Trhala Fialky Dynamitem

Jenom bych se spíše přiklonil k nějaké malé, ale české plastické trhavině. Přidáno: 6. 1. 2011 Trhala fialky dynamitem, ach jo. A takhle to dopadá, když si herečka a "herec" po úspěchu lidových filmů (Slunce, seno,... ) pomyslí, že jednak bez nich to už nikdy nepůjde a jednak že to umí líp než profesionálové, vymyslí námět a napíší scénář. Po shlédnutí jsem měla chuť trhat Růžičky dynamitem.... 10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film Já a moje příšera (2007) The Water Horse Válka Roseových (1989) The War of the Roses Město v ohrožení (2004) [Video] Nature Unleashed: Earthquake Muž, který stoupl v ceně (1967) Muž, který stoupl v ceně Plavení hříbat (1975) Plavení hříbat Husarská balada (1962) Gusarskajya ballada O medvědu Ondřejovi (1959) Chlapi přece nepláčou (1979) Chlapi přece nepláčou Sama doma (2000) [TV pořad] Osvobození I - Ohnivá duha (1967) Osvobožděnie - Ogněnnaja duga

Trhala fialky dynamitem celý film

poněkud slabá komedie o přízemnosti českého podnikání 1992, Česko, Délka: 90 min Hana Čížková (41) Lots (Pomněnková Marie) nechá si od svého milého na chviličku stáhnout tričko, ale hned si ho zase uraženě natáhne zpět Jitka Asterová (32) Brief- (sestřenice Běta) v jedné scéně je v podprsence, ale i tak je zabírána hlavně z boku Hrdiny ztřeštěné podívané je početná rodina Karafiátových, která se v nastupujících tržních podmínkách rozhodne zanechat dosavadního způsobu obživy (kradení smutečních věnců a jejich přetváření v umně vázané kytice) a začít podnikat. Světlo světa tak spatří svérázná cestovní kancelář Český ráj, postavená na geniálním nápadu nevozit chudé české turisty do zahraničí, ale naopak, bohaté cizince do Čech. Díky svérázné reklamní kampani se skutečně podaří v Paříži obsadit autobus pestrou směsicí Francouzů a vyrazit. Tím však podnikatelské starosti Karafiátových teprve začínají.

Trhala fialky dynamitem online

Nadšení a zejména horlivost (snad nejvíce signifikantní pro náš národ) za sebou nechává zhrzené obdivovatele a příští zastánce bývalých pořádků. Přidáno: 10. 2014 Každičká chvíle téhle "komedie" polévá diváka doslova kýbly trapnosti. Každičká věta, každičký obraz jakoby zoufalci, který se rozhodne tuhle slátaninu sledovat přikazovala: "UTEČ, ZDRHNI!!! DOKUD NENÍ POZDĚ!!! " Režiséra Milana Růžičku (dej mu Pán Bůh lehkou zem) si produkce vybrala jen kvůli jménu, protože nikdy před, ani po "fialkách" nenatočil nic pořádného. Matka a syn Růžičkovi (dej jim Pán Bůh taky lehkou zem) si zase splnili svůj sen a společně spáchali scénář k téhle nebetyčné hlouposti, aby v zápětí zjistili, že hrát v dobré komedii ještě neznamená, že jste vtipní a že jí umíte také napsat. Nacpat film (příčí se mi to slovo v souvislosti s tímhle napsat slovo film) slušnými herci ( Lipský, Kostelka), nebo estrádními klauny 2. kategorie (Skamene, Pešák) nebylo na počátku devadesátých let zas takovým problémem, práce bylo málo a všichni hráli všechno... Co už trošku překvapí je divácký úspěch a to zejména v kinech.

Kvůli zablokování přihlášení přes Facebook se ke svému účtu přes Facebook dostanete zadáním Vašeho emailu a hesla 123456789. Prosíme Vás, abyste si heslo změnili po přihlášení. Rok 1992 Délka min Herci Lubomír Kostelka, Tomáš Hanák, Hana Čížková, Jitka Asterová, Nina Jiránková, Rostislav Kuba, Helena Růžičková, Roman Skamene, Otto Lackovič, Valentina Thielová, Věra Koktová, Gabriela Filippi, Fredy Aiysi, Helena Vondráčková, Lubomír Lipský, Jiří Růžička Online Trhala fialky dynamitem Hrdiny ztřeštěné podívané je početná rodina Karafiátových, která se v nastupujících tržních podmínkách rozhodne zanechat dosavadního způsobu obživy (kradení smutečních věnců a jejich přetváření v umně vázané kytice) a začít podnikat. Světlo světa tak spatří svérázná cestovní kancelář Český ráj, postavená na geniálním nápadu nevozit chudé české turisty do zahraničí, ale naopak, bohaté cizince do Čech. Díky svérázné reklamní kampani se skutečně podaří v Paříži obsadit autobus pestrou směsicí Francouzů a vyrazit.

Trhala fialky dynamitem (1992) | ČSFD.cz

Všichni jsme už asi o něčem prohlásili, že to je tak blbý, až je to hezký. To ale bohužel není případ Fialek. Tenhle film je totiž tak blbej, až je trapnej. Nevadilo by, že příběh nemá žádnou logiku, možná naopak. Vždyť většina bláznivých komedií je na absenci logiky dokonce založena. Zde mi však připadá, že místo filmového vyprávění jde jen o nesourodý slepenec scének, které se sice úporně, nicméně marně snaží o vtipnost. Nabízí se srovnání s pejskem a kočičkou, když pekli dort. S tím rozdílem, že tady si ta čtyři zvířátka, co se podílejí na výrobě dortu, nechají říkat "scénáristé". Tak jen tiše doufám, že tento výtvor nikdy nebyl a ani nebude promítnut za hranicemi České, potažmo Slovenské republiky. Za tu zoufalou snahu o světovost ukazováním našich malých, českých svérázností jsem se totiž namoutě styděl. Helenku Růžičkovou jsem měl docela rád, zejména si vychutnávám její Droběnu pokaždé když koukám na Tři oříšky, taky její trhlá pacientka v Dívce na koštěti je nezapomenutelná. Ale po tomhle musím souhlasit s názorem Aurory45, která po shlédnutí měla chuť trhat Růžičky dynamitem.

