Ewa Farná Porodila

 1. Ewa Farna porodila synka Artura! A Eva Pilarová musela na operaci! | Blesk.cz

Farna se o své štěstí podělila se svými příznivci na instagramu v české i polské verzi. " Před pár dny jsem se stala mámou. Poprosím o respektování toho křehkého období pro každou mamku, našeho soukromí i klidu. Jsme zdraví a šťastní, " napsala s tím, že syna pojmenovala Artur neboli Artuš. Ovšem kolem jména se hned objevila zvláštní kontroverze, zpěvačka totiž napsala do textu Artuś, tedy polskou verzi jména, ale v hashtazích má později Artur. Otázkou tedy je, jak vlastně drobečkovi bude říkat a jak to pochopí na matrice... Ewa Farna se pochlubila fotkou syna Artuše Farna připojila i úžasný snímek! Její sociální sítě okamžitě zaplavily tisíce "lajků" od fanoušků i stovky gratulací. Následující dny a týdny si Ewa bude s novorozeným synem a s manželem Martinem Chobotem (30) užívat jen v soukromí. Podle webu Extra Ewa porodila v nemocnici v Příbrami a stalo se tak prý jen několik hodin po jejím posledním koncertu. Těhotná Ewa naposledy vystupovala na první části svého turné Málo se známe, další koncerty má oznámené až na podzim, respektive na pódia se má vracet již od října.

Ewa Farna porodila synka Artura! A Eva Pilarová musela na operaci! | Blesk.cz

Zpěvačka Ewa Farna porodila chlapečka Artuše. Stalo se tak před pár dny a informovala o tom na svých sociálních sítích. Zařadila se tak po bok mladých maminek, které přivedly děti na svět před třicítkou. Kdo je další? Článek Skoro to vypadá, jako kdyby se člověk ocitnul v časoprostoru. Ještě včera sdílela Ewa Farna na svých sociálních sítích fotografie z koncertů, kde má ještě pořádné těhotenské bříško, a dnes už představila svého syna Artuše. Podle příspěvku na Instagramu se narodil před pár dny. A je to pořádný vlasáč! Ewě Farne bude v srpnu 26 let, řadí se tedy mezi mladší maminky, alespoň podle měřítka dnešní doby. Není ale jediná. Zdá se, že věkový průměr rodiček se začíná pomalu snižovat. Svědčí o tom i tyto další maminky, které na svět přivedly potomka (v některých případech i potomky) dříve, než oslavily třicáté narozeniny. Michaela Tomešová (28) Foto: Michaela Tomešová patří mezi ty, které se nebály do toho jít víckrát. Doma mají s manželem Romanem (31) už dva kluky. V únoru roku 2017 se jim narodil syn Kristián a vloni v srpnu pak ještě druhý kluk, Jonáš.

Tina Kunakey patří k těm mladším maminkám – letos oslavila teprve 22. narozeniny. Oproti tomu její manžel letos oslaví 53. narozeniny V kolika jste měly děti vy? Takto brzy, anebo spadáte do trendu starších matek? ynezorPumanzeSaNyknalC zavádí tlačítko Líbí se Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení. Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Objevit by se ale měla za měsíc na Primafestu, svou účast zatím nezrušila. VIDEO: Ewa Farna: Rozprodávám své oblečení, na webu mám sekáč! Ewa Farna: Rozprodávám své oblečení, na webu mám sekáč! David Turek Ewa Farna před porodem Autor: Instagram

Nedlouho po loňském porodu už Míša stála opět na jevišti, a to v novém nastudování muzikálu Vlasy Nicole Vaidišová (30) Foto: Museli se nejprve vzít, rozvést se, a posléze znovu vzít, aby spolu měli dítě. Řeč je o tenisovém páru Nicole Vaidišové a Radku Štěpánkovi (40). Poprvé se brali v roce 2010, o tři roky později byli rozvedeni. Jako kdyby vždycky tušili, že jsou si souzeni, v roce 2016 se snažili dát se znovu dohromady, ale marně. Vyšlo to až na třetí pokus, v roce 2017. Vloni pak následovala svatba a v létě se jim narodila dcera Stella Tereza Vítů (26) Foto: O tom, že mají herečka Tereza Vítů a její partner smysl pro humor, nás přesvědčili ve chvíli, kdy zveřejnili jméno jejich syna. Narodil se loni v říjnu a pojmenovali ho Mikoláš. Na tom by nebylo nic tak světoborného, kdyby se ale partner Vítů nejmenoval příjmením Aleš. Jeden Mikoláš Aleš už tu byl, ne? Uvidíme za pár let, co si vezme ze svého jmenovce Aneta Krejčíková (28) Foto: Skoro to vypadá, jako kdyby herečky z Ulice dostaly za domácí úkol otěhotnět – tedy samozřejmě bráno s nadsázkou.

 1. Knihy google play
 2. Hledejte: vysehrad 3 dil | Ulož.to
 3. Kino Mír - Opava - Program | Informuji.cz
 4. Ewa Farna porodila synka Artura! A Eva Pilarová musela na operaci! | Blesk.cz
 5. Ewa Farna porodila syna Artuše: Které další ženy se staly mámou před 30?
 6. AVG Antivirus pro Android | Bezplatná aplikace pro telefony a tablety
 7. Dětské povlečení do postýlky
 1. Herní konzole do ruky
 2. Rodinné trampoty oficiála třísky
 3. Klik život na dálkové ovládání soundtrack
Převody jednotek délky příklady
June 27, 2020, 3:45 am