21. Století

Román je napsán... více Eskejp 2017, J. Charvát Michal Majer hledá lásku a naplnění, chce žít dechberoucí příběh. Přesto každý den míří do firmy, kde navrhuje reklamní předměty. Společnost mu dělají prokrastinující dredatý grafik Pixel, ovulující recepční Sylva, vlezd... více Smrtící hrátky 2014, J. D. Robb (pseudonym) Eva Dallasová, vyšetřovatelka z blízké budoucnosti, má opět zapeklitý případ V přepychové rezidenci leží na posteli boháč Thomas Anders. To by nebylo nic divného, kdyby nebyl přivázaný a mrtvý. Navíc to vypadá, že se ně... více Smrtící stvoření 2013, J. Robb (pseudonym) Poručík Dallasová návnadou pro sadistického vraha žen! Další pokračování populární řady Smrtící… napínavých detektivních příběhů z blízké budoucnosti. Před devíti lety, dlouho předtím, než se Eva Dallasová stala poručí... více Jednou tě najdu 2016, C. Elks Je rok 1999. Na exkluzivním večírku na oslavu nového milénia se letmo seznámí Hanna a Richard; ona je sebejistá, spontánní Angličanka, on je bohatý, povinnostmi svázaný Američan.

21. století začátek

21. století panorama

5. 2020 Příští číslo: 15. 6. 2020 Kategorie: Populární, tajemno Periodicita: měsíc Vydavatelství: RF Hobby, s r. o. Šéfredaktor: Jan Zelenka E-mail: Web: Běžná cena: 64. 9 Kč / vydání Počet stran: 124-140 Formát: 200 x 270 mm Rok vzniku: 2003 Předplatné časopisu oletí Časopis 21. Století a jeho předplatné se právem řadí mezi nejúspěšnější tituly ve velké rodině časopisů RF Hobby. Časopis 21. Století vychází již desátým rokem a jedná se o nejčtenější časopis o vědě a technice na českém trhu. Za tu dobu časopis přinesl přes 12 000 stránek naplněných novinkami a zajímavostmi ze světa objevů a vědy, lidí a techniky a přiblížil tisíce vědeckých experimentů. V současné době tento měsíčník a jeho předplatné pravidelně čte 372 000 čtenářů, čímž patří k nejčtenějším tuzemským periodikům svého druhu. Šéfredaktorem je v současnosti Pavel Šmejkal. Století získalo v roce 2011 1. místo v soutěžní přehlídce popularizace vědy SCIAP 2011 v kategorii periodikum. Století je český populárně-vědecký časopis, jehož předplatné vychází již od roku 2003.

21. Století – RF-Hobby.cz

  1. Fonty písma online
  2. Kniha: 21 lekcí pro 21. století (Yuval Noah Harari) | Martinus
  3. Děti pro 21. století (@detipro21stoleti) • Instagram photos and videos

Úvod > Dějepis v 21. století Aktuálně jsme pro učitele a žáky připravili materiály pro distanční výuku. Zveme do Kabinetu D21. Zúčastněte se online diskuzí zaměřených na reflexi současné situace distančního vyučování. 22. května v 10:00 proběhne webinář Jaroslava Pinkase Jak učit o normalizaci? Webinář sledujte online zde. Projekt Oddělení vzdělávání Ústavu pro studium totalitních režimů zaměřený na soudobé dějiny a dějepisné vzdělávání. Oddělení spojuje práci výzkumníků z oboru historie a didaktiky a vyvíjí výukové materiály a metodiky pro žáky, učitele, pedagogy a vzdělavatele odpovídající nárokům 21. století. Pracujeme na rozvoji historického myšlení spíše než na prezentaci uzavřených historických fakt a vycházíme ze zásad konstruktivistického dějepisu. Poskytujeme metodickou podporu učitelům i studentům, podněcujeme diskusi o historii ve veřejném prostoru. Na stránkách D21 nabízíme množství materiálu pro školy, přinášíme aktuality z práce oddělení, sledujeme situaci dějepisu v médiích i na školách.

Zdraví pro 21. století | G21-Vitality.cz

Časopis oletí předplatné Cena na stánku 64. 9 Kč • Ušetříte až 39% • Vychází měsíčně • 12 čísel za rok 21. století populární formou přibližuje nejnovější poznatky ze světa vědy a techniky. Nechává čtenáře nahlédnout do výzkumných ústavů, operačních sálů, pří... celý popis Doručováno do poštovní schránky Elektronické předplatné Doručováno do PC, tabletu, mobilu... Dárkový pozkaz Roční předplatné: 12 čísel DVD (2 ks) 21. století Extra (2 č. ) DVD (2 ks), 21. ) oletí Extra (2 č. ) s DVD DVD (2 ks), 21. ) s DVD Na stáncích: 1 049 Kč Dvouleté předplatné: 24 čísel 1 558 Kč Pololetní předplatné: 6 čísel Čtvrtletní předplatné: 3 čísel Kupte balíček 1+1 a ušetřete 26% 1 294 Kč Dárek k předplatnému V případě, že je k předplatnému nabízen dárek, platí pouze pro nové předplatitele. Barvu nebo motiv dárku si nelze vybrat, je expedován náhodně a může se lišit od vyobrazeného. Nabídka platí pouze do vyčerpání kusových zásob. V případě vyčerpání zásob aktuálního benefitu může být předplatiteli zaslán nahrádní benefit.

H2o: stačí přidat vodu
June 21, 2020, 3:39 pm