Návrat Růžového Pantera

HBO GO snadno objednáte i zrušíte Vyzkoušejte HBO GO na 7 dní zdarma a bez závazků, a pak se sami rozhodnete, jestli vás naše nabídka zaujala, nebo vše jednoduše a rychle zrušíte. VYZKOUŠEJTE NA 7 DNÍ ZDARMA

Návrat Růžového pantera - Edice Blesk (DVD)

  • Vizovické těsto recept
  • Písma ke stažení
  • Návrat růžového pantera online

(29. 97 KiB) Zobrazeno 15632 krát Info: IMDB | ČSFD | FDB Související filmy: Růžový panter, Komisař Clouseau na stopě (dějově volně předcházející), Růžový panter znovu zasahuje, Pomsta Růžového pantera, Stopa Růžového pantera, Kletba Růžového pantera, Syn Růžového pantera (dějově volně navazující), Inspektor Clouseau (hlavní postava), Růžový panter, Růžový panter 2 (volné remaky) 1.

Návrat růžového pantera online

Prodej: * DVD FILMY * BLURAY FILMY * 4K UHD FILMY (ULTRA HD) * VHS VIDEOKAZETY * UMD PLASTATION * FILMOVÉ PLAKÁTY * HRY NA POČÍTAČ (PC), PLAYSTATION * AKČNÍ FIGURKY HOT TOYS * NESEHNATELNÉ FILMY NA DVD I BD * FILMOVÁ PORADNA * JSME TU PRO VÁS KAŽDÝ DEN A TO VČETNĚ SVÁTKŮ * LEVNÉ FILMY, CENY JIŽ OD 9 KČ * SLEVA 2% JEN ZA REGISTRACI PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY! * SLEVA 2% PRO VŠECHNY - KÓD SLEVA2 (při nákupu nad 200, sleva se sčítá s ostatními slevami) * DALŠÍ SLEVY PRO NAŠE VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY * SLEVA DOŽIVOTNĚ ZA REGISTRACI A ČÍM VÍCE NAKUPUJETE TÍM VĚTŠÍ SLEVY ZÍSKÁVÁTE * VYKOUPÍME VAŠE SBÍRKY DVD A BLURAY * VYKOUPÍME AKČNÍ FIGURKY HOT TOYS KONTAKT Richard Webera Tel. : 724 815 151 Email: PŘIJÍMÁME PLATBY: - kartou VISA / MASTER (platební brána ComGate) - rychlým bankovním převodem (platební brána ComGate) - bankovním převodem na účet 2272882173 / 0800 - osobní odběr v České Lípě MOŽNOSTI DOPRAVY: - dopravné již od 69 Kč - od 1500 kč nákupu DOPRAVA ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) Více jak 3000 odběrných míst!

Dokonce se ani nesnažil podobně hrát. Škoda. (4. 8. 2009) Hellboy Od prvních minut šílenej nářez. Prvních 15 minut, kdy probíhá loupež diamantu, je v dnešní době bombastických akčních scén přeci jen poněkud pozvolný, ale jakmile se na scéně objeví Peter Sellers, nemá to chybu. To, že mluví jakýmsi pofidérním francouzským přízvukem, mě spíše vadilo, více se to hodí k trapnému "remaku" Steva Martina. Každopádně zapalovač v pistoli je legendární a jsou tu skvělé dlouhé záběry, mnoho gagů se odehraje v jedné dlouhé jízdě, což samozřejmě dává prostor Sellersové komediálnímu talentu. (25. 9. 2010) Brouk Když se mě kdokoliv zeptá kdo je Clouseau? Co odpovím? Zda geniální policista nebo nebo mimořádně infantintilní jedinec? Kdepak, odpovím, že to je člověk lépe řečeno postava, kterou mám rád a tak to zůstane navždy. Edwards a Sellers vytvořili něco vyjímečného a přeji pokusu rtina, aby mu nový pokus s Clouseaem vyšel, to je postava, která by měla být nesmrtelná... Pomsta R. P. do toho samo nepatří... (6.

