Němčina Pro Samouky

Jazyk portálu: němčina, angličtina Deutschlern - Cvičení a testy online Zajímavé a obsáhlé internetové stránky pro studenty němčiny. Po jednoduché a rychlé registraci, můžete zadarmo čerpat z velkého množství testů a cvičení v různých stupních obtížnosti. Jazky portálu: němčina Landigo Jazykový server Landigo nabízí množství cvičení na slovní zásobu. Jen si vybrat svoji úroveň a může se začít. Webgerman Rozcestník němčiny, najdete zde odkazy na německou gramatiku, konverzaci, slovní zásobu, pohádky, hry, vtipy. Vše zdarma dostupné, bez nutnosti registrace. Jazyk portálu: angličtina, němčina Deutsch lernen im Internet - pro začátečníky Základy němčiny v šesti lekcích. Každá lekce obsahuje téma (nákupy, návštěva restaurace, popis osoby) a gramatiku (členy, skloňování podstatných i přídavných jmen, odlučitelné a neodlučitelné předpony…). Vše s jednoduchými a krátkými cvičeními. Texty si můžete i poslechnout. jazyk portálu: němčina Deutsch lernen macht Spaß! Portál nabízí zdarma cvičení a výuku gramatiky slovní zásoby pro začátečníky i pokročilé.

Jak na výběr německé učebnice

Audionahrávka doplňuje učebnici Němčina pro samouky, která je vhodná i pro samostudium.... Uložit ke srovnání ( Knihy) Hodnocení produktu: 100% ( 1 recenze) Hodnocení produktu: 88% ( 9 recenzí) Němčina pro samouky - Učebnice s klíčem kniha od autora Bendová Veronika, Kettnerová Drahomíra. Učebnice pro samostudium obsahuje lexikální minimum pro základní komunikaci. V... Uložit ke srovnání Hodnocení produktu: 89% ( 3 recenze) - Moderně koncipovaná učebnice, se kterou zvládnete jazyk na takové úrovni, aby ste porozuměli hlavním myšlenkám ústního projevu o běžných tématech každodenního života. -... Uložit ke srovnání Hodnocení produktu: 100% ( 2 recenze) Čím dál více dnešních mladých lidí hledá své uplatnění v zahraničí, mnozí z nich v německy mluvících zemích. Právě jim je určena obsahově bohatá a zajímavá učebnice, která jim... Uložit ke srovnání Hodnocení produktu: 77% ( 3 recenze) Němčina za 24 dnů je intenzivní kurz pro samouky, pomocí kterého budete rychle a jednoduše zasvěceni do tajů tohoto cizího jazyka.

Titul tvoří: učebnice, klíč se slovníčkem a CD s MP3 Skladem Jazyková úroveň A1 - A2/B1 Zcela nová učebnice němčiny přináší slovní zásobu v rozsahu asi 2500 slov, veškerou základní mluvnici, užitečnou frazeologii a praktické konverzační obraty. Témata jednotlivých lekcí reflektují sou… Číst více O knize Zcela nová učebnice němčiny přináší slovní zásobu v rozsahu asi 2500 slov, veškerou základní mluvnici, užitečnou frazeologii a praktické konverzační obraty. Témata jednotlivých lekcí reflektují současný každodenní život se zaměřením na německou realitu. Rozmanitá cvičení, kvízy a zábavné scénky zaujmou svou pestrostí a usnadní studium. Důraz je kladen na: - porozumění mluvenému i psanému projevu - osvojení základní struktury němčiny - pochopení odlišností mezi němčinou a češtinou - nácvik správné výslovnosti - zvládnutí komunikace v běžných situacích - aktivní užívání současné hovorové němčiny Součástí publikace je brožura s klíčem ke cvičením (včetně překladů všech úvodních textů i nahrávek) a souhrnným německo-českým slovníčkem.

Němčina pro samouky - Vyhledávání na Heureka.cz

 • Požadovaná stránka nebyla nalezena / Page not found
 • Němčina pro samouky pdf
 • ★ 7 způsobů, jak lze obejít zámek obrazovky ★
 • Svátky v německu 2019 football
 • Které svátky jsou zavřené obchody
 • Němčina pro samouky a jazykové školy
 • Němčina gramatika
 • Němčina pro samouky - Vyhledávání na Heureka.cz
 • Hra na housle pro samouky
 • Skiresort černá hors festivals

