Otázky Pro Partnery

Kdy se účtují odměny? Do 10. dne každého měsíce pro všechny obchody, které uskuteční Vámi přilákané zákazníky v předchozím měsíci, budou na Váš speciální účet účtovány odměny. Kolik budu vydělávat? Vaše odměny zcela závísí na Vaší aktivitě. Budete dostávat 10 dolarů za každý stadardní lot, který otevřeli a zavřeli Vaši zákazníci. Ale to není vše: postupně s Vaší aktivitou přilákat klienty velikost Vašich odměn bude zvýšena do 15 dolarů. Tak, velikost komise může být až 83% ze spreadu. Nícméně, ale i to není vše: ještě můžete vydělávat 5 dolarů za každou transakci objemem 1 standardní lot, kterou učinili klienty Vašeho SuBIB. Kde mohu vidět svoje odměny? Když podepisujete Partnerskou dohodu, otevříte speciální účet na naší platformě NetTradeX, kde můžete vidět velikost Vašeho výdělku. Jak si mohu vybrat peníze? Můžete zvolit jakékoliv vhodné způsoby pro výběr peněz. Více zde. Nejsou žádné dodatečné komise při výběru peněz Jaký je plán výplaty odměn? Sčítání a výplata odměn se koná do 10 čísla každého měsíce.

Bidli - Pro naše obchodní partnery

Co nabízíme? Na čem můžeme spolupracovat Bidli už dnes spolupracuje s desítkami firem z oblasti realit, financí, nebo developmentu. Naše finanční produkty zároveň využívají mnohé společnosti jako benefity pro své zaměstnance. Kontaktujte nás a váš nápad na spolupráci rádi probereme. Developeři Můžete s námi spolupracovat hned na 3 různých úrovních. Pokryjeme samotný prodej a financování developerského projektu včetně jeho prezentace a oslovení vhodné cílové skupiny, zajištění smluv a klientského financování až po předání klienta developerovi. V dalších úrovních zajistíme také založení SVJ a asistenci při předání nemovitosti. Realitní kanceláře Nabízíme zdarma informační systém pro správu vašich klientů a párování nemovitostí a poptávek s naší realitní kanceláří. Zároveň jsme otevřeni spolupráci v oblasti hypotečních úvěrů, pojištění, energií, staveb a interiérů. Firemní benefity Pro střední a velké podniky rádi připravíme set zaměstnaneckých benefitů, a to za ceny, které jsou pro běžného člověka většinou nedostupné.

2020, 9:00 - 11:25 Citizen development s Power Apps Připojte se k nám na Microsoft Dynamics 365 Virtual Training Day. Třetí den virtuálního školení se zaměříme na oblast tzv. citizen developmentu. V každé firmě existují procesy, pro které neexistuje aplikace, i když by byla potřeba a výrazně by to zlepšilo práci. Během dne probereme, jak s Power App začít, jaké jsou novinky a jak je spravovat. Dalšími tématy pak bude automatizace a Robotic Process Automation a rychlé nasazení chatobů s využitím Power Virtual Agents. Online trénink je zdarma a je určen IT profesionálům, IT architektům, projektovým manažerům, vývojářům, IT managerům a všeobecně klíčovým technickým uživatelům platformy Dynamics 365 a Power Platform. 9:00 Přivítání 9:05 Úvod do citizen developmentu a Release wave 1 2020 novinky 9:35 Application Lifecycle Management 10:05 Přestávka 10:15 RPA s Power Automate a UI Flows 10:35 Power Virtual Agents 10:55 Power Apps, Power Automate a bezpečnost Prezentující: Ondřej Hanuš, Pavel Večeř Produkt: Business App.

  1. Otázky pro partner program
  2. 50 odstínů temnoty online
  3. Klíč na kola 17
  4. Kopaná krajský přebor
  5. Nápověda pro partnery - Office 365
H2o: stačí přidat vodu
June 1, 2020, 12:41 am