Návrat růžového pantera herci

Video © Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) Nastala chyba při přehrávání videa. Výtečná komedie a Sellersovi se zde opět zdatně sekunduje Herbet Lom a Burt Kwouk. Jen škoda, že sira Charlese již nehraje David Niven, Christopher Plummer mě v téhle roli už tolik nezaujal. Ale sir Charles tu má velmi pěknou a mladou manželku s nádhernými zlatými vlasy - je na co se dívat:) Velmi vtipné, v rámci panteří série snad dnes i kultovní, jsou scény s "telefénem" nebo když Clousseau luxuje. (9. 10. 2010) Kulmon Pokud se mohu vyjádřit k prvním třem dílům, pak je tento film jistě nejvtipnější. Oproti prvnímu si však nedrží laťku a jako celistvý kus má výkyvy. První část je skutečně tou nejvtipnější. Inspektor Clouseau je zde ve své nejlepší (rozuměj nejmotornější) formě. Ta se však v druhé části mírně vytrácí. Co mi také vadí je nahrazení charismatického Davida Nivena Christoherem Plummerem. Chápu, že Niven neměl čas a natáčení se nemohl účastnit, ale proč jej nahradili o 20 let mladším necharismaťákem, který mu není ani trochu v ničem podobný?

Návrat růžového pantera dabing

7. 2005) P1tr Přestřelená stopáž, neboli největší zabiják této série v tomto díle úřaduje výrazně a dává tak vyniknout nepříliš kvalitní zápletce, která nabízí spoustu nezajímavých a nezábavných scén, zejména při absenci Clouseaua, kterých je překvapivě hodně a zbytek snímku bohužel není dostatečně kvalitní a nosný, aby svým humorem dokázal spláchnout vzniklou pachuť. Pár výtečných scén se samozřejmě najde, v tomto ohledu Peter Sellers nedokáže zklamat, ovšem takových chvil je málo a vypadá to, jako by tvůrci jeli jen na půl plynu, což je vzhledem k dlouhé pauze od posledního dílu s podivem. (3. 3. 2018) Photo © Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) Peter Sellers - Originální trailer filmu sestává zejména z nepoužitých záběrů. ( Kulmon) První film ze série Růžového pantera, ve kterém Peter Sellers používá francouzský akcent. Scénář se původně psal pro chystaný televizní seriál produkovaný Blakem Edwardsem. Nakonec byl přepracován a použit na snímky Návrat Růžového Pantera (1975) a Růžový Panter zasahuje (1976) a Edwards se ujal režie.

Poslední komentáře Alpha Dog (2005) Drogy Film je podle skutečne udalosti co se stalo to film na jedno podivaní, ale to se stalo. Poučení s filmu radší drogy neber a radší si zarob. Autor: martin1410 10 minut pravdy (2019) Přepadení Banky Tenhle film by se opět mohl jmenovat přepadení banky, už je lepší, přepadení banky, jen kdo ziska zasilku, je tam i male překvapení. Čekal více > Autor: martin1410 Hroch (1973) Pana režiséra Karla Steklého si velice vážím ale tento víceméně autorský film se mu hrubě nepovedl. Tahle rádoby komedie je i přes velmi solidní obsazení naprostou ztrátou času. Autor: klasifikátor | Hodnocení: 3 / 10 Záškodníci (2016) Přepadení Banky Začatek filmu dobry, ale konec filmu mě sklamal, mohl byt lepší byl odbyty, narychlo udě to film na jedno podivaní. Autor: martin1410

Geniální nešika opět na scéně! Peter Sellers alias inspektor Clouseau zase jednou na stopě největšího diamantu světa. Opět jednou byl Růžový panter, největší diamant světa (nazývaný tak proto, že mikroskopická puklinka na jedné jeho plošce připomíná při pohledu z určitého úhlu pantera, chystajícího se ke skoku) ukraden! V muzeu Lugašského království, kam jej denně chodily obdivovat desítky návštěvníků, byli přesvědčeni, že je nedobytný. A vskutku, může být dokonalejší zabezpečení, než je soustava pancéřových dveří, které se automaticky hermeticky uzavřou kolem každého, kdo by se mu jen chtěl přiblížit na dosah? Zdá se však, že ten, kdo se zmocnil diamantu, byl mistr svého oboru. (oficiální text distributora) Géniové světové komiky Blake Edwards a Peter Sellers se znovu setkávají ve filmu Návrat Růžového pantera. Diamant Růžový panter byl ukraden a zbyla po něm jediná stopa - bílá rukavice - poznávací znamení světově proslulého lupiče klenotů, který si říká Fantom ( Christopher Plummer).

Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
June 7, 2020, 6:00 pm