Potrefená Husa Olomouc

1 Děkujeme za recenzi. Věříme, že při Vaší příští návštěvě už bude vše v pořádku. Recenzováno: 8. prosince 2019 Jestli hledáte přímo v centru kde si zajít na jídlo a nesáhnout přitom hluboko do peněženky, tak můžu tento řetězec doporučit. Akorát si dejte pozor, bývá tam opravdu narváno. K jídlu samotnému, žebra byly chutově super, hranolky se taky daly. Jen nevím proč zrovna k... Více Datum návštěvy: prosinec 2019 Užitečné? Recenzováno: 17. listopadu 2019 Na oběd do Husy již poněkolikáté. Musím říci že "Husa" opět nezklamala. Příjemná a rychlá obsluha. Hezké prostředí. Výborný "černý pivní speciál". Velice rychle připravené jídlo. Opravdu jsem si pochutnal. Jídlo servírováno perfektně i s náležitou vizuální úpravou na talíři. Jsem rád, že si... Více Datum návštěvy: listopad 2019 Užitečné? 1 Recenzováno: 3. září 2019 prostřednictvím mobilu Čisté prostředí, super styl, skvělé jídlo, teplé talíře, příjemná, profesionální obsluha a přijatelné ceny. Akorát jsem zapomněl hotovost a platil kartou, takže spropitné příště 😉 Datum návštěvy: září 2019 Užitečné?

Motel olomouc

Recenzováno: 10. března 2020 šli jsem na doporučení, líčka trochu "plavala" v omastku, očekávala bych méně tuku a více zeleninovo-vínové omáčky, trhaná kachna prakticky bez soli. Shrnutí - jedla jsem už v této cenové relaci lépe upravená jídla. Datum návštěvy: únor 2020 Užitečné? Recenzováno: 18. prosince 2019 Do restaurace Potrefená Husa v Olomouci jsme se vydali na oběd s kamarádkou. Vyzkoušeli jsme meníčko. Bohužel jídlo osobně hodnotit nemůžu, polévku záhy při naší konverzaci neustále kontrolující číšníci odnesli, i když byla nedojedená. Druhé (dušená vepřová plec s bramborem a mrkví) byla po pár... Více Datum návštěvy: prosinec 2019 Užitečné? 1 Recenzováno: 9. prosince 2019 Sobotní oběd v Olomouci v období adventních trhů je bez rezervace fakt problém. nicméně v Potrefence jsme se prosadili, i když personál se choval zpočátku trochu odtažitě. Pojedli jsme skvělý hovězí vývar se zeleninkou (trochu měkčí, než já rád) a úžasný hovězí tataráček (též tvarglový... Více Datum návštěvy: prosinec 2019 Užitečné?

Best olomouc

  • Restaurace potrefená husa olomouc
  • Zlatých 11 výsledky losování
  • Radio černá hora play
  • Receptář prima nápadů | Prima
  • Potrefená husa olomouc smart
  • Tv live online zdarma
  • Coca cola soutěž hokej

Recenzováno: 12. července 2019 Restaurace v příjemném prostředí a v centru města. Výběr jídel široký, jídla dobrá a obsluha rychlá. Určitě doporučuji! Datum návštěvy: červenec 2019 Užitečné? Děkujeme za recenzi a jsme rádi, že jste u nás byla spokojena. Věříme, že si k nám najdete cestu i příště. Recenzováno: 9. května 2019 prostřednictvím mobilu Moc jsme si pochutnali na jídle i pití a byli jsme celkově spokojeni se servisem! Určitě doporučíme přátelům! Datum návštěvy: květen 2019 Užitečné? Děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a věříme, že tomu tak bude i v budoucnu. Recenzováno: 16. prosince 2018 Při výletu do Olomouce jsme se rozhodli, že před Vánočními trhy navštívíme tento podnik a dáme si nějaký oběd. Já si dal hovězí líčka. Chuťově dobré, cena kolem 180 Kč, což za tak velkou porci je přiměřené. Prostředí bylo hezké a obsluha příjemná. Datum návštěvy: prosinec 2018 Užitečné? Děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a věříme, že tomu tak bude i v budoucnu.

Potrefená husa olomouc hotel

Oschlá houska, maso i když se slečna ptala jestli může být medium tak bylo rozhodně well done, a nebyl v něm žádný dressing ani zelenina! Za 160 Kč katastrofa! Tomáš B. Ostry pivny gulas bol ostry az po zajedanim s feferonkou. Ale chutil vyborne Veronika Nina O. Prisli sme do restauracie, objednali sme si a boli sme v soku z hodnoteni na 4rsq. Musime vsak povedat, ze obsluha bola velmi mila, ochotna a jedlo velmi dobre. Osobne odporucam steak z lososa:) Adam B. Menu podprůměrné a k tomu v guláši kousek rýže. Martin O. Který debil vymyslel ty světla skoro v úrovni očí?! Jinak pivo velmi dobré, jídlo i obsluha super. Daria V. Gratinované noky s kuřecími nudličkami - vřele doporučuju! !

Společnost JAROSLAV MAŠLAŇ s. r. o. realizuje projekt s názvem "Podnikové vzdělávání zaměstnanců společnosti Jaroslav Mašlaň s. za účelem zvýšení odborných dovedností a kompetencí zaměstnanců" s reg. č. CZ. 03. 1. 52/0. 0/0. 0/19_097/0012861 Cílem projektu je prohloubit úroveň měkkých a manažerských dovedností, obecného IT a také v oblasti technického a odborného vzdělávání. Vzdělávání proběhne celkově u 44 zaměstnanců společnosti, z toho 2 zaměstnanci jsou ve věku nad 54 let. Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie, v rámci Operačního programu Zaměstnanost, s prioritní osou "Podpora zaměstnanosti a adaptibility pracovní síly" POTREFENÁ HUSA OLOMOUC Polední menu zatím není zapsáno.

Pension olomouc

Recenzováno: 27. listopadu 2018 Výběr z několika točených druhů piv (franšíza Staropramen), všechny výborné. Hezké vkusné prostředí, čisté toalety v suterénu. Nadstandardně ochotný a příjemný personál restaurace (pan manažer), dostatek míst. V historickém centru. Zajímavá zkušenost s tvarůžkovým tatarákem - doporučuji! Datum návštěvy: listopad 2018 Užitečné? 1 Zobrazit další recenze

Sobota 23. května 2020, svátek má Vladimír, venku je 11. 3 °C

Adresa: Opletalova 1 Olomouc Otevírací doba: Pondělí – Středa 10:00 – 01:00 Čtvrtek – Sobota 11:00 – 02:00 Neděle 11:00 – 24:00 Denní menu: Podívejte se na DENNÍ MENU (po-pá). Kontakty a rezervace: tel. : 585 203 171 Kapacita: 120 Restaurace Potrefená husa v Olomouci, v pořadí pátá, je umístěna v krásném historickém domě. Od svého otevření v roce 2002 si Potrefená husa vybudovala pověst příjemné moderní restaurace s vynikajícím točeným i lahvovým pivem a kulinářskými specialitami. Olomoučtí milovníci kvalitního piva rádi zkoušejí i zahraniční značky, o čemž svědčí zájem o belgické pivo Stella Artois, kterého se v této restauraci vyčepuje nejvíce ze všech značkových hospod v celé republice. V letních měsících se nabízí příjemné posezení na zahrádce.

  1. Ordinace v růžové zahradě 2.10.9
H2o: stačí přidat vodu
June 27, 2020, 12:29 am