Jestli jste tedy začátečník, hledejte takové učebnice, které budou mít na obalu označení A1 nebo A2. Středně pokročilí si budou libovat na úrovni B1 – B2 a hodně pokročilí na C1 – C2 (C2 je úroveň rovna znalostem rodilého mluvčího). Označení úrovně najdete většinou HNED NA OBÁLCE KNIHY. Pomůže vám tak vyselektovat správnou jazykovou úroveň odpovídající vašim aktuálním znalostem. KURZ vs. SAMOUK Když si najdete správnou úroveň, hned se mrkněte, jestli je daná učebnice vhodná pro samouky. V knihkupectvích najdete hromadu učebnic, které se běžně používají v jazykových kurzech. Většinou stojí na obalu něco jako KURSBUCH, příp. KURSBUCH + ARBEITSBUCH. PRACOVNÍ SEŠITY/KNIHY SE PRO SAMOSTUDIUM VĚTŠINOU HODÍ. Kurzové učebnice zřídkakdy. Sami si projděte pár stran učebnice a dívejte se, jak je strukturovaná. Jestli je na každé druhé stránce úkol na projekt ve dvojici nebo ve skupině, asi to nebude úplně to pravé ořechové. Pozor: spousta učebnic, které se používají v jazykových kurzech jsou na pokračování.

Němčina pro samouky online

Učebnice totiž pohříchu nebývají příliš zábavné a záživné, narozdíl od beletrie. Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku. Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.

Nemcina nejen pro samouky

Máme ze školních lavic také noční můry. Proto jsme vše vymysleli jinak. Kresleně, prakticky a po kousíčkách. Budeš mluvit od prvního týdne Sám si vybereš z tisíců rodilých mluvčích a v každé části kurzu podnikneš svoji "misi", krátký rozhovor. Na ten Tě budeme pečlivě připravovat. Nebudeš se učit na někdy, ale jazyk používat prakticky hned a to od začátku. Tvoje cesta v Na každý den jsme pro Tebe připravili to nejdůležitější z celého cizího jazyka. Každá lekce Ti nezabere déle, než 15 minut. Svůj čas a energii využiješ pouze na prakticky využitelné věci. Svoji cestu můžeš začít zdarma ihned. Naučíme Tě anglicky, německy a španělsky! 4 Za vše může Tvá opice 5 Výběr jazyka + Pareto Co se o nás povídá? Tomáš Martínek Student Na první pohled by se zdálo že ® je jen další platforma na výuku jazyků. Avšak díky pro mě dříve neznámým technikám a díky sekci osobní rozvoj se z ní stává revoluční nástroj na výuku (nejen) jazyka, který může změnit Váš přístup ke každodenním povinnostem. Mně osobně velmi pomáhá se zvládáním studia na vysoké škole.

Fórum Četba německých knih Němčina pro samouky Vloženo před 8 lety Ahoj, rád bych začal s němčinou. Nemám žádné zkušenosti. Jakou knihu byste doporučili? U francouzštiny mi vyhovuje tato kniha … Díky, Martin Příspěvek od MPeli vložený před 8 lety Ahoj. Edice pro samouky od LEDY je dobrá. Dobrá pro začátečníky. Něco naučí, o něčem dá informaci. V dalším studiu je pak potřeba přejít k jiným učebnicím. Takže pro začátek dobré. Pamatuju si, že pěkně udělané byly i tři knihy "Německy od Adama" – je sice určena pro studium na škole, pod dohledem, ale se správným přístupem je to také přínos. díky za odpověď. Právě v edici pro samouky od LEDY vůbec nemohu nalézt němčinu. Takže se zkusím podívat po "Německy od Adama". Díky, Martin. Vloženo před 7 lety Já osobně bych doporučila pro samouka "Sprechen Sie Deutsch". Je zde celkem kvalitně vysvětlena gramatika, spousta cvičení, klíč k cvičebnici a spousta poslechů, když si pořídíte i CDčka. Navíc existuje k prvnímu dílu i software, takže lze s knihou pracovat opravdu komplexně.

Anastazia Pokorná Studentka a cestovatelka, Karlovy Vary Poslech i okamžitě opravovaná cvičení jsou super! Učit se německy mě teď už zas baví a hlavně vidím svoje výsledky (na rozdíl od nesmyslnýho biflování ve škole). Helena Malištová Head of Sales, Praha Forma výuky na tabletu mi dokonale vyhovuje. Nemusím v kabelce vláčet těžké knihy a přitom se můžu kdykoli vrátit ke svojí aktuální lekci, třeba po cestě v tramvaji. Audionahrávky mi pomohly konečně se německy rozmluvit. Už se nebojím osobního setkávání se se zahraničními kolegy. Pavel Jeřábek Projektant, Brno Nejsem typ na skupinovou výuku, potřebuji ve výuce jazyka vidět řád. Učebnice od Ledy tohle výborně splňuje. Navíc mám díky interaktivním cvičením okamžitou zpětnou vazbu. Za mě palec nahoru. Líbí se vám tato publikace? Sdílejte ji!

 1. Malý tibet brno museum
 2. Eroticke filmy zdarma
H2o: stačí přidat vodu
June 29, 2020, 6:57 am