Chernobyl Cz Dabing

Mě se oproti jiným názorům líbí Bareš se Svobodobou, hlavně Bareše bych si dokázal na herce představit i v dalších rolích. fabec122 Příspěvky: 1061 Registrován: 28 zář 2008 06:48 od oberon » 10 čer 2019 11:47 Já bych si popravdě pana Bareše uměl představit v nějaké jiné Harrisovo roli, ale zrovna tady mi vážně moc nesedí. Jeho hlas na mě vždycky působí takovým uklidňujícím způsobem a trochu mi tam chybí taková ta Legasovo naléhavost, kterou by IMHO v tomhle případě mohl dobře vystihnout právě pan Táborský. od MikeZ » 10 čer 2019 21:32 Jména postav mají být v české transkripci - Valerij, Ščerbina, Chomjuková, Ďatlov atd. MikeZ Příspěvky: 496 Registrován: 01 zář 2008 14:23 WWW od ocypuc » 11 čer 2019 00:06 Myslím si, že si na tom dabingu mohli dát víc záležet. Vzhledem k tomu, jak moc se o tomto seriálu všemožně píše na mnoha serverech a probírá se to, že je to aspirant na nějaké ocenění. Jak už bylo psáno, dabéři se opakují na více rolích a hlavní role moc vhodně zvoleny nebyly. Pochopil jsem to tak, že se každý díl dabuje zvlášť po týdnu, né jako celek, tak je možné, že prostě obsadili ty, kteří budou mít měsíc v kuse čas ve stejný den.

Chernobyl cz dabing 4

Nicméně v tomto případě nemá navrch ani originální znění, protože slyšet ty lidi mluvit anglicky je takové nepřirozené. Hlavně u té staré paní dojící tu krávu ve čtvrtém díle, jak vypráví, co všechno zažila. Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška ocypuc Příspěvky: 579 Registrován: 30 pro 2012 15:32 od Tomáš Surý » 14 čer 2019 08:35 Souhlasím, že dabéři mohli být voleni trochu pečlivěji. Nejvíce mě udivil na hasiči Vojtěch Hájek, to byl slušný úlet. Nicméně kvalitu dabingu - jeho zvuk, hereckou stránku atp. hodnotím jako velmi kvalitní. Obecně při lepší volbě dabérů bych si tvrdil říct, že jde o jeden z nejkvalitnějších dabingů vůbec. Oblíbení dabéři: Petr Neskusil, Jan Cina, Vojtěch Hájek, Filip Jančík, Jiří Lábus... Oblíbené dábérky: Ljuba Krbová, Regina Řandová, Eva Spoustová, Ivana Milbachová, Vanda Hybnerová... Tomáš Surý Příspěvky: 16 Registrován: 26 zář 2015 11:43 od oberon » 14 čer 2019 09:18 Trochu mě překvapuje to prohlášení ohledně zvuku, protože mě to alespoň podle prvního dílu přišlo jak typická práce M. Václavíka z posledních let, kdy jsou hlasy dabérů dost výrazně přeřvaný a oproti okolním ruchům hodně vyčnívají (podobně tomu bylo třeba u seriálu Domek z karet).

  • Chernobyl cz dabing serial
  • Černobyl / Chernobyl – Filmplanet.to
  • Práce na letišti praha
  • Chernobyl cz dabing bombuj
  • Příběh kmotra (2013) | ČSFD.cz
  • Chernobyl cz dabing 4 díl

Chernobyl cz dabing ep3

Ale možná mám prostě jenom přecitlivělý sluch. Zpět na Minisérie Kdo je online Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Ústřední trio mluví jinak skvělí herci, kteří dokážou v trefné roli podat výborné výkony, ale tady mi ani jeden z nich nezní dobře. Na Harrise a Watson by mi osobně seděli asi M. Táborský a L. Juřičková. U Skarsgårda by mě osobně zajímalo, jak by tahle role zněla v podání P. Pospíchala, který by ten jeho bručounský projev mohl docela trefit. Ze spjatých hlasů by mi nejvíc seděl asi Z dalších rolí mi jako největší průšvih připadá Z. Horák, který dokáže ve správné roli podat solidní výkon, ale tady je úplně mimo. Osobně si ale vůbec nejsem jistý, kdo by mi tam seděl, možná neš by zvládnul vystihnout tu správnou míru arogance. oberon Senior admin Příspěvky: 3346 Registrován: 15 srp 2008 14:13 Bydliště: Klenčí pod Čerchovem od fabec122 » 06 čer 2019 13:18 MIchal Holán - Michael Socha ( Mikhail) Bohuslav Kalva - Donald Sumpter ( Zharkov) Co se týče názorů nade mnou, tak souhlasím s Maryškou, ten se nehodí jednak na herce, tak ani na postavu. Z toho obsazení, co tam je, to mohl být radši Juřička.

Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš
June 9, 2020, 8:17 pm