Chernobyl 2019 Online Cz

Coz bylo presne to, co mi po skouknuti prvnich ctyr dilu chybelo a rikal jsem si, ze by to fakt chtelo nejakej podrobnejsi popis udalosti, ktery predchazely vybuchu. No a dockal jsem se. Dockal jsem se vlastne vseho, co jsem od serialu cekal a jeste vic. Navic nechybi ani dokumentarni doslov, kterej se sem skvele hodi. Za me naprosto bezchybnej serial, kterej sice plyne pomalu, ale je od prvni do posledni minuty napinavej az k nevydrzeni. Jasnejch 5*. (26. 2019) HoneyBunny Nejdřív mě od sledování odrazovalo drsné téma, ale už první díl mě překvapil sebejistou, vizuálně velkolepou režií, kvalitními herci a schopností vtáhnout do děje. Mazin z drsné, ale v mnohém abstaktní katastrofy v Sovětském svazu během ošklivých osmdesátých let udělal parádní televizi. Seriál katastrofu bere vážně a je tvrdý, drsný a neuhýbá před následky ozáření. Ale nad tím vším vidíte velkou poklonu a úctu k těm, kteří obětovali nebo si zkrátili život, aby zachránili ostatní. Přimíchejme reálnou slizkost politiků, kteří si chtějí pohlídat záda a své pozice, a pětihvězdičkové drama je na světě.

Filmy 2016 online cz

"A just world is a sane world. There was nothing sane about Chernobyl. " Nevědomost není to samé jako nevinnost. Ale koho lze za Černobyl obvinit? A lze vůbec obvinit někoho přímo zodpovědného? Černobylský reaktor nemůže vybuchnout, to byl fakt, kterému slepě věřili všichni, kdo za něj byli zodpovědní. Faktem ale je i to, že Černobyl byl ten největší průser ještě před tím, než byl vůbec postaven. Nedostatky v konstrukci, špatné zabezpečení a hlavně bezmezná víra v absolutní (ne)dokonalost a (ne)schopnost sovětského režimu. Černobyl byl a je také politickou katastrofou. Zatajování, lži, polopravdy, nečinnost a ignorace; politbyro Sovětského svazu mělo v konečném důsledku na svědomí mnohem víc životů, než radiace. Raději odvrátili zrak a předstírali, že je vše v pořádku, i když bylo naprosto zřejmé, že situace je mnohem horší, než si kdo dovedl představit. Marné odmítání reality a snaha vypořádat se s tím, co se právě stalo, s tím, co během vteřiny změnilo tolik životů a nakonec ovlivnilo budoucnost nejen SSSR, ale i celého světa.

Nastala chyba při přehrávání videa. 10/10, miniseriál desetiletí. Já jen pevně doufám, že si z toho lidi vezmou to co mají - odpor k autoritářskému stylu vládnutí, kdy se všichni bojí "těch nahoře" a případně represivních složek, až to vede ke kolapsu zdravýho rozumu a pudu sebezáchovy celý společnosti jako takový. A ne, že si z toho vezmou hysterický strach z jádra a začnou řvát něco o zavírání Temelína či Dukovan. (5. 6. 2019) dO_od // Cena lží, zaplacená v desítkách tisíc lidských životů. A kvůli čemu... Černobyl je zdrcující stejně jako je strhující, k tématu přistupuje až s překvapivou jistotou, jako by nikdo z tvůrců ani na sekundu nepochyboval, že ví naprosto přesně, co dělá, a byť se fenomenální nástup prvních dvou epizod, kterým hrála do karet především naléhavost celé katastrofy a řešení problémů v reálném čase, již nepodařilo zopakovat, udržela si celá minisérie nadprůměrnou kvalitu až do svého konce. Tady není co řešit, bez pochyb jeden z nejlepších seriálů, které letos přistály na obrazovce.

9/10 (6. 2019) Wacoslav1 Tak po tom jak to každý vychvaloval až do nebes a všude jsem četl jakej to je fucking masterpiece tak jsem se k tomu konečně taky dokopal. No a resumé? Pojďme postupně díl od dílu. Ten první určitě získal moji pozornost už tady nastupuje ta atmosféra totální deprese takřka bez hudby která vydrží po celý seriál. Příčiny se řeší až v dalších dílech tady se zaměříme na samotný výbuch a funguje to. Jen žádná z postav mě tu ještě nezaujala a celé to bylo hodně chladné a odtažité a i když nepochybuji že v Rusku byl a je pořád bordel tak místy trochu přehnané ale jinak ok a v pohodě 4* Druhý díl konečně uvádí na scénu dvě hlavní postavy Harrise a Skarsgarda a vzájemná chemie od začátku funguje na výbornou i když v tomhle díle se ještě mezi sebou nemusí. Atmosféra bezprostředního odklízení toho nejhoršího pak pokračuje v duchu prvního dílu takže na výbornou. Třetí díl mi přišel jako nejslabší parta drsných horníků byla sice fajn ale nemohl jsem se zbavit dojmu že tempo seriálu trochu opadá a už to nemá ten nekompromisní drajv co první dva díly, ale za pěkný vývoj a proměnu vztahu dvou hlavních postav jsem ty 4* ještě dal.

Černobyl / Chernobyl (TV seriál) (2019) | ČSFD.cz

  • Chernobyl 2019 online cz 2
  • Upiri deniky 3x20
  • Hvězdná brána atlantida ke shlédnutí

Mezitím se Legasov snaží přijít na to, jak v okolí elektrárny odstranit všechen grafit. 28. 2019 1 193 000 S01E05: Vichnaya Pamyat Nastává den soudu, který má jednoduchý úkol. Najít hrdiny černobylského příběhu a viníky. Hlavními svědky před soudem jsou Valery Legasov, Boris Shcherbina a Ulana Khomyuk. 4. 6. 2019 1 089 000 1 hodina 9 minut

Na Černobylu nebylo nic příčetného. Bylo to šílenství. A tak začíná tahle série – v momentě výbuchu a už od začátku se nesnaží absolutně nic idealizovat. Očekával jsem hodně, ale byl jsem naprosto překvapen, jak dokonale se povedlo vytvořit nervy drásající a mrazivou atmosféru. Radiace doslova sálá z obrazovky. I když víte, co se stane a jak to nakonec vše dopadne, budete naprosto pohlceni a bude vám fyzicky a psychicky špatně, hlavně proto, že všechno je to pravda. Ty nejděsivější příběhy jsou ty pravdivé a o událostech největší jaderné katastrofy v dějinách to platí dvojnásob.

  1. Zoopark na hrádečku
  2. Taková moderní rodinka serial online ke shlednuti cz
  3. Jak sledovat o2 tv sport
Převody jednotek délky příklady
June 7, 2020, 8:35 am