Kdybych si měl o tehdejším Česku udělat obrázek z takovýchto kokotin, tak bych soudil, že tady žil národ vymaštěných retardů. Spíš mi to ale připadá, že si pár známých herců a filmařů chtělo udělat zadarmo výlet do tehdy ještě exotické Francie a po cestě notně posilněni alkoholem vymýšleli, jaký scénář by se na to dal naroubovat. (11. 2019) PBLead Viděl jsem poprvé a naposled jako 6leté dítě a týden jsem z toho v dobrém slova smyslu nevyšel z úžasu. No a jak to tak bývá, věci, které se mi trochu líbily v dětství, považuju dnes za velmi dobré, a věci, které se mi líbily, považuju za vynikající (např. Sám doma, 6 medvědů s Cibulkou apod. ). Takže ano, tenhle film je špatný a ne není to z mé strany trolling, ale jako 6letému fakanovi se mi to prostě líbilo, takže bych tomu tak ty 4 hvězdy asi dal. ;) P. S. Nezapomenutelná je ta scéna, když se jde Růžička junior vysrat do lesa. To se mi moc líbilo a smál jsem se tomu ještě týden. ;) (24. 12. 2013) - Helena Růžičková ke konci filmu říká:,, Hynku, Viléme, Jarmilo. "

Trhala fialky dynamitem (1992) online ke zhlédnutí - Filmy.najserialy.to

Trhala fialky dynamitem je česká filmová komedie z roku 1992 o rodině, která se v nových tržních podmínkách rozhodne podnikat. Děj [ editovat | editovat zdroj] Přeskočit Varování: Následující část článku vyzrazuje zápletku nebo rozuzlení díla. Rodina Karafiátových, která se doposud živila kradením pohřebních věnců a jejich převazováním na květiny, se v porevoluční době rozhodne podnikat. Chtějí přivážet bohaté západní turisty do Česka. V Paříži se jim podaří zaplnit autobus. Kvůli nízké ceně, kterou nabídli, se později snaží všemožně ušetřit třeba tím, že přes celé Německo nebudou zastavovat. Cestující si totiž chtěli prohlédnout tamní pamětihodnosti. S tím, že je to tradiční české ubytování, byli cestující nuceni přespat ve stodole apod. Konec části článku, která vyzrazuje zápletku nebo rozuzlení díla. Zdroje [ editovat | editovat zdroj] Trhala fialky dynamitem na Trhala fialky dynamitem v Česko-Slovenské filmové databázi Film na Tento článek je příliš stručný nebo postrádá důležité informace.

Trhala fialky dynamitem – Wikipedie

  1. Jak připojit router k modemu
  2. Trhala fialky dynamitem (1992) online ke zhlédnutí - Filmy.najserialy.to
  3. Špatná srážlivost krve
  4. Velikonoční zvyky a tradice - RodinnéBalení.cz
  5. Jak rozpoznat rané příznaky těhotenství (s obrázky) – wikiHow
  6. Trhala fialky dynamitem online ke shlédnutí
  7. Bolest zápěstí při opření
  8. Prava.blondynka.1.cz.avi online ke zhlédnutí a stažení | Datoid.cz

Ale ani to není úplně nepochopitelné. Po počátečním Kino boomu, kdy se v českých kinech konečně objevili Rambo, Terminátor a podobné americké spektákly prostě začal být opět hlad po obyčejné české taškařici, nemluvě o oblibě Heleny Růžičkové po trilogii Slunce seno... Jediný rozdíl mezi Troškovou řachandou a Růžičkovic filmovým dítkem tak je, že u prvního jste potřebovali kapesník na slzy smíchu a u druhého kýbl na zvracení. Jen málokdy se člověku "poštěstí", že se u filmu stydí i za tvůrce... Přidáno: 9. 2014 Tak nemá vypadat česká komedie a jestli tak vypadá, tak je to opravdu odpad. Proti tomu jsou Troškova díla velkofilmy - především Kameňák 1-3: Podnikání ve stylu Hošna na tomhle veledíle musel prodělat podnikatel milióny nebo je sponzoroval tajemný sponzor - nikdy více to vidět nechci - Slunce, seno a... to je na Oscara a cestovní kancelář ala Karafiát - to se nedá zapomenout, ujetý byli všichni, režisérem počínaje a tím posledním poskokem konče. Přidáno: 16. 12. 2012 Nebyl by lepší semtex?

062778, 14. 432222 Popis skutečného místa: V naši srdcích je to pořád Forum. 04/2009 Skutečnost - fotografie (4) Popis děje na záběru: Pohled z Karlova mostu na Pražský hrad. milhaushb, PC, Bojira, roze Karlův most, Praha 50. 0865, 14. 41126 Popis skutečného místa: No mám podobný záběr... 05/2009 Popis děje na záběru: Na Karlově mostě.. PC, roze, vv 50. 41126 Popis skutečného místa: Kamera snímala Karlov most pravdepodobne zo zdvíhacej plošiny, takže urobiť rovnaký záber bez patričnej techniky je nemožné. Podobný záber vyfotený z Malostranskej mosteckej veže. Herci a režiséři Filmová místa do kapsy Nejčerstvější informace

Zvládneme to zaplatit pane Lorenc? S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů. Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 15, 2020, 3:56 am