přetažená a ŠOKOVANÁ, jako žena nespokojená, podrážděná, přehlížená a ŠOKOVANÁ. V Nymburce jí chybí VŠECHNO, ale to by jí chybělo VŠUDE, pokud se nepřestane chovat a vypadat jako chlap. " Marika Procházková "Kometa doma… 3, 4. To je slušný. " Hlava rodiny Staňkových, gaučový sportovec. Snad kdysi hrával hokej, dneska už ho ale nehraje, zato sleduje tabulky a žebříčky hokejové ligy a extraligy.

Po delší době přijal seriálovou roli také Josef Abrhám. "Josef je stará škola a to já mám hrozně rád. Dlouho váhá, všechno řeší dopředu, " říká k obsazení české herecké legendy Jan Prušinovský a dodává: "Pár lidí mi říkalo, že to herec jeho kalibru nevezme, ale já to natruc zkusil. Dal jsem mu scénář a neřekl mu, jakou roli by měl hrát. Zavolal asi za týden a řekl, že by si zahrál toho dědečka. " "Jarda Staněk by o sobě nejspíše řekl, že je přísný, ale spravedlivý. A že je rodinný typ. A není pravda, že není vnímavý. Konec konců ho nejlépe charakterizuje jeho vlastní věta: ' Hochu, já jsem citlivej jako prase! ', " popisuje svou postavu hlavy rodiny Staňkových Michal Suchánek. Jeho manželku, Katku Staňkovou, si zahrála Marika Procházková, která ji popisuje: "Jako matka je starostlivá, utahaná, přetažená a ŠOKOVANÁ, jako žena nespokojená, podrážděná, přehlížená a ŠOKOVANÁ. V Nymburce jí chybí VŠECHNO, ale to by jí chybělo VŠUDE, pokud se nepřestane chovat a vypadat jako chlap. " "Jsem zvědavý, jak Trpaslíka diváci přijmou, protože Honza Prušinovský je režisér velmi razantní a ve svých filmech neváhal ukázat, jak umí být reálný svět tvrdý, " říká Petr Nárožný a pokračuje: "Jeho humoru musíte fandit.

Trpaslík: Úterý — Česká televize

Náročný den pak pro mnohé končí ve vinárně U kocourka, kde to ale dopadne všelijak…

Na televizní obrazovku se vrací úspěšný komediální seriál České televize, který zaznamenal tuzemský i mezinárodní ohlas. Úspěšní tvůrci, autoři Petr Kolečko a Jan Prušinovský, který seriál rovněž režíroval, v něm stvořili originální svět jedné rodiny a přes absurdní nadsázku a nadpřirozené síly, které rodině zasahují do života, se autorům podařilo zachytit i problémy, které hýbou současným světem. Na 19. ročníku francouzského festivalu Festival de la Fiction TV v la Rochelle získal seriál v roce 2017 hlavní cenu za nejlepší evropské hrané dílo. Zaujal nejen originálním humorem, ale také osobitým zobrazením témat rasismu a chování k ženám. Na Finále Plzeň obdržel cenu Zlatý ledňáček za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii "cyklická tvorba" – režie: Jan Prušinovský. Obyčejná rodina z Nymburka Jarda a Katka Staňkovi. Vedou spolu provaznictví v uličce u náměstí. V obchodních i rodinných strategiích se ale, slušně řečeno, dost často neshodují. Jejich patnáctiletý syn Luděk chodí do kvarty místního gymnázia, chtěl by se stát hip-hoperem, ale zatím se cítí spíš nepochopen.

Trpaslík — Česká televize Nový seriál autorské dvojice Jan Prušinovský a Petr Kolečko Obyčejná rodina z Nymburka. Jarda a Katka Staňkovi. Vedou spolu provaznictví v uličce u náměstí. V obchodních i rodinných strategiích se ale, slušně řečeno, dost často neshodují. Jejich patnáctiletý syn Luděk chodí do kvarty místního gymnázia, chtěl by se stát hip-hoperem, ale zatím se cítí spíš nepochopen. Dcera Janička by se zase navzdory všem ráda stala právničkou, jako její strýc Vladimír Novotný, nejobávanější nymburský právník. Vladimírova krásná žena Pavlína by něco moc ráda, ale vůbec neví, co by to mělo být. To děda Václav ví moc dobře. Má nejradši kaši, ovšem ne tu, co dělají v domově důchodců. Staňkovi, jejich příbuzní, známí a sousedé, nejsou, jak už to bývá, se svými životy docela spokojeni. Že by ale nakonec mohlo být i hůř, na to v rozhodující chvíli nikdo z nich samozřejmě nemyslí. V hlavních rolích seriálu se objeví Michal Suchánek, Marika Procházková, Martin Hofmann, Jana Šulcová, Petr Nárožný a další.

 • Trpaslík: Pondělí — Česká televize
 • Odstranění nosní mande val de marne
 • Česká spojka
 • Červený trpaslík 11 česká televize
 • Lidl česká
 • Google česká
 1. Dámské push up plavky
 2. Sněženky a machři po 25 letech herci 2016
 3. Aldis hradec králové 2
 4. Dáme jídlo kladno
 5. O2 odstoupení od smlouvy 15dnů po zahajeni dodavek
Převody jednotek délky příklady
June 11, 2020, 12:45 am