Hvězdná Brána Časová Smyčka

Časová smyčka Díl seriálu Hvězdná brána Pův. název Window of Opportunity Číslo řada 4 díl 6 Premiéra 2000 Tvorba Scénář Joseph Mallozzi a Paul Mullie Režie Peter DeLuise Prod. kód 406 Hosté Robin Mossley jako Malikai Posloupnost dílů ← Předchozí Rozděl a panuj Následující → Vodní brána Seznam dílů seriálu Hvězdná brána Některá data mohou pocházet z datové položky. Časová smyčka je 6. epizoda 4. řady sci-fi seriálu Hvězdná brána. Děj epizody [ editovat | editovat zdroj] Při misi na P4X-639, planetu, na které je silná sluneční aktivita, se SG-1 setkává s cizím archeologem jménem Malikai. Malikai zkoumá záhadné zařízení s cizími nápisy, které se podobá jakémusi oltáři s kamennou klávesnicí. Při jedné geomagnetické bouři se aktivuje Hvězdná brána současně na planetě a na Zemi. Modrý blesk zasahuje Malikaie, plukovníka O'Neilla a Teal'ca. O chvilku později se O'Neill objevuje v jídelně SGC uprostřed snídaně v rozhovoru s Dr. Danielem Jacksonem a Samantou Carterovou, kteří tvrdí, že o planetě nic nevědí.

Www.tousak.estranky.cz - Hvězdná brána - Videa-časová smička

Co následuje, je v podstatě metapříběh popisující, jak probíhá natáčení samotné Hvězdné brány. Vtípky jako "Seriály s X v názvu mají lepší sledovanost" nebo nutnost nacpat do záběrů prsaté ufounky, popřípadě dilema kolem ceny zvláštních efektů, zapsalo tenhle peckózní díl do historie Hvězdné brány! 4 200 Dvoustovka je v podstatně Seriálem Červí díra, jenom vyšroubovaným na druhou! Kde Seriál Černí díra ještě řešil nějaké špionážní podzápletky a měl něco, co lze nazývat příběhem, tam je 200 v podstatě jen sérií skečů, které si představují nejrůznější alternativy včetně svatby Carterové a O'Neilla (awww! ) anebo dokonce narážky na jiné seriály. Najdou se jistě tací, kteří právě proto nemají epizodu rádi. My bychom jim však poradili, aby honem vyrazili ke kardiologovi – je totiž jasné, že v hrudi nemají srdce. 3 Padouchové I tým pod vedením Mitchella měl na kontě celou řadu komediálních epizod. Jejich kvalita však byla přehlušena skutečností, že pozdní řady Hvězdné brány už obecně obsahovaly řady vtipných hlášek – a také skutečností, že Mitchell nesedl každému z fanoušků.

Hvězdná brána 04x06 - Časová smyčka online ke shlédnutí Popis: SG-1 přichází na planetu, na níž se nachází jakési antické zařízení. Z něj vytryskne proud modrého světla, který zasáhne bránu a všichni se ocitají v jídelně o několik hodin dříve. A od tohoto okamžiku se začínají události opakovat a Jack s Teal'cem jsou jediní, kdo si to uvědomují... Pokud se video nespustí, povolte v prohlížeči Adobe Flash podle návodu na Neshlédnuto Sledovat Nahrát obsah Ohodnotit: Štítky: Hvězdná brána S04E06 online česky, Hvězdná brána 04x06 - Časová smyčka online, Seriál Hvězdná brána 04x06 online ke shlédnutí v HD.

Hvězdná brána atlantida

Komediální sci-fi ve svých nejlepších chvílích! O'Neill, Daniel nebo Carterová se mohu tvářit sebevíc vážněji, nejvíce jim však stejně sluší sarkasmus a hláškování obecně! Hvězdná brána za svých 10 řad vyplodila pořádnou porci komediálních dílů! Nejlepší patero epizod však patří na samotnou špici jejích tvůrců. Rok 1969 Ačkoliv se Hvězdná brána o komedii snažila už dříve, viz například episoda Urgo, teprve Rok 1969 byl trefou do černého! Jenom málokdy jsme totiž mohli vidět naše hrdiny žít i osobní životy, aniž by se přitom scenáristé snažili o drama postav a jejich vztahy. V roce 1969, kam je SG-1 omylem teleportována a musí se odtud dostat nazpět, je však dost času na řadu komických momentů jako Teal'covo řízení anebo žoviální šedesátkové hippies oděvy. Tenhle díl má prosty grády jako Apophisův hlas! Autor: Showtime/Syfy 1969 Seriál Červí díra Dost možná nejoblíbenější z komických dílů je Seriál Červí díra, kde naše postavy zjistí, že existuje seriál volně inspirovaný jejich životy.

O'Neill a Teal'c později zjistí, že si jako jediní pamatují průběh událostí. Oba jsou vyšetřeni, ale jsou úplně zdraví. Zatímco události v SGC se stále opakují, Daniel dělá první pokrok v překladu nápisů na snímcích kamenného oltáře. SG-1 se vrací na planetu, kde Malikai spustil zařízení, avšak O'Neill se ocitá zpět na snídani aniž by se jim podařilo zařízení deaktivovat. Mezitím, se Daniel pokouší o překlad nápisů na oltáři, ale jeho paměť je vždy spolu se všemi ostatními resetována, a zřejmě nedokáže všechno přeložit během několika hodinové časové smyčky. Nakonec, si O'Neill a Teal'c uvědomí, že jediné řešení je naučit a pamatovat si cizí jazyk sami. Po několika "časových smyčkách" výuky, udělá Daniel poznámku, o činech nezpůsobujícím žádné důsledky, které inspirují O'Neilla učit se hrnčířství a jezdit na kole po vojenské základně. V jiné časové smyčce, O'Neill a Teal'c hrají golf skrze Hvězdnou bránu. Před koncem jedné smyčky, O'Neill dává Hammondovi svou rezignaci, popadne Carterovou a políbí ji.

Hvězdná brána epizody

  • Slovní druh jak
  • Hvězdná brána sg1
  • Práce v gastronomie.aquitaine
  • Letopisy Narnie: Chystá se restart | Fandíme Filmu
  • Hvězdná brána atlantida online
  • Idnes zprávy z domova
  • Územní odbor policie Prostějov - Najisto.cz
Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 19, 2020, 1:36 am